Moto G

I

Izbrisan uporabnik #488

1x podrsaš in po defaultu pokaže notification pol pa klikneš ikono desno gori da preklopi v settings.
Spet so nekaj po svoje delali.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Očitno vsak proizvajalec malo po svoje nameče bližnjice sem, zaenkrat pa se jih še ne da urejati. Sam zato uporabljam Power Toggles in imam že ob navadnem potegu dol našitmane quick settingse po želji v dveh vrsticah.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
1x podrsaš in po defaultu pokaže notification pol pa klikneš ikono desno gori da preklopi v settings.
Spet so nekaj po svoje delali.

Tako je tudi na Nexus 4, pa najverjetneje tudi na 5. Med telefoni in tablicami je pač nekaj razlik in to je ena izmed njih. Tablice imajo recimo tudi več uporabnikov, telefoni pa ne.

Lahko pa daš gor kak custom ROM, ki podpira te stvari tudi na telefonih. Recimo cyanogen ima tako, pa verjetno še kateri drugi tudi.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

GPS dela zelo dobro, takoj najde satelite (wifi in 3g izklopljeno jasno)

screenshot2013-12-22-11-.png

screenshot2013-12-22-12-.png
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj na Garminu Oregon imam tudi glonass opcijo, se nisem niti zavzel.

No, naredil sem še par filmčkov, tudi nič posebnega, za silo bo.


priden.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim, da sta dva že gori.

Vsak satelit ima ima po eni evropski naciji.

Me zanima, kdaj bo satelit Janez v orbiti
smile-1.gif


p.s.
Picasi pa dogaja zadnje čase
priden.gif



 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #488

Da Picasa, skrči zadevo.

Original so: 2592x1456 in npr. 1,6Mb, Picasa pa naredi: 1280x719 in 265Kb
smile-1.gif


Lahko pa nalagaš gor tudi v polni ločjivosti, izvorni.

Itak je Motorola/Google častil 50Gb v Google sistemih, kamor spada tudi picasa/drive....etc

untitled-2.jpg

20Gb najemam na leto za 5$ (star paket), 50Gb je dal telefon, 10Gb pa je default.

Še imam leta mir, ker video pa na youtube nalagam, kjer ni omejitev, razen zaenkrat bedne kvalitete.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Fotografije so res obupne, vse razpacano in brez detajlov. No saj Motorola nikoli ni imela dobrih fotoaparatov, ampak sem mislil, da se bo zdaj pod Googlom kaj spremenilo.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Fotografije so res obupne, vse razpacano in brez detajlov. No saj Motorola nikoli ni imela dobrih fotoaparatov, ampak sem mislil, da se bo zdaj pod Googlom kaj spremenilo.

Firma nima veze s tem. Malo poglej v kateri cenovni razred spada Moto G pa ti bo takoj jasno zakaj ima slab fotoaparat.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, sem še malo pogledal, nisem imel vklopljenega iskala (focus pa exposure).

In še stanje baterije od prvega polnjenja, pri 14% je javil, da bi se rad polnil.

Za MMSe sem pogruntal, da tudi če izklopiš vse živo, da ne drsa v ozadju,ne moreš izklopit Android OS zadeve, ta pa je važna tudi za sprejem MMS servisa.

Sem pač za 5 EUR dokupil podatkovno storitev pri bobu, kakšna pijača manj na mesec...

screenshot2013-12-22-22-.png

screenshot2013-12-22-22-.png


Pri moji običajni rabi bi moralo držati nekaj dni, no bom videl.