Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.054
5.747
113
blizu močvirne prestolnice
Nihče ne ignorira. Pišeta tja v tri dni. Dvajset let nazaj so bile družine. Bili so vseh ras in veroizpovedi. Danes velika večina samskih, bojno razpoloženih mujotov in v tem je razlika. Še vedno nisi odgovorila imaš kakšnega doma. Mešanje med rasami je uničevanje kulture.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in endvatri
I

Izbrisan uporabnik #15304

Seveda so ignorirali, saj se ne sklada z njihovo teorijo, da bo nekaj sto migrantov islamiziralo. posililo in spravilo na kant Slovenijo.
Bi rekla, ja. Našla sem tudi podatek, koliko in kdo so bili prosilci za mednarodno zaščito leta 2005, ko je bil prvo leto premier Janez Janša. In potem vse tiho je bilo ;)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ksz...

Jaz pa mislim, da je naša osnovna naloga čuvati mejo, saj je schengenska. Evropa pa mora donirati dovolj (vojaških) sredstev in ljudi (poleg naših seveda) za nadzor meje.

In tu, na Schengenu, je v bistvu cela Evropa padla. Šefouka je ženska, s svojimi ženskimi principi vred, in edini Orban je pravočasno pogruntal zadevo. Vsi ostali so pa navadni ritolizniški pussiji.

Pri nas je schengenska meja. Zakwa jo že imamo? ( !!! )
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.470
113
Ksz...

Jaz pa mislim, da je naša osnovna naloga čuvati mejo, saj je schengenska. Evropa pa mora donirati dovolj (vojaških) sredstev in ljudi (poleg naših seveda) za nadzor meje.

Naša dolžnost je da znamo svojo mejo branit sami...zato tudi EU zaveze in % v proračun...
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni res, to je evropska meja pod nadzorom, torej je stvar celotne Evrope, ne samo nas.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.935
5.470
113
To že...ampak v prvi vrsti moramo biti sami sposobni ubranit svijo mejo...ne pa da to pričakujemo od EU v prvi vrsti...

Sam sej veš te leve parole...raje kruh kot tanke... ;)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Ksz...

Jaz pa mislim, da je naša osnovna naloga čuvati mejo, saj je schengenska. Evropa pa mora donirati dovolj (vojaških) sredstev in ljudi (poleg naših seveda) za nadzor meje.

In tu, na Schengenu, je v bistvu cela Evropa padla. Šefouka je ženska, s svojimi ženskimi principi vred, in edini Orban je pravočasno pogruntal zadevo. Vsi ostali so pa navadni ritolizniški pussiji.

Pri nas je schengenska meja. Zakwa jo že imamo? ( !!! )
Končno nekaj pametnega od tebe. Sicer samo polovično vendar gre vsaj v pravo smer.
€U pa ni kriva da je šla bosanka tomićka na svojo lastno pest s svojimi pajdaši rezati žico ob kolpi. Tukaj je glavni problem.
Slovenci lahko popolnoma zapremo mejo za vse migrante pa če €U še tako laja. Orban je živ dokaz.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:poreden:, od mene je napisano vedno tisto kar je res. Od tebe pa nikoli.
Tako da - nikar me ne citiraj, sicer jih boš dobil po buči. :gorjaca:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

@ Kameleon, - ne. Naša vzhodna meja ni samo naša državna, ampak hkrati tudi evropska. Migranti so pa stvar cele Evrope in ne samo nas ... konec koncev smo jim mi v Evropi še najmanj privlačni (kot končna destinacija).

A imate zeleni kuščarji in viole tudi svojo meddržavno mejo? Ali vam jo raje kar legalno MNZ varuje?
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Screenshot_20180529-190308.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.494
3.097
113
Kaj pa vem, a ni 123 pravkar nekaj okrog sovražnega govora zoper SDS cvilil? Čakaj, SDS lahko oziroma morajo, ostali pa ne, ali kako je že to pri vas? Kaj pa plačilo? Je za sendvič s posebno?
Kaj ti ni jasno erikson ? Demzu sem rekel da naj namesto meni raje razbije bučo tomićki. Če bo dobil od radikalne levice sendvič za to pa ne vem.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.488
113
In tu, na Schengenu, je v bistvu cela Evropa padla. Šefouka je ženska, s svojimi ženskimi principi vred, in edini Orban je pravočasno pogruntal zadevo. Vsi ostali so pa navadni ritolizniški pussiji.
Pri nas je schengenska meja. Zakwa jo že imamo? ( !!! )
Slovenija je dobila na račun meje veliko novih terencev in opreme za nadzor. Kaj se drugo polovico mandata dogaja z ministrico so mediji že objavljali.

Hrvaška je svoje vzhodne in južne mejne prehode z EU denarjem iz pristopnega sporazuma za Schengen lepo povečala, posodobila in modernizirala, tudi oni so dobili nova vozila.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.