Moto G

I

Izbrisan uporabnik #488

Ja upam, da bo par dni, sicer kaj, naj poleg nosim polnilec? :)

Baterije se ne da menjat.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
TO ne, samo ne vem kako delaš s telefon, pri meni je wifi stalno on, 3G tudi, svetilnost neje na polovici. Bluetooth ko se rabi, sync ON -> polni se vsak večer
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Svetilnost mam na auto. Bt pa ne uporabljam, izjemoma v avto, lepo dela, prebere tudi imenik.

3g bo sedaj on nonstop, wifi po potrebi.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Če se tako obremenjuješ s porabo, zakaj pol nimaš nastavljenega limita? Warning vidim da imaš komaj pri 1GB...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne obremenjujem se tako fejst, ker imam sedaj 1Gb opcijo, vendar mi ni všeč, da bi nek facebook drsal v ozadju, ponoči me je zbudilo, ker mi je nekdo pijan najbrž nekaj pisal
smile-1.gif


Sem nastavil sedaj limit na 1Gb pa je mir.

MMSi pa ne delujejo, če nima dovoljenja servis AndroidOS, tudi v ozadju mora delati (logično).
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne obremenjujem se tako fejst, ker imam sedaj 1Gb opcijo, vendar mi ni všeč, da bi nek facebook drsal v ozadju, ponoči me je zbudilo, ker mi je nekdo pijan najbrž nekaj pisal
smile-1.gif


Sem nastavil sedaj limit na 1Gb pa je mir.

Za take primerke imam jest naštimano to

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boom.silentsleep

Obstaja pa tud kej takega, ko določiš kdaj so podatki vklopljeni. In jih recimo po 22 uri izklopi in ob recimo 07.00 vklopi.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.easy.battery.saver
 
Nazadnje urejeno:

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
mi je zanimivo da mmsi ne delujejo pri izklopljeni povezavi. jaz jo mam na mojem vedno izklopljeno, ko pa pride mms se samodejno vklopi, potegne dol mms in se izklopi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, tak je to, očitno ni software dodelan v tej smeri. Sem gledal malo po netu pa je tudi pri drugih moto g enak problem.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
To z MMSi je problem stock Androida in Moto G ima gor praktično stock Android. Na HTCjih, LGjih, Samsingih... teh težav ni.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik philips pravi:
To z MMSi je problem stock Androida in Moto G ima gor praktično stock Android. Na HTCjih, LGjih, Samsingih... teh težav ni.

...nad čemer bi se lahko Google resno zamislil. Ker to je ena izmed osnovnih funkcij telefona. Naj namesto pridobivanja vseh mogočih informacij o uporabniku najprej poskrbijo za normalno delovanje
tongue-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Pred 2leti sem tukaj bral razočaranje uporabnika, ker je imel S4 samo 8 procesorjev. Baje, da bi moral imeti vsaj 16.
hysterical-1.gif
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Diavolo1992 pravi:
Za 200 evrov vreden telefon se celo kdo najde, ki se pritožuje nad fotoaparatom
13.gif

Kaj si pa ti mislil recesija pa te fore, mobiteli so pa itak postali potrosnja roba, vsak 5letni mulc ima ze 4jedrnika... tko da cene na veliko padajo, zmogljivost pa raste.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.584
113
Mms problem se najlazje resi z gosms. Izklopis da ti ga avtomatsko dol cukne in dobis samo obvestilo. Moras pa potem rocno vklopit prenos da dol potegne in potem nazaj izklopit. Od googla take bedarije res nebi pricakoval. To je bolj apple domena, da osnove ne delajo