Montaža klimatske naprave

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Saj ga ne.

Zanima me samo kakšne serverje ima RAM2 v svojih prostorih.
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ksz

Ali kdo pozna kakega monterja, ki bi mi prišel samo priključiti klimo? Torej, luknja, cevi in vse potrebno med zunanjo in notranjo enoto je že napeljano, obe enoti sta zmontirani. Potrebno je samo še priključiti, vakumirati in to je to.

Torej za koliko $$$ bi mi prišel tole zmontirat kak monter v Kranj?



P.S.: igi je na dopustu tko, da mi njega ne predlagat...z njim sva že bila na vezi
smirk-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Nam je doma v prlekiji sosed sam zmontiral klimo gor za 50 evrov, ker dela z montažami klimatskih naprav.

Nekje probaj nekoga dobiti, ki se razume na klime ... ampak kolikor sem videl kako je klimo montiral gor, ti rečem, da sem samo enkrat videl, pa bi komot to jaz še naredil sam ... morda bi malo dlje trajala montaža, ampak naredil bi pa zagotovo v parih urah.
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
ksz

Ali kdo pozna kakega monterja, ki bi mi prišel samo priključiti klimo? Torej, luknja, cevi in vse potrebno med zunanjo in notranjo enoto je že napeljano, obe enoti sta zmontirani. Potrebno je samo še priključiti, vakumirati in to je to.

Torej za koliko $$$ bi mi prišel tole zmontirat kak monter v Kranj?



P.S.: igi je na dopustu tko, da mi njega ne predlagat...z njim sva že bila na vezi
smirk-1.gif

Bojan Jakofčič, Klime Jakofčič s.p., nevem kako ma ceno, pokliči na 031 516 353 pa vprašaj
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Rajc pravi:
Bojan Jakofčič, Klime Jakofčič s.p., nevem kako ma ceno, pokliči na 031 516 353 pa vprašaj


Evo super, maš 5*.
Sem takrat takoj poklical Bojana, možakar zelo faca, prišel že naslednji dan (včeraj) zmontirat in klima že dela na polno. Možakar je ugoden in profesionalen, ga priporočam, če še kdo rabi monterja in serviserja na ljubljanskem oziroma gorenjskem koncu. Jst sm si ga že shranu v gsm, ker ga bom še sigurno koristil za servise.
Rajc, če ga poznaš ga poklič pa mu povej da si me ti poslal k njemu
smile-1.gif
Me je spraševal kdo ga je priporočil pa mu nisem znal povedat.
Fajn fant
aplauz.gif
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
ja super da si zadovoljen, drgač on moj stric
smile-1.gif


hvala za 5ko hehe
 
Nazadnje urejeno: