MOTO GP 2019

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Je, przgem TV, glih start pa Rossi prvi, koji pogled je bil to, mal nazaj s konceerta prsu, sm mislu da sanjam :) No sej pol je mal zabremzal, mi je pa Maverika mal zal, sam tko je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Vinales ni material za naslov... Že toliko let v moto GP, pa še vedno ne vzdrži pritiska od nasprotnikov. Saj ne rečem, Honda je boljši oz. močnejši motor, zato je bilo le vprašanje, v katerem krogu bo šel Markez mimo, ampak tako neumnega padca tik pred ciljem si pa tudi ne bi rabil privoščit.
Bi bilo morda boljše, če bi "spustil" Markeza naprej ter vozil za njim, potem pa pred koncem poskusil z istim manevrom, kot ga je naredil Markez. Glede na čase na treningih in v kvalifikacijah mu ne bi smelo bit težko držat Markezovega ritma...
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
V Superbike imajo nek sistem da neka ekipa ne dominira preveč, npr. ker je prvih 10+ dirk zmagal Ducati so mu omejili max rpm za nekaj malega, in potem je zdaj malo bolj izenačen boj. Kolikor se kdo strinja s tem je odvisno od posameznika, sploh na sredi sezone. Vprašanje je če bo šel tudi moto GP na kaj podobnega.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113
Zarcota malo jebe njegov ego..
dokler bo VR46 pri Yamahi, Fabio nebo dobil najboljšega materiala..

Vseno Yama ima to možnost, da kot naprimer pri Pramacu majo full factory support. Iz Petronasa so testirali tisto kar sta že vozila pri Yami factory dirkača.
Je pa na žalost ponovno ista zgodba. Na ravnini niso blizu Hondi in Ducatiji.

Danes potrdil tako Vale kot Maverick. Tole bo zopet polomija, če ne bodo povečali moč. Očitno je Vale imel prav, ko bi Yama moral razmišlati o spremembi zasnove agregata.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
648
624
93

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.623
3.846
113


zgleda, da se je Zarco premislil in bo zamenjal Abrahama v 2020.

Me prav zanima, kaj bo pri ducatiju, če se izkaže, da mu motor leži in bo konkurenčen tovarniškima ducatijima?
Kaj bo doprinesel pri razvoju tovarniškega motorja (izkušnje iz Yamahe)?

lp

Baje so v Hondi hotli Zarcoja......
Prevladal ja MM