Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Raje priznaj, da ti srce navija za Janševo cifro in da ti razum brani priznati revizijsko poročilo, ki ga je linkala jagababa in ima na 39. in 40. strani tabele iz mojega linka. o_O

Za tvoje dojemanje tega sveta že vem, da je povsem nerealno, ti ni treba tega dokazovat iz posta v post veš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Jaz vsaj verjamem dejstvom in uradnim poročilom, ki se ujemajo s po tvoje lažnivimi Cerarjevimi besedami. Ti pa želiš vedno nove dokaze, ki jih odvržeš, če se ne ujemajo s tvojim prepričanjem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ti verjameš "dejstvom" in uradnim poročilom s strani ljudi, ki so doktorji prava a se v praksi obnašajo kot da so nad zakoni in le-te ignorirajo, kadar jim tako ustreza, tebi pa se to zdi celo pravilno oz. sprejemljivo. Brez dvoma si potemtakem na pravi poti absolutne resnice, čestitam. In niti približno ni res, da ovržem dokaze zgolj zato, ker se ne skladajo z mojim prepričanjem ampak kaj bi to tebi utopistu razlagal, ko pa VEŠ, da je temu ni tako.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Zdaj postaja vse skupaj že dolgočasno. Zgoraj imaš link do uradnega poročila Računskega sodišča in lej vraga, Cerarjevo izvajanje se ujema s tem poročilom. Ti pa le verjemi lažnivemu grosupeljskemu manipulatorju.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Seveda, po vsem napisanem verjamem JJ-u. Fak ej, funkcionalna nepismenost na vrhuncu...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Normalno da Janša ne bo nič obljubil, kaj šele storil. Tole naredi s tistimi preveč radikalnimi: Desničar, ki ga najbolj srbijo prsti, je bil zaradi svojih izjav izključen iz stranke SDS.

Seveda je obljubil, da bo storil tisto, česar cmera ni sposoben

DeDb-KeW0AUHE_J.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Adam13
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.