Med igranjem iger se mi računalnik zamrzne

Smith Shetti

Zelenc'
29. maj 2021
1
0
1
Pozdravljeni prijatelji,

V zadnjem času imam težave. Že nekaj dni opažam, računalnik mi med igranjem iger zamrzne :sprasujemse:. Sprva je težava nastala zaradi sesuvanja. Po tem začne zamrzovati. Predvsem mi računalnik zamrzne pri igranju spletnih iger.

Potem sem iskal po spletu in po hitrem iskanju sem našel ta članek. Imate kakšno idejo, če je ta rešitev lahko v kakršnem koli primeru koristna?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Če se ti to pojavlja na enkrat pri različnih igrah, potem je najverjetne napajalnik ali pregrevanje procesorja ali grafike. Najlažje je najprej očitstiti hladilnike oz. spihati celotno notranjost ohišja. Potem pa dalje iščem z rezervnim napajalnikom, vsaj tako močnim kot je ta. Pri meni je bila kak mesec nazaj podobna zgodba in banalna težava. Na grafo sem imel samo en priklop za elektriko, drugega sem očitno enkrat odklopil ali pozabil priklopit.
 

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
If you're encountering display or graphics issues, you can press Ctrl+Shift+Win+B to force Windows to take action.
This shortcut alerts the system to a potential graphics issue, which results in Windows restarting your video
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic