Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Tvoj člen ustave o enakosti pred zakonom in proti sovražnemu govoru deluje v obe smeri. Veliko jih je tukaj na forumu, ki vernike krščanske usmeritve zmerjajo/opisujejo z žaljivkami. Človek kaj takega ne bi pričakoval od ljudi, ki potem v drugih temah pridigajo o strpnosti in multikulturnosti.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Tvoj člen ustave o enakosti pred zakonom in proti sovražnemu govoru deluje v obe smeri. Veliko jih je tukaj na forumu, ki vernike krščanske usmeritve zmerjajo/opisujejo z žaljivkami. Človek kaj takega ne bi pričakoval od ljudi, ki potem v drugih temah pridigajo o strpnosti in multikulturnosti.
Jokcaš? tudi tukaj je nekaj "vernikov", ki ljudi domnevne "leve" politične usmeritve označujejo kot "gnide", ekstremni levičarji, levaki" ipd..tudi nek debelolični poslanček rad opleta z temi besedami po druž. omrežjih..
Akcija pa rodi reakcijo, če si že kdaj slišal. Hočeš izpasti pameten, pa se še bolj zapletaš, dragi "liebstandarte"..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mamca
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Jokcaš? tudi tukaj je nekaj "vernikov", ki ljudi domnevne "leve" politične usmeritve označujejo kot "gnide", ekstremni levičarji, levaki" ipd..tudi nek debelolični poslanček rad opleta z temi besedami po druž. omrežjih..
Akcija pa rodi reakcijo, če si že kdaj slišal. Hočeš izpasti pameten, pa se še bolj zapletaš, dragi "liebstandarte"..
Jokcaš ti pa tvoja hinavska kamarila kadar se vam nastavi ogledalo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:cheer: Jaz pa priznam, da sem rasist. Če punca ni blond, je izgubila vsaj 90% točk. Tako da - one ki niso blond, se morajo zelo potrudit...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Je že dovolj, da prenaša pacjente, kot si ti. Bodi vesel, da se ne zavzema za evtanazacijo idiotov, ker bi bil med prvimi na vrsti:evil:
Hejjjj lahko pa hkrati z migranti popucamo še domače smeti, vas zbašemo skupaj na par stadionov, da se pobožate med sabo in hura v lepi novi svet:fredi:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Lej ga no, dobili boste možnost za sproščanje svojih furstracij in priložnost za končno rešitev, ki si jo tako zelo želite.
Vam zrihtamo priložnost, kaj znate boste pa že pokazali
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Je že dovolj, da prenaša pacjente, kot si ti. Bodi vesel, da se ne zavzema za evtanazacijo idiotov, ker bi bil med prvimi na vrsti:evil:
Hejjjj lahko pa hkrati z migranti popucamo še domače smeti, vas zbašemo skupaj na par stadionov, da se pobožate med sabo in hura v lepi novi svet:fredi:
Stari, sama toleranca, ljubezen do sočloveka in solidarnost te je.:srce:
Tipično. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Seveda, sama toleranca, solidarnost in ljubezen. Vas toleriram(ste še vedno tukaj), solidarnost in ljubezen (vam pomagam pri izpolnitvi vaših gorečih želja).
Kako sem fajn ej:cheer:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.269
-8.458
113
Saj ne, sklepam samo na podlagi tvojega obnašanja ter očitnega prikrivanja tvojega latentnega oboževanja tipov. No v primeru JJ niti ni več prikrito:evil:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
http://nova24tv.si/slovenija/politi...te-v-brezicah-in-kaksno-stanovanje-so-dobili/
Screenshot_20180528-092323.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Hitro naj rešijo vloge, da bodo lahko legalno delali, služili denar in plačevali davke.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.