Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Za migrante vse.
IMG_20181024_180646.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Jutri v Rogu še enkrat preberite. Mogoče vam kapne v votle lobanje kdo je komu pisal.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.957
113
Offtopic:
Kaj je s tem Rogom? Kdo lastnik? Vidim, da uporabljajo logo tovarne, pomeni, da so lastniki isti?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Dvomim da je tam tako blizu kak lokal...

Jaz stavim na kak Velenjkovac...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
To je v bistvu agresija in okupacija, pač še nimajo pušk.Vojsko, pa gumi metke in zaščitit meje.Druge menda res ne bo. Sicer pa bo Trump pokazal kaj je prava pot.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Mejni prehod Maljevac med BiH in Hrvaško ostaja zaprt, potem ko je več kot 200 migrantov skušalo prebiti policijsko kontrolo in priti na Hrvaško. Migranti medtem vztrajajo - šli bomo naprej, pravico imamo, da si v EU ustvarimo boljše življenje.

Na vprašanje, ali vedo, da meje ne smejo prečkati, so dejali le, da "imajo do tega pravico".

https://www.24ur.com/novice/svet/po...veliko-kladuso-in-pritisnemo-na-policijo.html

Saj v bistvu imajo res pravico prečkati mejo in si v drugi(h) država(h) ustvariti boljše življenje. V kolikor imajo za to izpolnjene pogoje seveda in tu pa največkrat pride do problema, ki ga pa ti migranti in njihovi zagovorniki hitro zignorirajo in tulijo dalje o svojih pravicah pa človeškem dostojanstvu, istočasno ti pa majhne otroke rinejo naprej v policijske kordone, jih nastavljajo solzivcu, nagovarjajo k igranju žrtve ter mečejo čez ograje kot najbolj navaden potrošni material.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Saj v bistvu imajo res pravico prečkati mejo in si v drugi(h) država(h) ustvariti boljše življenje. V kolikor imajo za to izpolnjene pogoje seveda in tu pa največkrat pride do problema, ki ga pa ti migranti in njihovi zagovorniki hitro zignorirajo in tulijo dalje o svojih pravicah pa človeškem dostojanstvu, istočasno ti pa majhne otroke rinejo naprej v policijske kordone, jih nastavljajo solzivcu, nagovarjajo k igranju žrtve ter mečejo čez ograje kot najbolj navaden potrošni material.

V Kopru organizirati transfer in direkt v ameriko. Od tam so problemi. Naj jih kar sama rešuje.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sem Starega deca že tudi ! :gorjaca:
Preklemansko seme zagamano! Bogvaruj da bi se v špegel pogledala.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.