Moja prva pika

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik JollyVTI pravi:
Cista resnica..., divjak pac
grin1.gif

a j3bote... pač.. včasih sem bil dejansko preveč dinamičen
uf-1.gif



me je izučilo
grin1.gif
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Cenej bi te prišlo, če bi spustu v hlače.
hysterical-1.gif


PS Si ne morem pomagat sem mogu dat tak komentar
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ej, če bi videl v prihodnost bi pomoje še resno razmislil o tej opciji, mokre hlače ali pa lepa kazen... hmmm... mokre hlače
hysterical-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
še dobro da sem imel kolendarček.
redface-1.gif

koledar pomaga pri kazni? tud oni namizni al pa na mobitelu?
evil.gif


on:
v treh letih odkar imam izpit me še niso ustavli (tok tok)
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Potem te je namreil 65? Se pravi je bilo po stevcu ze malo cez 70, odvisno koliko ti strize. Jaz vedno peljem 60, ker je bilo v 5 prestavi super. Sem len pri prestavljanju.
tongue-1.gif
Pa se je policijski avto vozil tudi za mano, ko je meni kazalo 60 in sta se navelicala po pol kilometra in obrnila. Dogajanje v Logatcu ponoci okrog 1h.
 

B81

22. jul 2007
34.522
8.968
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Moje izkušnje so take, da vozim največ tolko kot piše na znaku da smem peljat. Da to vozim povsod in zmeraj sploh ne rabim omenjat.
Nič € in nič pik.

Baje je dobro, če z 2.0 v sebi voziš po predpisih.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Moje izkušnje so take, da vozim največ tolko kot piše na znaku da smem peljat. Da to vozim povsod in zmeraj sploh ne rabim omenjat.
Nič € in nič pik.

Problem nastane, recimo, ko se pripelješ iz štajerske strani po stari cesti do Trojan, in ker je znak za naselje postavljen že praktično na parkirišču od gostilne, ga ponoči zelo težko opaziš. Če je na začetku parkplaca še kak tovornjak parkiran, ni variante, da ga vidiš.
Pa je še več tako slabo postavljenih znakov. Recimo zopet stara cesta iz LJ proti Trojanam, znak za Blagovico je postavljen pod viaduktom, v senci, in ga zaradi prehoda iz sonca v senco lahko spregledaš.
Tisti, ki pozna cesto, tako ve, kje kaj stoji. Kakšen turist pa je lahko že namerjen, preden si zaradi okolice gor pride, da je v naselju.

Drugače pa do sedaj nič kazni zaradi hitrosti, pred mnogimi leti pa nekaj pik za alkohol.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ena pika in 84€ kazni, plačal ~40€-polovičko. Vozil 77 v naselju oz. skozi križišče, plavkoti pa so me merili na vrhu hriba. Pa še takrat sem si reku, da več kot nad 3.000 obrati ne bom vozil, ker čene bi še malo stisnil.

Izpit...2 leti :D
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
hmm, vsi zaradi hitrosti

dobil piko in 84 ojrov zaradi 0.31, no ja, ustavili so me pa zaradi vošnje pošrek. Ko je smrkec našel alkohol, je rekel, da razume mojo "agresivnost" in mi je ostalo oprostil
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Kje te je dobil?
shocked-1.gif


Drugače pa se na Skopicah vozim 40, čeprav priletijo mimo pacienti tudi z 100. Imam tako smolo, da če se bom peljal 46, me bo že streljal.
frown-1.gif


To kar je naselja se kar držim. Tam kjer je pa od 70 naprej pa ne.
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Drugi dan opravljenega izpita na Dolenjski cesti pri semenarni. 64 km/h na dovoljenih 50 (glede na to da je dvopasovnica sem mislil da je omejitev 60km/h).
Kazen pa je bila takratnih 30.000 SIT + 1 kazenska točka.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
meni je dal piko ke me je ustavil z dostavnim vozilom in nisem imel sabo vozniske.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Dozdej še nobene pike.
Pa sm prpelal v naselje 78 pa naletu na radar. Uporabu sem vse govorniške sposobnosti da sem policaja čist zmotal s svojo zgodobo, da me je kr pustil.
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Pik nič, sem pa zagonil prvih 5ksit zaradi nesnemljive kljuke za prikolico, potem pa še zaradi varnostnega pasu, enkrat pa so me lovili po rebernicah - baje da sem pred Podanosom prehiteval čez polno črto. Pa še z avtom od tašče sem bil takrat...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Baje je dobro, če z 2.0 v sebi voziš po predpisih.
Zanimivo, nebi vedu... A brez litra šnopca v riti pa ne znaš vozit po predpisih?
Torej so predpisi narjeni samo za pijance?
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
mene so do zdaj 2x ustavli. sm pihno 1.35, pa vozniško sem doma pozabil. sm dobil okrog 160€. me je izučilo.
redface-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Na Skopicah ni več table 40 in nima noben policaj kaj za mutit! Kar je tudi pravilno, ker skopice so ena najdaljših vasi v Slo in tistih 40 se je res malo preveč vleklo.

So bili pa plavi včeraj zelo dejavni. Mi je že pred Vihrami en žmigal, da sem lepo zabremzal, pri Zadružnem domu so pa stali lepo skriti z radarjem in kiblo. Nato sem jaz poblendal dvema, ki sta tam pripeljala.
wink-1.gif


Je imel pa bratranec bolj smešne scene ... Marsikdo je v svoji zgodovini peljanja po slovenskih cestah naletel na butasto postavitev table za Krško, ko se pripeljemo iz Celja/Sevnice/Brestanice. Tabla je namreč postavljena že v hosti za ovinkom, hiše pa se začnejo šele 1 kilometer dalje. Seveda se vrli plavci postavijo ravno pred cerkvico na začetku naselja. In tako ustavijo bratranca, ki je skulirano peljal 65. Gleda policaj tiste dokumente, avto, nakar pa mimo njih po polni črti en na moč prehiti celo kolono avtomobilo. Policajem ni bilo najprej nič jasno, nato pa v octavio in gasa, bratranec je pa ostal tam sam v avtu brez dokumentov in je lahko samo zmedeno gledal. No, po pol ure sta prišla policaja nazaj, baje povsem zadihana. Vrnila sta dokumente in ga spustila brez kazni. Sta bila dobre volje, ker sta ujela onega norca.
grin1.gif


Mene so v dobrem letu vozniške kariere ustavili le enkrat, bila je konktrola, pa še takrat me je policaj nekaj jebal, kaj imam rdeče oči in če sem kaj pil.
confused-1.gif
 

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Skopicam jaz pravim kar Dolga vas, ker se res vleče u 3PM. Sem pa zadnjič tudi sam opazil, da ni več table 40 za čez naselje. Sej je prav, sedaj, ko imajo pločnike.
Drugače imajo pa velikokrat akcije, ko radar stoji v vseh teh vaseh na poti iz Krškega v Brežice. Je treba bit kr previden...