Na današnji dan...

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Problem pri vas je v tem da nikakor ne sprejmete resnice. Ker ponarejanje in laganje je vaša prioriteta. Saj veš tisti rek: laž je nesmrtna duša komunizma.
Pa ne da se mi več s tabo ukvarjat. Živi v svojem svetu z mislimi na vrhovnega pedofila tita.
Screenshot_20180515-190744.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Praviš: "Laž je nesmrtna duša komunizma".
Ok, katerega komunizma? Ker - pri nas smo nekoč imeli zgolj socializem ... do komunizma vsaj po moje ne bomo nikoli prišli. Pa tudi skregan bi bil z mojo osebno filozofijo in načinom življenja. Socializem pa ja, tega pa mora v čisto vsaki državi na tem svetu biti nekaj prisotnega.

Gremo naprej : moja trditev bo prav gotovo bolj primerna : "Laž je nesmrtna duša Rimskokatoliške cerkve !"

Gremo kar gledat v zgodovino, koliko sveta je bilo pohabljenega skozi 2000 let zlorabljanja Jezusovega nauka!
PAZI ! Sem kristjan. Verujem v Boga! V Vatikan pa ne verujem (in tako mi Bog pomagaj!).

Greva še malo naprej: Je cerkev sposobna delati z gozdovi - brez hlapcev? Ker pri njej se v bistvu vse izvaja v smislu : "Bog lonaj !" . Je morda Jezus kot ustanovitelj katoliške cerkve naročil svojim učencem, da naj upravljajo s posvetnimi bogastvi?

Sam si hotel. Ponudil sem ti tekmo do izločitve, pa je nisi sprejel. Torej vojna naprej. :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja, sorry. Ta tanovi forum je oblikovan tako kot so to delali pred dvajsetimi leti, se ne vidi naslova teme. Torej tale moj članek bo bolj pasal v "Bohinjske gozdove". Tito jih je menda dobil nazaj vrnjene od avstrijcev, ki jim jih je v 30. letih Vatikan za denar prodal. Bajuk ki so nam ga uvozili na silo za tistih pol leta kot mandatarja, je pa zadevo brezplačno vrnil Vatikanu. Več kot očitno je to bila tudi njegova osnovna naloga, Rode mu jo je pa naložil. Mi smo mu pa pogreb plačali.

Čigava nesmrtna duša je torej LAŽ ?
Naj dopišem še enkrat, da si tepec?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
brez veze se je ukvarjat z enim 123. Model ima verjetno to drugi nick, če ne že tretji..... ali več....piše dva tri iste stavke, lepi dve tri iste slike..in to je vsa inteligenca. On in njegovi so 75 let za svetom in bi radi še ostale dali tam. Sami sebi delajo negativno reklamo... to je to.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
brez veze se je ukvarjat z enim 123. Model ima verjetno to drugi nick, če ne že tretji..... ali več....piše dva tri iste stavke, lepi dve tri iste slike..in to je vsa inteligenca. On in njegovi so 75 let za svetom in bi radi še ostale dali tam. Sami sebi delajo negativno reklamo... to je to.
Saj imaš prav, toda prav levaki vlečete ven zgodovino in se lažete. Pri vseh teh poslih, pa pridno uporabljate ne Slovence, in že od leta 1945 uničujete Slovenijo. Zatiskate si lahko oči, toda vse skupaj je jugonostalgija in ja, ne gre se samo za tiste shopinge juga je bila propadla država že vsaj od 60 naprej.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Saj imaš prav, toda prav levaki vlečete ven zgodovino in se lažete. Pri vseh teh poslih, pa pridno uporabljate ne Slovence, in že od leta 1945 uničujete Slovenijo. Zatiskate si lahko oči, toda vse skupaj je jugonostalgija in ja, ne gre se samo za tiste shopinge juga je bila propadla država že vsaj od 60 naprej.
ooo lej ga... številke se zbirajo. (in nakladajo)
Vi kr razmišljajte kaj je bilo pred desetletji. Sej za naprej vas itaq ne zanima.
Nikar pa ne laži in podtikaj, kdo vleče zgodovino na plan. Sami takšni in podobni kot si ti (t.i. domobrani), ko imate neke številke v nickih. Jebalateyugonostalgija!!
Ja... sej vemo.... morate pisat da se sliši za vas. Pa čeprav tri stavke
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
O lej no lej, kako smo popustljivi do nekaterih... a ga boš še lepo prosil, pa za rokco prjel da si ne bo kaj naredil... jao, moderatorstvo in nepristranskost na višku... ajoj... a tu je njegov šef zagrozil z DDOS na strežnik? Zagrozil da vas bo ukinl?
S temle si vse pokazal in razložil...

