Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej boš našla tudi tisto, ko si jim moral dokazati za vsaj 5 kolenov nazaj, da nisi ... (moram napisat?)
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Ti, mudel, ti imaš papirje da si rasni (vstavi po izbiri) in za koliko rodov nazaj?
Pa za poštarje tudi?
Vedno znova dokazuješ kolk si zabita.
Ravno zato so bili in so poštarji vedno samo čistokrvni Slovenci. PTT je bila vedno najbolj rasno čista firma navkljub vsiljevanju bratstva in jedinstva.
ajejejjej, misliš če si forumskega najmačka kastrirala, da s pa zaj pametna? :poreden: :bonk:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Vedno znova dokazuješ kolk si zabita.
Ravno zato so bili in so poštarji vedno samo čistokrvni Slovenci. PTT je bila vedno najbolj rasno čista firma navkljub vsiljevanju bratstva in jedinstva.
ajejejjej, misliš če si forumskega najmačka kastrirala, da s pa zaj pametna? :poreden: :bonk:
Sprijazni se že enkrat, da te jagababa več ne mara in si najdi drugo. :fredi:
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Boste šli svojemu lubeku ploskat?
44365065_2174797769429635_8512642652598960128_n.jpg
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Sanje Micinih lubekov

Pred migrantom se iznenada pojavi čudovita čarobna vila in mu reče: "Ker si prišel v mojo Slovenijo, ti bom izpolnila tri želje!"
Moški pogleda vilo in ji sramežljivo odgovori: "Od kjer prihajam, imamo slabo ustno higieno, zato si želim nove, povsem bele zobe z zlatimi plombami..." Čarobna vila ga pogleda in res vidi, da je skorajda brez zob, zamahne s paličico in PUFFF! - begunec dobi popolnoma nove, lepe zobe.

"Okej, imaš še dve želji, kaj si še želiš?"

Zdaj se je begunec bolj opogumil in reče: "Hočem veliko hišo z osmimi spalnicami, par milijonov evrov v gotovini, garažo v kateri bosta najnovejši BMW, mercedes in še en golf z neprirejenimi emisijskimi rezultati… Poleg tega si želim še to, da vsi moji begunski sorodniki in prijatelji iz Kamelojebunzvabije pridejo sem in živijo z mano v moji veliki hiši.." PUFFF! - želja se uresniči, pred njimi se res pojavi želena hiša z avti, ob njih vreče denarja in vsi begunski prijatelji...

"No, imaš še eno... kaj bo tokrat?"

Begunec razmišlja in razmišlja, saj je dobil že vse, kar si je želel, potem pa se le spomni: "Želim si, da bi jaz in moja družina dobili belo kožo in povsem slovenski izgled, da ne bomo diskriminirani!" PUFFF! - Begunec in njegova družina se spremenijo v prave Slovence, ampak njegova hiša in avti in ves denar v trenutku izginejo in ker mu ni bilo nič jasno, je šokirano vprašal vilo, kaj se dogaja: kje so njegovi avti, hiša, denar in kako naj normalno živi brez tega...

"Jebi ga, zdej si Slovenc in ti ne bo noben krščen duš več zastonj pomagu, znajdi se sam!"

Vila je čarobno izginila, begunci pa so ostali
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
K nam ravno ne prihajajo. Radi bi šli naprej, nekam na zlati zahod Evrope. Slovenija je ena od bolj logičnih poti.
Težava je, da EU to rešuje precej pasivno in BiH ne pomaga. Uradniki EU bi morali ugotoviti, kdo ima kaj možnosti za azil v kateri državi EU in vlogo sprejeti na daljavo. Ostalim pa častiti pot v domovino po hitrem postopku. Samo ljudje, ki bi se dejansko vračali v matične države, bi dali nek jasen signal, kaj čaka nezakonite migrante.
Napačna je praksa, da daš azil nekomu, ki se je uspel prebiti čez N-mej in je N-krat torej kršil predpise raznih držav, drugemu, ki pa mu to ni uspelo, pa ne. Praksa bi morala biti ravno obratna. Manj mej si nezakonito prečkal, več možnosti za azil imaš.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Samo ljudje, ki bi se dejansko vračali v matične države, bi dali nek jasen signal, kaj čaka nezakonite migrante.

Glede nato, da so v zadnjem letu večini "nasprotnikov" režima dovolili preselitev v državi in da je predsednik pred dobrim mesecem celo podelil amnestijo dezerterjem tako hudo spet ne more biti. Velja za Sirijo ne druge dežele.....
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.