Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.317
113
dobr, dej se ti preberi tisti link ki ga ze optiplex ni hotel.

Če so tam kakšni viri informacij, ki ovržejo moje mišljenje kar lepo na dan z njimi, jih bom vesel. Bo to veliko bolje kot pa da berem en link in iščem kaj je notri tisto, na kar si želel opozorit :zmaga:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
imas c/p v postu ta pomemben del. prejsnja stran pomoje.
brat pa ne morem namesto tebe.

so pa tudi viri, drugace pa iz wikipedie. sicer je to optiplex zvohal, tko da je njegov vir tole...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.317
113
imas c/p v postu ta pomemben del. prejsnja stran pomoje.
brat pa ne morem namesto tebe.

so pa tudi viri, drugace pa iz wikipedie. sicer je to optiplex zvohal, tko da je njegov vir tole...

Ne rabim, da bereš namesto mene. Dejansko sem želel zgolj izpostavljen bistven del, kar pa očitno je narejeno. Poiščem in preberem.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
joj, in pol prides z zgagotom... nimam pa ene ure in pol za gledat, tko da dej obnovo, koliko nenavadno veliko vas je...

pa sej nic ne recem, eni pac stalno potrebujete neke sovraznike, dezurne krivce... tko pac je. sam to ne pomeni da imate prav.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
joj, in pol prides z zgagotom... nimam pa ene ure in pol za gledat, tko da dej obnovo, koliko nenavadno veliko vas je...

pa sej nic ne recem, eni pac stalno potrebujete neke sovraznike, dezurne krivce... tko pac je. sam to ne pomeni da imate prav.
Jelinčič je politik denarja, ne načel. Mogoče zato.

Že prvi post ki ga je napisala je takoj provokacija. Dajte jo, prosim, za redno banat. Kot je že matey napisal - akcija reakcija in smo zarad bedakov ko je ona potem vsi taki.
Ti to o meni?
A tisti ki v povezavi na govor v evropskem parlamentu piše o znanju tujih jezikov in govor primerja z intervujem Bratuškove pa ne izziva in provocira?

KSZ

Eno retoricno vprasanje za ljubitelje melaminsko obogatenih: ker VSI k nam prihajajo iz turisticne Hrvaske, pred kom ali cim bezijo iz dokazano VARNE drzave?
Saj ne prihajajo k nam, samo prečkajo nas, tako kot Hrvaško.
 
Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Zakaj modi podpirate spammerje in provokatorje? Saj se vidi da ne dela nič drugega kot to.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
joj, in pol prides z zgagotom... nimam pa ene ure in pol za gledat, tko da dej obnovo, koliko nenavadno veliko vas je...

pa sej nic ne recem, eni pac stalno potrebujete neke sovraznike, dezurne krivce... tko pac je. sam to ne pomeni da imate prav.
V glavnem je govoril o vsem kar navadni govorimo že dolgo. Od kraje v Sloveniji, do homo lobija v Evropi, feministkah in zakaj so sploh ratale feministke....in vse vmes....
....edino, da bo EU razpadla v petih letih oz se bo ločila na vzhodni in gnili dekadentni zahodni del, ne verjamem, bo rabila dlje
....pa da je Melanija lepa in pametna, ga je pa zagotovo mimo pihnu :evil:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
KSZ

Eno retoricno vprasanje za ljubitelje melaminsko obogatenih: ker VSI k nam prihajajo iz turisticne Hrvaske, pred kom ali cim bezijo iz dokazano VARNE drzave?
Saj prihajajo iz srbije. Tja lahko pridejo brez vize iz skoraj cele Afrike. Nato jih jankovićevi agenti švercajo v Slovenijo kjer dobijo papirje.
 

muho

Majstr
6. feb 2019
858
335
63
Ignore funkcija dela čudeže
IGNORE =
noj1.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če mi dovoliš samo kratek medklic...
Glede na psihologijo množic in izkušnje iz preteklosti je tam 7-8% že meja, ko neka dovolj nasilna skupina lahko povsem nadvlada in si podredi ostalih 90%+ populacije. To so npr. prvi dokazali nacisti.
.
Enako tud,i že večkrat v zgodovini, muslimani - "religija miru" pa to:zavijazocmi:..
.
Za zadnji ekstremen primer si lahko vzamemo npr. Afganistan:
35 milijonska država, ki so si jo talibani s svojim brutalnim ekstremizmom, kamenjanjem, sekanjem rok, glav, totalnim terorjem za vse ženske, polivanjem s kislino, rezanjem nosov itd... ...sami "plemeniti" muslimanski običaji...
...uspeli povsem podrediti.
.
Imaš mogoče kaj občutka koliko je bilo teh ultra ekstremnih talibanov, ko so začeli svoj "pohod" za osvojitev Afganistana?
.
Ti jaz povem: 45.000 (z besedo: petinštirideset tisoč) in so si z nasiljem podredili 35 milijonsko državo.
Tako to gre.
Ti ne veš da so talibani nastali iz mudžahidov, ki so jih ZDA in Saudska Arabija podpirali v boju proti sovjetom v desetletni Afganistansko Ruski vojni?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.