Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
Če mi dovoliš samo kratek medklic...
Glede na psihologijo množic in izkušnje iz preteklosti je tam 7-8% že meja, ko neka dovolj nasilna skupina lahko povsem nadvlada in si podredi ostalih 90%+ populacije. To so npr. prvi dokazali nacisti.
.
Enako tud,i že večkrat v zgodovini, muslimani - "religija miru" pa to:zavijazocmi:..
.
Za zadnji ekstremen primer si lahko vzamemo npr. Afganistan:
35 milijonska država, ki so si jo talibani s svojim brutalnim ekstremizmom, kamenjanjem, sekanjem rok, glav, totalnim terorjem za vse ženske, polivanjem s kislino, rezanjem nosov itd... ...sami "plemeniti" muslimanski običaji...
...uspeli povsem podrediti.
.
Imaš mogoče kaj občutka koliko je bilo teh ultra ekstremnih talibanov, ko so začeli svoj "pohod" za osvojitev Afganistana?
.
Ti jaz povem: 45.000 (z besedo: petinštirideset tisoč) in so si z nasiljem podredili 35 milijonsko državo.
Tako to gre.
točno tako in ja številka je precej večja kot 10%. V nekaterih mestih (velikih) pa dosegajo celo več kot 30%.

Skratka druga stvar pr teh kozjejebcih je podganja reprodukcija, katera bo sliko v parih desetletjih zasukala za 180 stopinj.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
NWO
Pastirji človeštva
Zakaj? ker je islam vera s katero najlaže kontroliraš ljudi, pravzaprav verniki kontrolirajo sami sebe ter dvomljivce in skeptike dobesedno linčajo in sproti iztrebijo.
Zakaj se Vatikan potiho strinja in podpira? ker se mu toži po starih dobrih časih? ne vem, mogoče je pa res čas ,,črnega papeža,, kot bi naj bilo prerokovano

dobr... tole ne pije vode. a zdej se bo vatikan umaknil drugi veri, da bojo oni kasiral, ker....? in spreobracat tako mnozico je misija nemogoce.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Če mi dovoliš samo kratek medklic...
Glede na psihologijo množic in izkušnje iz preteklosti je tam 7-8% že meja, ko neka dovolj nasilna skupina lahko povsem nadvlada in si podredi ostalih 90%+ populacije. To so npr. prvi dokazali nacisti.
.
Enako tud,i že večkrat v zgodovini, muslimani - "religija miru" pa to:zavijazocmi:..
.
Za zadnji ekstremen primer si lahko vzamemo npr. Afganistan:
35 milijonska država, ki so si jo talibani s svojim brutalnim ekstremizmom, kamenjanjem, sekanjem rok, glav, totalnim terorjem za vse ženske, polivanjem s kislino, rezanjem nosov itd... ...sami "plemeniti" muslimanski običaji...
...uspeli povsem podrediti.
.
Imaš mogoče kaj občutka koliko je bilo teh ultra ekstremnih talibanov, ko so začeli svoj "pohod" za osvojitev Afganistana?
.
Ti jaz povem: 45.000 (z besedo: petinštirideset tisoč) in so si z nasiljem podredili 35 milijonsko državo.
Tako to gre.

afganistan je ze bil muslimanski, bil je v razsulu po vojni. talibani izkoristili polozaj in so prevzeli oblast in zaostrili zadeve. to se mi zdi mozno. ne bo pa 8% povsem nadvladalo skupino v normalno delujoci regiji. pa zakaj naciste omenjas? se ti zdi da jim je uspelo nadvladati EU?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pri nas majo krscanski sosedje 13 otrok pa se te otroci majo 4 otroke. Jaz mislim da ciljajo na prevlado v LJ občini. Jaz že postavljam zid
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
afganistan je ze bil muslimanski, bil je v razsulu po vojni. talibani izkoristili polozaj in so prevzeli oblast in zaostrili zadeve. to se mi zdi mozno. ne bo pa 8% povsem nadvladalo skupino v normalno delujoci regiji. pa zakaj naciste omenjas? se ti zdi da jim je uspelo nadvladati EU?
V Franciji je po zgornjih podatkih med VSO populacijo 8,8 % muslimanov.
Si bom dovolil sklepati, da je njihov % v "za nasilni boj" primerni starostni skupini npr. 15 do 40 let "malo" večji.. ...koliko rečeva... ...30%?
Go figure.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Pri nas majo krscanski sosedje 13 otrok pa se te otroci majo 4 otroke. Jaz mislim da ciljajo na prevlado v LJ občini. Jaz že postavljam zid

