MOTO GP 2019

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Yamaha že nekaj let ni motor za prvaka.
Doktor gor ali dol. Ob vesoljcu MM in Hondi po njegovem okusu (poglejte si uvstitve Lorenza ali pa prej Pedrose) pa.se toliko težje.
In seveda, doktorjeva leta tudi niso zanemarljiv faktor.

Smo vidl včeri. Ko so Yamo na ravnini prehitevali kot bi bla na mestu.
Yama je konkurečna v hitrih ovinkih z kratkimi ravninami.

To je že 100 krat povedano.

Pri MM je situacija taka, da razvoj prilagajajo njemu. Pedrosa ni s'takim paketom ogrel dovolj gum.
To je javno povedal.

Edini konkurenčen Hondi je trenutno ducati v smislu motorja ne voznika.
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Mogoče res ne spada tukej sem , ampak res me zanima kje vi spremljate tele dirke. Na A-kanalizaciji je reč za moje pojme postala negledljiva. Vsake tri kroge je tri kroge reklam in ne razumem zakaj te velepomembne reklame prekinjajo z nekimi moto-dirkami kjer neki komentator stalno skače v besedo nekomu , ki se spozna na dirkanje z motorji.
Pa že dolgo spremljam dirke, sam zdej se mi pa zdi da so res začel pretiravat - mogoče sem pa samo jaz postal bolj zahteven, ne vem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus in Lateral

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Mogoče res ne spada tukej sem , ampak res me zanima kje vi spremljate tele dirke. Na A-kanalizaciji je reč za moje pojme postala negledljiva. Vsake tri kroge je tri kroge reklam in ne razumem zakaj te velepomembne reklame prekinjajo z nekimi moto-dirkami kjer neki komentator stalno skače v besedo nekomu , ki se spozna na dirkanje z motorji.
Pa že dolgo spremljam dirke, sam zdej se mi pa zdi da so res začel pretiravat - mogoče sem pa samo jaz postal bolj zahteven, ne vem.
Tudi sam iscem alternativo, pa je se nisem nasel..
Ti a kanalovci so zgubili kompas. Nic ne povejo, prepucavanje in reklame. Aja pa Rossi...
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Ne razumem, kako jim ne potegne, da bi reklame vrteli kot pasica v zgornjiem delu ekrana brez prekinitve prenosa. Tako bi bil vesel, da kdo sponzorira prenos in mogoče še kaj kupil, sedaj sem pa prav jezen na naročnika reklame, ker je zaradi njega prekinjen prenos.
Najbolj inteligentnih ljudi v marketing službi ravno nimajo.

Me zanima, kaj bi bilo, če bi tako prekinjali nogometne tekme......
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Mogoče res ne spada tukej sem , ampak res me zanima kje vi spremljate tele dirke. Na A-kanalizaciji je reč za moje pojme postala negledljiva. Vsake tri kroge je tri kroge reklam in ne razumem zakaj te velepomembne reklame prekinjajo z nekimi moto-dirkami kjer neki komentator stalno skače v besedo nekomu , ki se spozna na dirkanje z motorji.
Pa že dolgo spremljam dirke, sam zdej se mi pa zdi da so res začel pretiravat - mogoče sem pa samo jaz postal bolj zahteven, ne vem.

Odgovor je IPTV od kakega ponudnika, ki jih je kr nekaj. Ali pa Voyo.
Jest gledam na BT Sport. Top komentatorji in tudi direktno poročanje z strokovnimi komentatorji (bivši vozniki) iz paddoka.

Je pa to cca 5-10 eur na mesec odvisno za koliko časa vzameš.
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
No, se bom malo pozanimal za alternative - kaj sploh lahko dobim od mojega ponudnika neta in TV . Drugače mam pa jest nekako takšnole filozofijo: roba, ki jo je nujno reklamirati ponavadi ni ravno višek kvalitete ali pa je pogojno uporabna - in zato vse izdelke iz TV reklam dajem na spisek NE KUPUJ. In ker mi ene in iste reklame servirajo tam ene 20x med eno samo dirko MotoGP mi brez problema ostanejo v zavesti.

Pa še nekaj za hejterje Rossija......................ja, sem njegov navijač (še iz časov ko je bil še pobič v moto3), sam Gabrove blodnje o dohtarju mi grejo pa fejst na jetra......
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.106
861
113
Hehe, ja. A kanalovcem se je totalno odpeljalo. Kar se hejterjev tice: sej jih ni tolk. Par glasnih pobicev k se jim da tipkat. Na dirki je itak vse rumeno, sem pa tja kaka 93 zastava, 99 je pa ze rariteta :)
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
NA netu se najdejo povezave do brezplačnega ogleda motogp na BTSport. Strica guggle ja treba vprašat, pa bo povedal.

Ker to kar je na kanalu A je negledljivo.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
NA netu se najdejo povezave do brezplačnega ogleda motogp na BTSport. Strica guggle ja treba vprašat, pa bo povedal.

Ker to kar je na kanalu A je negledljivo.
to je res, sam spama pa tud na tone.....


IPTV HD je zame best option, če kupiš za let dobiš nekje tudi za 50€ poleg žnj sky BT in ne vem česa še
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Rossi je samo še starček z motorjem za veliko denarcev!

Ni dvoma slab rezultat. Kljub vsemo Yama ima isto težavo kot lani. Fabio povedal, da je po par krogih obrabil gume.
- prevelika obraba gum
- majhna motorna moč
- slabo pospeševanje iz ovinka
- enotna elektronika

skratka težave več ali manj ostajajo iste. Yama je konkurenčna, če je pista z neprevelikimi ravninami in hitrimi ovinki.

Včerajšni zmagovalec je za moje pojme Rins, ki je pokazal največ, vendar so šli na ravnini tako Honde kot Dučeti mim, kot bi stal na mestu. Konkurečen je bil samo na zavitih delih, vendar konstanto dohitevanje in prehitevanje na zavitih delih uniči gume.

ps.. Rossijeva pogodba se za Yamo splača večkratno, zato tudi taka pogodba. Bom povedal drugače, v tenisu je največji zaslužkar Federer pa že dolgo ni več številka ena.

Tržna zanimivost pač dela svoje.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Kakšno se vam pa zdi prehitevanje Petruchija za vodstvo?

Men se zdi dokaj brezkompromisno, glede da je izraziti 2 dirkač v moštvu. Je pa fact, da Ducati z obema (katerikoli) ne bo nikoli prvak. Najboj me je pri Ducatiju impresioniral rookie Banjaja, ki je z starim modelom vozil konkurečno, tudi na treningih.

Žal pa je po moči Honda ujela Ducati.

Če bi Rins imel moč Honde, bi pa zmagal suvereno.