Mi in naše zdravstvo??

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ne, ker sem bila na predavanjih.
wink-1.gif


So se mi nekak zdela bolj koristna, kot pa sedenje pred TVjem.

(itak ne vem, kaj mi bo bolj jasno, ampak OK, upanje umre zadnje in mogoče se bo zgodil čudež in bom celo res kaj pametnega slišala
tongue-1.gif
).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.270
5.822
113
pri taščici
Ker se že nekaj let sukam okoli zdravnikov bom napisal tole:

Slovensko zdravstvo vedno bolj tone in to na račun čudnega vodstva. Ko je bil direktor KC človek ki je imel v prejšnji zdravstveni ustanovi dobiček iz poslovanja je po dobrem letu odšel. Je že ob nastopu povedal znancem da polen pod noge ne bo trpel in je zato raje odšel v staro službo kjer ga spoštujejo (in naj se KC je.be še naprej)

Nekaj mi ni jasno, kako za vraga obračunavajo storitve v KC do zavarovalnice. Lani sem dobil "inforamtivni račun" za opravljeno angiografijo noge (pol urna preiskava)in en dan ležanja v vrednosti cca 1.2 mio Sit (5 K€). Zdele pa sem dobil za 5 urno operacijo, en teden ležanja, pa račun 1.300 evrov. Kje jim je logika?

Prav tako mi ni jasno zakaj sem moral na operacijo, ki je stala 1.300 evrov čakati več kot pol leta. V tem času sem seveda dobival bolniško (čeprav bolj majhno). To jih je stalo vsaj nekaj operacij, da ne upoštevam koliko bi dobili če bi plačeval davke od plače in prispeval v zdravstveno blagajno
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
No,eno poročilo,na katerega sem naletela na forumih. Gre se pa za ljubljansko ginekološko kliniko (Leonišče).
Copy pastam..



Danes sem bila pri ginekologu glede vstavitve Mirene. Počutila sem se kot v Rusiji, leta 1945. Če si želiš zagreniti dan, pojdi v sobo za male operacijske posege. Čakalnica je bila nabito polna z veselimi nosečnicami, majhnimi dojenčki, ki veselo sesajo pri mamicah, žalostne poglede ženski, ki ne morejo imeti otrok in pred to ambulanto 4 ženske, ki čakajo na vstavitev Mirene in nekaj žensk za splav. Vse skupaj so nas poklicali notri, v eno sobi 5x5m, 5 postelj. Ker nas je bilo 6, sva bile dve na eni postelji, rekli da se naj slečemo do pasu (dobili smo prozorno kiklico). In tako sta bili na vrsti gospe za splav. Ko slišiš skozi vrata ropotanje in nekakšno srkanje, ti je takoj jasno za kaj gre. Ena pride ven nasmejana, druga gre notri, ven pride objokana. Pa smo na vrsti me. Tekoči trak. Prizadelo me je v dno duše, kako malo je vredno človeško življenje, saj pogled na krvavo vrečko poleg ginekološke mize, na kateri so meni dajali Mireno, res ni prijeten.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Spet bebavo demagoško pisanje ovc po nareku onih zgoraj, ki nimajo pojma o tem, kaj je abortus
stupid-1.gif




P.S.: Koliko pa te plačajo?
write.gif
 
Nazadnje urejeno: