Mitsubishi Lancer 2008

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
Je ga že kdo pogledal. Sam sem si ga danes pogledal in me je že skoraj prepričal
smile-1.gif
, predvsem izgled in izdelava. Muči da, pride ven sportsback komaj oktobra, kateri bo še lepši.
Kakšna mnenja, že kdo vozil bencinca?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
1.8 full option je zelo poceni glede na to kar ponuja in za kako "velik" avto gre.

Definitivno bi bil v ožjem izboru če bi se odločal v tem rangu.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.399
965
113
Obišči stran
So se vrnili oblikovno precej k galantu, kar je pohvalno. Avto je zunaj res noro lep, sploh če se še malo popedena z original dodatki. Notr je pa oblikovno vsaj meni kar malo razočaranje.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.707
139
63
Problem je, da so take drzne oblike običajno pase čez 2 leti. (primer Mazda 6).

lp
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
men je hud in si ga bom omislu. upam seveda da čim bo denar tud za te stvari.

lp
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Ce bi zdaj kupoval avto, bi ga definitivno dal v ozji izbor. Zelo zelo zelo lep avto. Nisem pa sesznanjen z kvaliteto (malo bi pocakal na teste)

Crn ali ali pa bel je pomoje
srce-1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.707
139
63
meni je bila Mazda6 zelo všeč, ko je prišla ven, že po letu dni mi je postala dokaj brezoblična, mogoče zaradi konkurence, ki je ven dajala avte z več lastnega jaza.
Po drugi strani se mi je recimo C5 ob predstavitvi zdel nezaključen dizajnerski projekt. Vendar pa je še sedaj markanten na cesti.
Ok, kot že 1000x povedano, ko gre za dizajn se prav in narobe lahko prekrivata, odvisno od oči.

lp
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Meni se pa ne zdi tako grozno ugoden, kot nekateri tu pravite. Ne vem no. Oblika je zelo lepa, spominja me na galanta iz leta 1992 npr (maska seveda). To je Mitsubishiju manjkalo v zadnjih letih. Je pa 2.0DID INTENSE model s kaksno krom barvo krepko cez 23.000 eur. Poleg tega na cene ne dajejo nobenega popusta (vsaj po navadi je pri Mitsuju tako). Za ta denar dobis ze zelo lepo opremljenega Passata (saj vem, da je ciljna publika drugacna ampak vseeno) z enakim motorjem in s popustom....
Pa se to ... prejsnji model so prodajali bolj za "dzabe" kot za kak denar, tega so pa krepko ocenili ... me prav zanima, ce bo to odrazala tudi prodaja, ki ze prej ni bila ravno cvetoca
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.447
17
38
ne vem, če se po lepoti lahko primerja z Passatom, ker je Lancer veliko lepši
Tudi jaz razmišljam o črnem z 18 col felnami. Čakam, da me pokličejo na testno vožnjo pa poročam.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Meni se pa ne zdi tako grozno ugoden, kot nekateri tu pravite. Ne vem no. Oblika je zelo lepa, spominja me na galanta iz leta 1992 npr (maska seveda). To je Mitsubishiju manjkalo v zadnjih letih. Je pa 2.0DID INTENSE model s kaksno krom barvo krepko cez 23.000 eur. Poleg tega na cene ne dajejo nobenega popusta (vsaj po navadi je pri Mitsuju tako). Za ta denar dobis ze zelo lepo opremljenega Passata (saj vem, da je ciljna publika drugacna ampak vseeno) z enakim motorjem in s popustom....
Pa se to ... prejsnji model so prodajali bolj za "dzabe" kot za kak denar, tega so pa krepko ocenili ... me prav zanima, ce bo to odrazala tudi prodaja, ki ze prej ni bila ravno cvetoca
Passat 2.0 TDI z opremo, kakršna je v Lancerju Intense, bo kakih 32 tisoč evrov ... Če mi primerljivo opremljenega najdeš za 23 tisoč, ga isti hip kupim ...
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Tudi jaz bi vzel opremljenega pasata za 23k . (po moznosti Highline 2.0 TDI)
smile-1.gif
Edit: Novega seveda.

Btw. Ce obstaja M v beli narvi .... kupit tega, obvezno
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Poleg tega na cene ne dajejo nobenega popusta (vsaj po navadi je pri Mitsuju tako). Za ta denar dobis ze zelo lepo opremljenega Passata (saj vem, da je ciljna publika drugacna ampak vseeno) z enakim motorjem in s popustom....

Za 23 jurjev lahko dobis tut dosti kaj več kot pasata, makar rabljenega, saj bo čez 10 let še vedno več vredno kot pa micka.

Recimo minimalno rabljene; bmw 3, Astro OPC, EOSa, A-3 TFSI Ambition S, pa še bi lahko našteval...

Res je to nakup ljubiteljev lancov, in mogoče kakega neekonomista.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Meni se zdi totalna bedarija racunat kolko bo avto vreden cez X let. Ce kupujes nov avto, pa ga ja ne mislis takoj prodat.
Glede Miz. poglej malo kak forum oz. kak test.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Mah dej, za ta denar dobiš marsikej, rabljeno, vendar to nima veze ker ne debatiramo o tem. BTW OPC si dobil novo za ta denar, bp..
Ampak raj bedarije pisat kot se teme držat..

Avto zgleda lep, ni kej, samo barvo treba pravo izbrat pa je super zadevca
smirk-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Skoda da Micka nena kikne
smile-1.gif
, ker bencinc po specifikacijah nevem ce je ravno nek biser. 9,8 do 100.
Je pa pomoje cisto dovolj.
 

krizo

Pripravnik
18. jul 2007
429
0
16
sedim pred računalnikom
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Meni se pa ne zdi tako grozno ugoden, kot nekateri tu pravite. Ne vem no. Oblika je zelo lepa, spominja me na galanta iz leta 1992 npr (maska seveda). To je Mitsubishiju manjkalo v zadnjih letih. Je pa 2.0DID INTENSE model s kaksno krom barvo krepko cez 23.000 eur. Poleg tega na cene ne dajejo nobenega popusta (vsaj po navadi je pri Mitsuju tako). Za ta denar dobis ze zelo lepo opremljenega Passata (saj vem, da je ciljna publika drugacna ampak vseeno) z enakim motorjem in s popustom....
Pa se to ... prejsnji model so prodajali bolj za "dzabe" kot za kak denar, tega so pa krepko ocenili ... me prav zanima, ce bo to odrazala tudi prodaja, ki ze prej ni bila ravno cvetoca

poglej accorda s tako opremo, novo mazdo 6... takoj par jurjev več
wink-1.gif

da o švabih ne govorim... 30K+
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
A ni Lancer po velikosti klaso nižje kot Accord, Mondeo, Passat...........
confused-1.gif