Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Ne. Kriminalc si ker podpiraš mučenje živali.
In seveda lažnivec ker lažeš glede zakonov.

Bo počasi čas za srečanje? Ker mi dejansko dviguješ živec s svojo funkcionalno nesposobnotjo. Aja, imaš posebne potrebe, take se pa ne sme dotikati. Prav, s tem lahko živim. Dejansko pa se bi te moralo pošteno omejiti pri tvoji svobodi. Ker si jo jemlješ preveč po domače.
In ne, ne grem se neskončna prepisovanja s teboj.
Grem pa ti poslat pozdravček, ki mi je zmanjkal, zaradi težav s povezavo....
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Bil nekoč priča temu...ampak tega je več kot 20let nazaj... Jemlemo veliko domače robe...ne rečem da se ne dogaja sm pa ke...ker tega je bistveno manj kot včasih ker je vse bistveno bolj nadzorovano...

Tud mesarji če niso ravno sociopati per se zelo neradi koljejo "na roke"...


Ja in ne. Če je mesar mojster, žival še trzne ne ko prereže aorto. Ali pa vsaj nič bolj kot ko dobi iglo. Videl oboje. Nobeno pa ni praznik ....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Torej 123 (in 8888, pa najbrž še kdo), glejta da se bosta omamila preden naredita harakiri ...

"(18)

Odstopanje od omamljanja v primeru ritualnega zakola v klavnicah je bilo odobreno z Direktivo 93/119/ES. Ker so bile določbe Skupnosti, ki se uporabljajo za ritualni zakol, glede na nacionalni okvir različno prenesene v nacionalno zakonodajo, in ker nacionalna pravila vključujejo razsežnosti, ki presegajo namen te uredbe, je pomembno, da bi se ohranilo odstopanje od omamljanja živali pred zakolom, vendar pri tem vsaka država članica ohrani določeno raven subsidiarnosti. Tako ta uredba spoštuje svobodo vere in pravico izražanja vere ali prepričanja pri bogoslužju, pouku, običajih in obredih, kot je navedeno v členu 10 Listine o temeljnih pravicah Evropske unije."

1099/2009
Temule se reče preambuala in velja tako kot členi nižje. Obredno se lahko kolje brez omamljanja, različne DČ imajo to očitno lahko rešeno po svoje. Pri nas se ne sme, ampak nekaj mi govori, da posnetki ki jih tako z užitkom (človek se mora vprašat kaj ti dogaja; pa saj je odgovor na dlani) deliš niso biliposneti pri nas ...

In seveda nisi šel brat linkov, ki si jih lepil. Nič novega ali presenetljivega pri tebi. Človek se vpraša kako lahko očitaš nespoštovanje zakonov drugim, če jih sam niti bereš ne. Aja, ti si "poseben" ....
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Sam svoj, samo, da ti nekaj povem..a veš, kje je poanta tega "zavzemanja" za živali od strani osebka endvatri? ne v empatiji do živali in načina njihove smrti, ampak prikazovanju muslimanov in drugih "migrantov" kot slabe, ker uporabljajo halal način..
Torej, ne gre se za trpljenje živali, ampak izključno za blatenje "migrantov", da boš vedel.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.072
302
83
Sam svoj, samo, da ti nekaj povem..a veš, kje je poanta tega "zavzemanja" za živali od strani osebka endvatri? ne v empatiji do živali in načina njihove smrti, ampak prikazovanju muslimanov in drugih "migrantov" kot slabe, ker uporabljajo halal način..
Torej, ne gre se za trpljenje živali, ampak izključno za blatenje "migrantov", da boš vedel.

Vem. Zato pa se mi dotični osebek gabi da ne morem povedati koliko. Ampak zdajle s svojim zavajanjem šari po +/- mojem področju pa ga ne morem ignorirati. Pravzaprav ga od zdaj naprej spet lahko :nazdravje:
 
Nazadnje urejeno:

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.970
3.753
113
Ljubljana
hmpg.net
Index Info Ljubljana Budapest
Crime Index: 22.76 36.37 (manj je bolje)
Safety Scale: 77.24 63.63 (več je bolje)

Ampak vsi se spomnimo, kako je SC zahrbno in nizkotno ubil GT v Ljubljani. GT bi v Budimpešti bil varen, pred takimi vandali. Še več o "Orbanizmu".
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.970
3.753
113
Ljubljana
hmpg.net
lucija usaj
Replying to @bill_ravotti @cikibucka
"We are ashamed!"

Zakaj? Je vseh 5 (pet), kolikor jih bomo sprejeli, deklariranih posiljevalcev, homoseksualcev, tatov ali kaj podobnega?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.