Mobipaket in naročniški paket z NAJNAJ PREMIUM

chancey

Pripravnik
26. apr 2010
457
2
18
Jaz pa imam vprašanje glede mobipaketa in naročniškega paketa z NAJNAJ premium izbiro, oboje seveda pri Mobitelu.

Rad bi kupil telefon na obroke in me zanima ali je možno:

1. vklop 2 telefonskih številk v 1 naročniško razmerje, saj razmišljam o nakupu mobilnega telefona na obroke, se pravi z izbiro NAJNAJ in me zanima ali je tukaj možno imeti 1 mobilno številko na naročniško razmerje in drugo številko, ki bi uporabljala ugodnosti NAJNAJ izbire(integral in mobilna TV)

2. ali je možno vzeti recimo paket 1GB prenosov podatkov na predplačniški paket, se pravi, da bi pogovori bili v okviru mobi paketa, podatki pa v okviru naročnine

Hvala za odgovore.
 

Jessica1

Zelenc'
4. jan 2012
6
0
1
1. Ne. Oziroma se da narediti drugo SIM kartico samo kot storitev Avtotelefon (www.mobitel.si/storitve/avtotelefon) na kateri pa je omejena hitrost prenosa podatkov na 64 kb/s, saj je prvenstveno namenjena telefoniji in ne prenosu podatkov.

2. Kot Mobi uporabnik, predplačnik lahko vzameš 1 GB, ki stane 15 EUR (www.mobitel.si/storitve/podatkovni-paketi-mobi). Imaš lahko ALI Mobi ali naročnino. Ne moreš imeti malo mešano (pogovori na Mobi, prenos podatkov na naročnino), kot si napisal.