Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
men se zdi da je slovenski drzavljan z avtom bezal... edin ce so migranti sli iz avta in se oni bezali?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Uboge begunske nosečnice in otroci bežali pred skrajno desničarskimi nacističnimi policaji.
Murglepress.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
men se zdi da je slovenski drzavljan z avtom bezal... edin ce so migranti sli iz avta in se oni bezali?
Nogometaš Olimpije A. Vomberger je, Slovenec iz Argentine. Zakaj povsod poudarki da je Argentinec slovenskih korenin, dočim južnak državljan Slovenije pa velja za Slovenca? Naj tudi tam napišejo ( Hrvat, šiptar, Srb, musliman… ) da so to kar so ? i
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
ker se ve, da je tam fuzbal na visjem nivoju, tko da se ve, da zna bolje igrat kot nasi. hahaha...

in se vedno niso bezali migranti, ampak voznik avta, pa naj bo slovenec, srb, siptar, spanec, avstrijec al kdorkoli.

jest ne vem, sej novinar ze v naslovu pokaze, da je nepismen. in urednik tudi, da pusti tako objavo. in ti to pol se delis naprej... vsi ste nepismeni. postajas 123... lepis butaste populisticne 3stavcne novicke.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.426
3.185
113
Policisti so ponoči na območju Roča našli tudi migrante, ki so pobegnili iz avtomobila. Po dosedanjih ugotovitvah gre za nezakonite migrante iz Kosova.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Naporen si za popizdit!
Kmetje koljejo brez igle. Nima je vsak domač mojster. In kolikor vem, domači zakol ni reguliran. Torej se lahko kolje brez igle.
Pa če že govorimo o mučenju živali; precej bolj in predvsem dlje se muči žival ko se jo vleče iz hleva in daje na "remo" kot samo s puščanjem krvi. V vsakem primeru pa se temu težko reče praznik...
Nimas najmanjsega pojma o klanju zivali, tako da bi izpadel pametneje, ce bi bil tiho
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A zdaj se boste pa tule sfajtal? :confused:

Vsak klavec ima svojo finto. Eden se ga je lotil kar s flobertom ... problem je, če se prašiču srce ustavi in potem kri noče odteči.
Drugi ima pištolo in spusti iglo v čelo, verjetno je to še najnežnejše. Problem je lahko, če je to naredil v svinjaku vpričo drugega prašiča, ki šele čaka na vrsto ... Tretji je uporabljal zanko narejeno iz zajle, jo nataknil prascu čez rilec in ga odvlekel ven iz svinjaka ... nato pa nož, toda ne v srce, skozi vrat.

Kaj je bolj nežno? A vi bi tu uporabljali raje izraz "humano" ? :valjamse:

Mater ! , sej ni čudno, da nam morajo na koncu busanci ženske popravljati ... :norec:,
 
Nazadnje uredil moderator:

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Eh, saj.mi je blo zal ko sem videl, da so ze 4 strani naprej napisane :p
Drgac pa brez pistole ali omamljanja se kolje samo se kje v kakih halozah, kjer niti ni osnovne sole v fari...pa saj to ne bo vec dolgo, dokler pac tastari birti ne grejo...mi peljemo prasice v klavnico v sosednji vasi, kamor vedno pride inspektor, ko se kolje. Mislim da z omamljanjem.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Itak :zmaga: . Kadar smo imeli koline doma, sem si že nekako naredil, da tisti dan nisem na noben način mogel dobiti dopusta. :norec:
Ni problema potem, popoldne, toda tista prva polovica dela je pa resnično "klavniška".
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Če ne moreš biti pri prvem delu zraven, potem je pošteno, da postaneš vegi :)
Ne spomnim se, da bi kdaj klali brez omamljanja. Nekdaj je stric to reševal z lovsko malokalibrsko puško, pozneje pa z namensko opremo. Saj ne da bi to mesarji delali iz ljubezni do prašiča, ampak zaradi njegove varnosti in varnosti ljudi, ki so okrog. Se ve vsaj za koga, ki mu je prašič zlomil nogo ali vrgel koleno ven.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Seveda, pri nas smo pred leti uporabljali pistolo. Danes so tudi pujče ostevilcene in ne mors kar tako prosto po presernu, razen tam, v Halozah ipd. krajih. Pa nimam nic proti halozanom, pac tam sem na terenu videl kmetije, ki... ok, tema bo sla v maloro, ce ne bo mod sel na cik pavzo...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pol pejdi pa na ulico gledat punce, kako hodijo mimo preko ušes zavite v cote ... je še vedno malce sexi, čeprav je zima.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sam ti si tud ko ena baba v menopauzi....ko sem brisal si bil pameten da tako ne gre več...da samo še brišem in da čvek je čvek...sedaj ti s5 ni prav ko ne brišem za vsak drek...
Vzami dulkolax pa boš srečen ;)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.