Moja prva pika

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Eh, j3bat ga, jaz raje prekoracim omejitev pri prehitevanju, da sem cimprej nazaj na svojem pasu. Sploh zato, ker veliko voznikov zacne pospesevati, ko opazjo da jih nekdo prehiteva.

Bom pac placal kazen, pritozevat se ne mislim.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
66 na 50 podlage.

125,19 (62,59)€ in ena pika.

Da je bilo na nenaseljeni ravnini niti ni treba omenjat.

Pa vaše izkušnje?
evil.gif

97 na 50 podlage, 500€ in 5 pik. v nedeljo ob 9h zjutraj, v okolici Murske Sobote na poti na dirko, total prazna cesta, dolga pregledna ravnina, tabla za naselje, 100m ničesar pol pa 3 hiše (kao naselje) in za eno izmed teh policaj z radarjem, superca. pa sploh nebi tok prletu, če nebi lovil kolone avtomobilov svojih kolegov, s katerimi smo šli na tekmo in sem jih moral par km prej zapustiti, ker sem šel na en petrol na minus dva deci, pol sm jih pa pač čimprej hotel ujet, ker nisem poznal cest in se nism hotel zgubiti... policaja to seveda ni zanimalo..... wooo-fuck1n-hooo
crazy1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
66 na 50 podlage.

125,19 (62,59)€ in ena pika.

Da je bilo na nenaseljeni ravnini niti ni treba omenjat.

Pa vaše izkušnje?
evil.gif

97 na 50 podlage, 500€ in 5 pik. v nedeljo ob 9h zjutraj, v okolici Murske Sobote na poti na dirko, total prazna cesta, dolga pregledna ravnina, tabla za naselje, 100m ničesar pol pa 3 hiše (kao naselje) in za eno izmed teh policaj z radarjem, superca. pa sploh nebi tok prletu, če nebi lovil kolone avtomobilov svojih kolegov, s katerimi smo šli na tekmo in sem jih moral par km prej zapustiti, ker sem šel na en petrol na minus dva deci, pol sm jih pa pač čimprej hotel ujet, ker nisem poznal cest in se nism hotel zgubiti... policaja to seveda ni zanimalo..... wooo-fuck1n-hooo
crazy1.gif

Pri tvoji konjenici pod pokrovom lahko ponosno poveš da si šel 97, da mam jas tolko konjev letim tam 140.
grin1.gif


Nazadnje ko sem prej napisal da so me ujeli 66 na 50 podlage, sem mel glupo srečo, ker sem iskal cigarete po
predalih, ker po tistem odseku tam grem zmeraj vsaj 90
redface-1.gif
(ravnina, nikjer nikogar)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Zadnjič so me ustavili, ker sem šel 65 skos naselje.
jezen.gif


Sem pozabil, da sem 15 colske gume dal na avto, original so pa 14, pa je števc mal lagal.
cry12bpy.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Moja prva in edina točka:

Pred mano izven naselja vozi srebrna Honda Accord, MB grb (ste verjetno že ugotovili koga sem prehiteval) in še en avto, jaz ju prehitim, Honda za mano, jaz tišim na gas, Honda konstantno razdaljo za mano, jaz še vedno tišim na gas... Dokler je do moje plesnive buče prišlo, da bi lahko bila provida so plave lučke že utripale
rolleyes-1.gif


Bilo je enkrat preko polne črte (pregleden ovinek, ampak predpis je pač predpis), 126 km/h izven naselja, peljal sem tudi 115 km/h tam kjer je par metrov 60 zaradi avtobusne. No mi je napisal za vse skupaj 82€ (41€ polovička) in ena točka, sem jo še dobro odnesel.

PS: Stardec - tvoj morebitni komentar me ne briga, vsi že vemo, da voziš znotraj omejitev in zato ne plačaš nikoli, ni treba potem vsako temo smetit
rolleyes-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
105 v naselju na 50 podlage. 500 eur. & 5 pik ter sodnik za prekrške... še dobro da sem imel kolendarček.
redface-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
To si jo res dobro odnesel (čeprav ne vem kak bi ti koledarček pomagal pri sodniku
tongue-1.gif
), kolikor vem je 100% več v naselju odvzem vozniške.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
In kje je problem? Si šel čez ali ne?
confused-1.gif

Drugič pa prej natoči in odtoči.
grin1.gif

kako kje je problem?
grin1.gif
Pingvin mi ni hotu dat samo opozorila or something pa sem mu lepo obrazložil celo situacijo, v končni fazi sem še vedno nakartal 120k sit in pokasiral 5 pik....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pri tvoji konjenici pod pokrovom lahko ponosno poveš da si šel 97, da mam jas tolko konjev letim tam 140.
grin1.gif


Nazadnje ko sem prej napisal da so me ujeli 66 na 50 podlage, sem mel glupo srečo, ker sem iskal cigarete po
predalih, ker po tistem odseku tam grem zmeraj vsaj 90
redface-1.gif
(ravnina, nikjer nikogar)

lol, ponosno povem je reku
grin1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Nazadnje ko sem prej napisal da so me ujeli 66 na 50 podlage, sem mel glupo srečo, ker sem iskal cigarete po
predalih, ker po tistem odseku tam grem zmeraj vsaj 90
redface-1.gif
(ravnina, nikjer nikogar)

Isto, jaz sem si ravno cigaret prižgal, drugače bi bilo vsaj 80.
rolleyes-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Ni nujno.

zahodi do konca.press

sem imel v mislih to opcijo med ustavljanjem... pa se nisem odločil zanjo ker ne poznam cest na tistih koncih, pomoje se nebi izšlo. bi bilo pa drugače, če bi bilo to v domačih krajih, smo tud to že prakticiral, škifi niso mel za burek sploh
grin1.gif