Izjema, ki potrjuje pravilo, da je pri nas v povprečju en do max dva otroka na družino. Medtem pa ko v "nasprotnem taboru" stvari stojijo ravno obratno in imaš za izjemo, ki potrjuje pravilo, nekoga z zelo malo otrok, velika večina ostalih ima pa po par otrok na ženo pa mnogo žena.

Point - slabo primerjavo si si izbral za napisat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Nč narobe, zato smo tu, da podamo svoje mnenje ter se s tem malo spihamo, kot si se izrazil :p samo ne zdaj brisat postov za sabo :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.398
113
Medtem, ko ob muslimanskih pokolih ne-muslimanov v Evropi mi svoje FB profilne fotke barvamo v zastave in si govorimo, da smo samo krivi, ker nismo dovolj prijazni in se musliči ne počutijo dovolj sprejete med nas itd....:bonk::nigladek::nigladek:
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Izjema, ki potrjuje pravilo, da je pri nas v povprečju en do max dva otroka na družino. Medtem pa ko v "nasprotnem taboru" stvari stojijo ravno obratno in imaš za izjemo, ki potrjuje pravilo, nekoga z zelo malo otrok, velika večina ostalih ima pa po par otrok na ženo pa mnogo žena.

Point - slabo primerjavo si si izbral za napisat.
Nevem no. Veliko ljudi ima 3 otroke pri nas...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Nevem no. Veliko ljudi ima 3 otroke pri nas...

Veliko jih ima pa enega pa veliko jih nima nobenega. Ja, najdejo se pobožne familije, ki imajo otrok "toliko kot jih bog da" ampak takih je reeeees malo, največ je potem nas povprečnežev z enim do dvema otrokoma. Res ne dvomim v to, da je povprečje (POVPREČJE!) prej pri številki 1 do 2 kot pa 6+, da ne napišem 8+ kar je praktično standard za muslimane z tremi in več ženami. Nekateri res preveč podcenjujete moč konkretnega razmnoževanja s strani določenih ljudi kljub temu, da so nas na take sorte "invazijo" nekateri opozarjali že prej leti, ko so bile še vse dandanašnje scene bolj kot ne slaba šala.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
KSZ

Eno retoricno vprasanje za ljubitelje melaminsko obogatenih: ker VSI k nam prihajajo iz turisticne Hrvaske, pred kom ali cim bezijo iz dokazano VARNE drzave?
 
  • Všeč mi je
Reactions: muho

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
Veliko jih ima pa enega pa veliko jih nima nobenega. Ja, najdejo se pobožne familije, ki imajo otrok "toliko kot jih bog da" ampak takih je reeeees malo, največ je potem nas povprečnežev z enim do dvema otrokoma. Res ne dvomim v to, da je povprečje (POVPREČJE!) prej pri številki 1 do 2 kot pa 6+, da ne napišem 8+ kar je praktično standard za muslimane z tremi in več ženami. Nekateri res preveč podcenjujete moč konkretnega razmnoževanja s strani določenih ljudi kljub temu, da so nas na take sorte "invazijo" nekateri opozarjali že prej leti, ko so bile še vse dandanašnje scene bolj kot ne slaba šala.

dobr, dej se ti preberi tisti link ki ga ze optiplex ni hotel.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.