Imaš prav, najbolje da dobi permanentni ban zato, ker je večkrat nalepi isto fotografijo a ni bil še niti opozorjen zaradi tega. Pa kje jih ti pobiraš. Če pa nebi ukrepal sploh bi bilo pa spet vse narobe. Talent.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Imaš prav, najbolje da dobi permanentni ban zato, ker je večkrat nalepi isto fotografijo a ni bil še niti opozorjen zaradi tega. Pa kje jih ti pobiraš. Če pa nebi ukrepal sploh bi bilo pa spet vse narobe. Talent.
Če bi obstajal spam gumb, kot je bil prej, bi šla večina njegovih prispevkov pod spam, ker se kar precejšnje število uporabnikov ne strinja z njegovim agresivnim predvolilnim trolanjem..če je pa moderatorjem všeč, da so čez cele strani razpotegnjene ene in iste fotošopane slike, izvlečki iz tvitov ipd, jih pa imejte..že veste, zakaj in kako.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Če bi obstajal spam gumb, kot je bil prej, bi šla večina njegovih prispevkov pod spam, ker se kar precejšnje število uporabnikov ne strinja z njegovim agresivnim predvolilnim trolanjem..če je pa moderatorjem všeč, da so čez cele strani razpotegnjene ene in iste fotošopane slike, izvlečki iz tvitov ipd, jih pa imejte..že veste, zakaj in kako.

Sem že mislil odpreti topic na to temo, ker so te ponavljajoče se slike res tečne. Sicer avtor prispevkov (ne slik, za to je prebutast) s tem kaže svojo omejenost, ampak ignore ni rešitev. Konec koncev moraš vedet kaj počnejo na nasprotnem bregu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: lanos

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Tako je, ignoriranje posameznika ni produktivno, ker s tem samo pokažeš, da te je njegov način samo ziritiral in nočeš imeti nobenega opravka več s njim..kot si rekel, mora se vedeti, kaj počnejo na drugi strani..;)
Ampak, tako agresivno trolanje pa presega vse meje okusa..če nekdo reče, da je to samo izražanje politične usmeritve, potem dokazuje, da nima pojma. Pa še to..naj mi eden pokaže primer "iz druge strani" take komunikacije na forumu, kot si jo privoščijo "desničarji" oz troli SDS? mislim, da je ni, oz. so šibki poizkusi zoperstavljanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in lanos

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Če bi obstajal spam gumb, kot je bil prej, bi šla večina njegovih prispevkov pod spam, ker se kar precejšnje število uporabnikov ne strinja z njegovim agresivnim predvolilnim trolanjem..če je pa moderatorjem všeč, da so čez cele strani razpotegnjene ene in iste fotošopane slike, izvlečki iz tvitov ipd, jih pa imejte..že veste, zakaj in kako.

Tudi meni (ter predvidevam da enako tudi ostalemu osebju foruma) se ne dopade ponavljanje fotografij in bi ukrepal tudi, če se nebi toliko uporabnikov začelo pritoževati, te prispevke sem prebral šele kasneje. Se pa strinjam, da je bil tist SPAM gumb odlična rešitev za tovrstne zadeve a nova platforma tega žal ne omogoča.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Pa še to..naj mi eden pokaže primer "iz druge strani" take komunikacije na forumu, kot si jo privoščijo "desničarji" oz troli SDS? mislim, da je ni, oz. so šibki poizkusi zoperstavljanja.

A se hecaš :) Kaj pa tisto komuniciranje "še premal smo jih...". Vas je cela četica tukaj gor v tem klubu. Ampak ker ste prave barve se vas špara z banom...
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Ha. Zdaj si zamisli začudenje enega umetnika recimo Vincenta Van Goha ko mu pribijejo da je fotomontaža. ?:eek: