Kindle Fire 8 HD

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
malo bi si izposodil tole temo - zanima me, če je na katerem od boljših e-bralnikov možno kupovati in brati tudi slovenske knjige?

na ipadu sicer imam kindle app, vendar pa izbor slovenskih knjig ni ravno pester ... po drugi strani pa sem na applovi books našel kar nekaj slovenskih knjig. kakšna ideja, kako do slovenskih knjig na Kindlu ali Kobotu?

oz. kje sploh najti karkoli na to temo na spletu?
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
malo bi si izposodil tole temo - zanima me, če je na katerem od boljših e-bralnikov možno kupovati in brati tudi slovenske knjige?

na ipadu sicer imam kindle app, vendar pa izbor slovenskih knjig ni ravno pester ... po drugi strani pa sem na applovi books našel kar nekaj slovenskih knjig. kakšna ideja, kako do slovenskih knjig na Kindlu ali Kobotu?

oz. kje sploh najti karkoli na to temo na spletu?

BIBLOS - slo knjižnjica e knjig, ki jih sproti nalagajo

Deluje v povezavi z klasično člansko številko od knjižnjice
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Mogoče še to, biblos ima tudi svoje bralnike, ki pa so odklenjeni na vse formate... Klik
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Knjige iz Eemke seveda lahko bereš na Kobotu in InkBOOK bralniku. Po pripovedovanju prijatelja, ki ima InkBOOK je ta dokaj spodoben in posebej prirejen za branje knjig z Biblosa.
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Inkbook smo kupili staršem, ki preberejo ogromno knjig, in so se jih naveličali tovoriti naokoli. ZAenkrat same pohvale. Je pa obvezno da ima osvetljen zaslon. Velikost črk se poljubno prilagaja, knjige iz biblosa bere in odpira brez težav.
 

gasper

Zelenc'
4. jan 2019
22
1
3
Kindle Fire moraš imeti onega večjega, ki danes stane okoli 140 evrov. Če imaš srečo in portpljenje, ga lahko ob akcijah dobiš že za okoli 110 evrov + poštnina.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Kindle zaradi zgoraj omenjenih omejitev ne pride v poštev, ker bi vseeno tudi slovenske knjige želel imeti (slovenskih avtorjev, pa tudi določene slovenske prevode). in teh na Kindlu žal ni veliko, Biblos je kar okej, kar sem trenutno gledal.

bom zaenkrat zadevo potestiral na ipadu, pa se potem odločil, če bi bralnik nabavil ali ne. :)