Moto G

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Izklaplate prenos poddatkov, potem pa se pritožujete, da se, o groza, PODATKI ne prenašajo
bonk.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Izklaplate prenos poddatkov, potem pa se pritožujete, da se, o groza, PODATKI ne prenašajo
bonk.gif

Data pa MMS APNja sta ločena. Po enem tečejo PODATKI, po drugem pa SPOROČILA.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.631
2.461
113
Jst res ne vem kje lahko te hertze koristno uporabiš... navigacije so že na telefonih izpred 3 let delale, igrice tudi nevem če so že toliko zahtevne. Krmiljenje jedrskega reaktorja?
confused-1.gif
 

Diavolo1992

Zelenc'
20. dec 2013
11
0
1
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:Kaj si pa ti mislil recesija pa te fore, mobiteli so pa itak postali potrosnja roba, vsak 5letni mulc ima ze 4jedrnika... tko da cene na veliko padajo, zmogljivost pa raste.

Ja, ziher...že itak je ta telefon tatvina pri belem dnevu napram telefonom tega ranga. Point tega telefona je, da ima vse potrebno, kar potrebuješ, pa še več...seveda bi lahko dali 8M kamero, režo za spominsko kartico 4G etc... ampak pol cena ne bi bila več takšna kot je.

Moram rečt, da je motorola/google res pametno oskubil telefon na mestih, ki jih ne rabiš...najpametnejši telefon na trgu imo.

Če pa hočeš imet vrhunske slike, pa si kupi fotoaparat...jaz ga imam in ti povem, res super zadeva za slikanje.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.795
1.930
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Diavolo1992 pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:Kaj si pa ti mislil recesija pa te fore, mobiteli so pa itak postali potrosnja roba, vsak 5letni mulc ima ze 4jedrnika... tko da cene na veliko padajo, zmogljivost pa raste.

Ja, ziher...že itak je ta telefon tatvina pri belem dnevu napram telefonom tega ranga. Point tega telefona je, da ima vse potrebno, kar potrebuješ, pa še več...seveda bi lahko dali 8M kamero, režo za spominsko kartico 4G etc... ampak pol cena ne bi bila več takšna kot je.

Moram rečt, da je motorola/google res pametno oskubil telefon na mestih, ki jih ne rabiš...najpametnejši telefon na trgu imo.

Če pa hočeš imet vrhunske slike, pa si kupi fotoaparat...jaz ga imam in ti povem, res super zadeva za slikanje.

467716-post_slo.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Se tudi jaz podpišem pod to. Zakaj kupovati telefon za 700€ samo za slikanje, če pa že kompakt za ~80€ dela precej lepše slike, pa še pravi fleš ima.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Diavolo1992 pravi:
Za 200 evrov vreden telefon se celo kdo najde, ki se pritožuje nad fotoaparatom
13.gif

V tej temi govorimo o telefonu za 169 EUR.

Z upgredjom 4.4.2 so ga malo še dodelali.

Meni zadostuje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik philips pravi:
Se tudi jaz podpišem pod to. Zakaj kupovati telefon za 700€ samo za slikanje, če pa že kompakt za ~80€ dela precej lepše slike, pa še pravi fleš ima.

Dejansko se res vprašam, kaj tako bistveno pomembnega in drugačnega bi dobil z 4x dražjim aparatom
sprasujem se.gif


Zaenkrat sem zadovoljen z moto g, za to ceno daje veliko.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.921
5.194
113
Citat:
Uporabnik philips pravi:
To z MMSi je problem stock Androida in Moto G ima gor praktično stock Android. Na HTCjih, LGjih, Samsingih... teh težav ni.

in na samsungu in na lg in na htc. če sem mel data izkloplen ni dol cukno mms-a
vse od 1.6, 2.0, 2.1, 2.2 do 4.2
 
Nazadnje urejeno:

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Meni je na starem HTC Desire S delalo normalno, enako velja za LG Optimus G. Za ostale pa ne morem trditi.
Tudi če je bil data izklopljen, se je samodejno vklopil za prenos MMS. Pa tudi če si na WIFIju ni ovira, je vseeno še 3G zraven zalaufal (si lahko videl v status baru).
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Citat:
Uporabnik Diavolo1992 pravi:
Za 200 evrov vreden telefon se celo kdo najde, ki se pritožuje nad fotoaparatom
13.gif

Seveda.

Ko berem vso temo, vidim, da je naredil veliko napako, ker ni ostal na Nokiji.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jo še imam za spomin al pa če kam grem, je ni škoda.

Dobro, da si me spomnil, ker mam not še microsd kartico
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kot "vsi" vemo, se na PCju, windowsi ne da normalno delati z razsikovalcem/knjižnica.

Da bi usposobili za delo z datotekami Moto G in Total Commander rabimo sledeče na PCju (WIndowsi):


1. Total Commander
2. vtičnik/plugin za Total Commander, sesnemo tukaj
http://www.totalcmd.net/plugring/android_adb.html

In ga inštaliramo v TCju, Konfiguracija/Možnosti/Vtičniki-vtičnik .WFX (poiščeš in naložiš)

3. Android naprave v TCju vidiš pod omrežji, glej ADB


Da bi videl Motorolo moto G moraš prej snet ustrezne uradne driverje
https://motorola-global-portal.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/87731/action/auth

Motorola device manager

Po inštalaciji se motorola vidi tudi v device managerju kot Android phone

4. Na motoroli moto g vklopiš še USB debugging pod settings/developer options

Developer options dobiš če v meniju telefona (about phone) mislim da 6x pritisneš na verzijo in se vklopi...

5. Priklopiš motorolo preko USB ja PC in zaženeš TC.

Klikneš na omrežja, ADB in najde.



in material je na voljo



6. Če slučajno kaže prazne mape oziroma nič, zapreš TC na PCju, odklopiš USB kabl in na telefonu zaženeš TC ter priklopiš USB kabel, nakar te vpraša za fingerkey oz. nek tralala, da si priklopljen na pc... in to je to.

7. Uživaš v delu z datotekami v Total Commanderju...

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hvala, samo rad bi delal s TCjem, torej s tipkovnico in okno levo, desno.

Pri Airdroidu vidim, da je "stara" zgodba, sicer je lično, a pol že raje kabl priklopim.

Če prav razumem.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Se tudi jaz podpišem pod to. Zakaj kupovati telefon za 700€ samo za slikanje, če pa že kompakt za ~80€ dela precej lepše slike, pa še pravi fleš ima.

Na fotoaparatu se bo doma prah nabiral medtem ko boš slikal s telefonom.
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Citat:
Uporabnik philips pravi:
Se tudi jaz podpišem pod to. Zakaj kupovati telefon za 700€ samo za slikanje, če pa že kompakt za ~80€ dela precej lepše slike, pa še pravi fleš ima.

Na fotoaparatu se bo doma prah nabiral medtem ko boš slikal s telefonom.

Ne ocenjuj drugih po sebi
smile-1.gif