Na današnji dan...

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
To je prav neverjetno. V Titovih časih je bilo po 60 novomašnikov, zdaj je pa število padlo na 4:

Katoibanom se že kolca po Titu.:valjamse:
Ma jok. Vsak dan jih je več. Šiptar Šarac bo krepko dvignil priljubljenost cerkve med rdečimi. Ja. Katoliban = rdeči đihadist.
Screenshot_20180506-183517.jpg
FB_IMG_1525191846116.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jugo je bil v tistih časih hipernapreden avto z vgrajeno najnovejšo tehnologijo. Sploh veste, da je imel vgrajena optična vlakna? !! :fredi:
Res, in to že leta 1975, ko sem ga prvič videl razstavljenega na zagrebškem velesejmu. Takrat so amerikanci še letali po vesolju s cedrovimi abakusi z 8 bit memorije (ne byte, bit :fredi:).

Evo še en dokaz, kako so nam amerikanci zjahali gospodarstvo :cheer:.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če bi bila takrat naša propaganda vsaj pol tako močna kot je bila amerikanska, ga ne bi oni peder Clarkson z Abramsom pohavral.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.456
113
To je prav neverjetno. V Titovih časih je bilo po 60 novomašnikov, zdaj je pa število padlo na 4.

Lahko gledaš tudi tako da jih je bilo 56 takrat podtaknjenih od UDBE... Lukšič se je tok ufural da je še cca 10let nazaj podpiral špijonažo ob nedeljah naprimer :p
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Moje božanstvo?? Kaj si ti prepaljen al kaj? Meni je Tito kot vsak drug politik danes.. Nič vreden..

Če iščeš pedofile idi mal okoli cerkve itn..:evil::fredi:
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
endvatri

Ma ti si tut fanatik enega politika vsi vemo kerega.. Imensko ga ne bom omenjal. Ker se obnašaš enako kot on.. :evil::valjamse:

Pa nauči se pisati nik.. ne đeky ampak Deky_ in to ime ni od pravega imena.. če to misliš:bonk:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Kaj se razburjaš? Tito je bil pedofil in je vaš vrhovni poveljnik. V bistvu je vaše božanstvo.

endvatri - Prosim, da prenehaš s tem konstantnim limanjem teh treh/štirih istih fotografij po celem forumu. Resnica gor ali dol, pretirano lepljenje česarkoli ti prej slej začne iti na živce. Upoštevaj normo, da vsako nalepiš max. trikrat (glede na to, da jih kot dokaz za določene trditve lepiš po celem forumu in pa da je seveda tematsko smiselno). To bi moral biti OK kompromis. Hvala za razumevanje.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Limanje te slikce. Kot v odgovor zmerjanje nekaterih vsakodnevno s katolibani ter pedofili. To jim seveda ne gre na živce.

Resnica gor ali dol? Ok. Naj bo po tvoje saj si šef.

Hvala za razumevanje.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
endvatri - Prosim, da prenehaš s tem konstantnim limanjem teh treh/štirih istih fotografij po celem forumu. Resnica gor ali dol, pretirano lepljenje česarkoli ti prej slej začne iti na živce. Upoštevaj normo, da vsako nalepiš max. trikrat (glede na to, da jih kot dokaz za določene trditve lepiš po celem forumu in pa da je seveda tematsko smiselno). To bi moral biti OK kompromis. Hvala za razumevanje.
O lej no lej, kako smo popustljivi do nekaterih... a ga boš še lepo prosil, pa za rokco prjel da si ne bo kaj naredil... jao, moderatorstvo in nepristranskost na višku... ajoj... a tu je njegov šef zagrozil z DDOS na strežnik? Zagrozil da vas bo ukinl?
S temle si vse pokazal in razložil...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hej, 123 - a se greva kdo od naju bo prej banan? Jaz svojega gobca ne šparam, ti svoje bukove žagovine pa tudi ne.

Se greš? Ampak moraš obljubit, da ne boš nazaj prihajal. V izogib temu bodo tukaj navzoči vrgli skozi okno tri šefle vode :evil: .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sem že bil banan in sicer tri dni in zaradi tebe ker sem ti odgovoril tvoj komentar. (spodaj na slikici)
Si zadovoljen zdaj? Upam da si. Šampanjec odpri in rajaj celo noč. :cheer:
Sicer pa bi bil forum precej lepši brez osebnih zmerjanj. Ker je razlika ali zmerjaš enega politika ali prisotno osebo tukaj na alterju. To celo admiral Gatto razume. Hecno a ne?
Sicer pa nima veze kar bo pa bo. Admin je big boss. Sekiral se ne bomo nič.
Screenshot_20180515-183327.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj res? !! Ne morem verjeti, torej moderatorji vendarle niso tako trapasti kot sem večkrat pomislil.

Tale primer zgoraj je tipičen primer, zakaj tale forum tolikokrat pade na osebno raven. Se ti zdi to prav, namreč da prirejaš resnice in s tem žališ pravzaprav pol države naenkrat? Jaz namreč mislim, da je bolje avtorja laži takoj užgati po nosu, kot pa malo kasneje 50 njegovih sledilcev. Ker se to pri nas sploh ne izvaja, smo razklani, država ne more nikamor, elite pa harajo :bonk: .

Če misliš s to svojo politiko nadaljevati, obljubim - in tebi, in tvojim pristašem, da se grem raje gobcanje do generalnega bana, kot pa da bi ti pustil veselje (in zastrupljanje) ! Če nisi sposoben sobivanja, te naj ... ( - ) . Oz. bom drugače rekel : prosim, sobivaj in bodi konstruktiven!

Ps. - Mislim da še nisem nikoli tule gor koga kaj tako prosil. Se zelo bojim, da mi bo žal. :oops: