Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.359
113
Ja. Ogromno časa si vzamem zate, celih 30sec na prispevek vmes, ko berem Alter. V primerjavi z izgubo časa, katero bi pridelal v kolikor bi šel iskat tvoje blesarije za nazaj zgolj zato, da bi si potem hitro izmislila nov izgovor, je to povsem zanemarljivo. Zdaj pa izvoli bluzit dalje :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ja. Ogromno časa si vzamem zate, celih 30sec na prispevek vmes, ko berem Alter. V primerjavi z izgubo časa, katero bi pridelal v kolikor bi šel iskat tvoje blesarije za nazaj zgolj zato, da bi si potem hitro izmislila nov izgovor, je to povsem zanemarljivo. Zdaj pa izvoli bluzit dalje :cheer:
Pa precej selektivno me bereš, vsaj zdi se mi tako.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.359
113
Možno oziroma v bistvu niti ne dvomim no. Tebi se namreč zdi marsikaj.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.359
113
Berem, berem. Komentiram pa ne zato, ker se v komunikaciji s tabo poizkušam izogibat daljših sestavkov, saj si mi v preteklosti že pokazala svoj način dialoga, na kratko se pa ne da.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Berem, berem. Komentiram pa ne zato, ker se v komunikaciji s tabo poizkušam izogibat daljših sestavkov, saj si mi v preteklosti že pokazala svoj način dialoga, na kratko se pa ne da.
Tako torej.
Ker jutri boš verjetno spet pisal da zagovarjam ilegalne migracije, mojega zapisa v katerem to pišem se ti pa ne bo ljubilo poiskati.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
jagababa

Kaj ga sploh kometiraš tega uporabnika ki se itak dela norca iz vsakega ki ma drugačno menenje..

Če bi ploskala kar napšie pol bi blo vse ok.. če pa se ne strijnjaš z njim pol si vse samo človek ne itn.. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.359
113
LoL. No
Tako torej.
Ker jutri boš verjetno spet pisal da zagovarjam ilegalne migracije, mojega zapisa v katerem to pišem se ti pa ne bo ljubilo poiskati.

in tu pride do potrebe po daljši obrazložitvi, ki bi jo zelo rad spisal ampak ker si mi v preteklosti pokazala svoje odzive v primeru, da se ti dokaže, da nimaš prav, temu seveda ne bo tako. Še v zadnjem primeru, ki sploh ni tako star, je bil naslednji tvoj zapis "aja no jaz sem pisala o nečem drugem" pa je bilo kristalno jasno o čem je prej več postov tekla debata. Enostavno nima smisla.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

LoL. No


in tu pride do potrebe po daljši obrazložitvi, ki bi jo zelo rad spisal ampak ker si mi v preteklosti pokazala svoje odzive v primeru, da se ti dokaže, da nimaš prav, temu seveda ne bo tako. Še v zadnjem primeru, ki sploh ni tako star, je bil naslednji tvoj zapis "aja no jaz sem pisala o nečem drugem" pa je bilo kristalno jasno o čem je prej več postov tekla debata. Enostavno nima smisla.
A ti se tudi v real life obnašaš kot trileten otrok?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
A res? A prav iz vsakega? No samo toliko - ti, bizi, jagababa pa še kak pacient niti približno niste vsi ampak ok, človek s plašnicami že dobro ve kaj se dogaja v njegovi okolici :cheer:


Ja prav od vsakega ti in tisti ki jih ti podpiraš itn..

če sem jaz pacient.. Pol si ti še većji BEDAK IN PACIENT :D Si vesel...:p
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

A res? A prav iz vsakega? No samo toliko - ti, bizi, jagababa pa še kak pacient niti približno niste vsi ampak ok, človek s plašnicami že dobro ve kaj se dogaja v njegovi okolici :cheer:
Zate smo uporabniki z drugačnim mnenjem od tvojega pacienti? To pišeš kot moderator?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.649
14.359
113
Aja a zdej si se pa takoj spomnila kaj je na stvari, prej ni šlo? Pa ne bog in tudi admin nimata prav nič pri tem ampak zgolj in samo prizadetost tebe ter še par pacientov tu gor :cheer:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.