McDonalds

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
če že mulc sil tja, katera hrana tam je najbolj zdrava? ... oz da se primerneje izrazim, najmanj škodljiva??

recimo fish menu + pomarančni sok, bi šlo?
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Samo pomarančni sok.
smile-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.779
264
83
Največja slovenska vas
mene sicer starci nikol niso vozil v mcdonalde ipd., pa tudi zdej ne hodim tja; ampak sem pa mnenja,da mulcu ne more skoditi tut ce kaksno stvar poje,ki je manj zdrava in popije mehurckasto pijaco... Vrjamem,da ga ne bos vozu tja vec kt 1-2x/let,tko da vsaj takrat ko ga, mu omogoci,da se futra z neumnostmi o katerih poslusa od sosolcev....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.835
372
83
Gre se mu verjetno za igrače, tako da kakšnega od otroških menijev. Ali pa sladoled, fotr se pa žrtvuje zanj in poje vse kar mu dajo. :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Comptry234

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Sam sicer ne hodim v mcdonlads ampak zato ker je od mene oddaljen 120km,kadar sem tam pa rad grem na en hamburger.
Rad pa bi videl vas modrece kaj jeste doma za kosilo oziroma vecerjo da je tako zdravo in sploh neprimerljivo z mcdonaldsom kjer je vse strupeno...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.835
372
83
A majo še 1955 :p

Folk doma prideluje 10x dražjo zelenjavo kot v trgovini in tisto papca. Je bio, ker škropijo na skrivaj.
Pozimi ne vem kaj jedo.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
OK bomo vztrajali na NE kokakoli ampak DA za pomarančni sok

solata dobra ideja ampak mulci kronično ne marajo solat
frown-1.gif


ima pa mcd marketing zrihtan v nulo, mulce namami tiktak, res kapo dol
 

vanmarkus

Fizikalc
15. mar 2010
1.280
1
36
tam spodaj
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
Sam sicer ne hodim v mcdonlads ampak zato ker je od mene oddaljen 120km,kadar sem tam pa rad grem na en hamburger.
Rad pa bi videl vas modrece kaj jeste doma za kosilo oziroma vecerjo da je tako zdravo in sploh neprimerljivo z mcdonaldsom kjer je vse strupeno...

ja doma jemo tudi "strupeno", ampak za razliko od meka ima hrana doma nekaj okusa...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ne zavajaj...McNuggetsi niso taki in pika.

Boš moral se kar potrdutis s kvaliteto, da bi prišel zraven kot proizvajalec. V slo, kolikor vem jih ne izdelujejo že dolgo več, ker so nekaj srali.
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Tale pink slime so dodajali v nuggetse, samo ne vem če pri nas. V vsakem primeru bi pa rad videl kakšno neodvisno raziskavo, ki primerja kakovost hrane raznih fastfood-ov. Verjetno bi bil mcdonalds precej višje, kot lokalni burek štanti.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Če ga pelješ poredko tja naj vzame kar mu paše in se naje kot se zagre. Tam ni najbolj zdravega nič, ker so tudi kao zdrave stvari tako kombinirane na koncu da pač niso zdrave.
Npr. vzameš Fisha, zadeva je panirana pa še majoneze ti notri nameče, vzameš nugce,...zadeva je panirana, ipd. vse je več ali manj olje,sladkor in omake. Solata nima smisla, ker notri vliješ mešanico in je nakonc še bolj kalorično kot hamburger. Pusti mu za dušo in naj izbere kar hoče.
 

teapot

Pripravnik
29. apr 2012
267
0
16
Hmm, kaj točno pa ponujajo za zajtrk? Videl sem oglase in rogljičke s šunko (wtf)... Drugače pa je edina stvar, ki v mac-u nima sladkorja, navadna voda... upam da vsaj to.
smile-1.gif


Ni pa vse tako črno. V Franciji imajo recimo precej dobro solato, ki je užitna brez prelivov (zelena solata, jabolka, sir s plemenito plesnijo, ...).