Mapchanger za iGO Primo [Android]

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Meni je Mapchanger delal težave na Waytequ Xtab 50 in sem ga dal dol, ter naložil samo Navteq mape in to uporabljam v kamionu-šleperju.

Mapchanger imam naložen na tablici za ''nedaj Bože zlu netrebalo'' in ga na tablici občasno testiram, zato prosim za pojasnilo preden začnem z zamenjavo kart HERE na tablici.

Popotnikov popravljeni Mapchanger za HERE sem razumel tako, da je potrebno skupaj dati Tomtom in Topmap v eno mapo iGO/content/map/ torej nič več ločeno tako kot do sedaj.

Da ne moremo za enkrat uporabljati tretjega providerja NQ, ki je moja desna roka.
Vprašanje, Ali se da nekak naredit, da bi bil NQ privzeti provider druga dva pa zamenljiva?

LP
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
S tem zadnjim Mapchangerjem lahko uporabljaš samo dva ponudnika zemljevidov in ni nujno da je kombinacija Tomtom in Topmap. Lahko je HERE (NQ) in Topmap.
Res je, Skupaj je potrebno dati v iGO/content/map/, poi datoteke pa skupaj v iGO/content/poi/

Sicer pa so v @popotnik-ovem paketu navodila v obliki datoteke TXT, kjer je vse napisano.

LP
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
@mosfet, malo prehitro si prebral...
smile-1.gif
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Kot kaže bil sem prehiter, da sem sploh kar koli sproboval okrog Mapchengerja, ta hudič me sam jezi ker ga itak ne potrebujem.
Prav za prav 99% nas ne potrebuje Mamchangerja naloženega, oz 99% jih ima naložen Mapchanger samo zato da reča JAZ IMAM to pa to a koristi nobene.
bonk.gif


Devetdesetih let sem prevozil Evropo vzdolž in poprek brez navigacije samo s navadnimi kartami, pa še tiste so bile po par let stare. Dane če nima šofer nove navigacije in novih kart pa ne zna iz mesta u mesto prit po Sloveniji. Bog ne daj da bi odšel na Sicilijo po zelenjavo in sadje ter odpeljal šleper v Nemčijo, Mađarsko it..

Aha'
hysterical-1.gif
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Huh, meni pa tale mapchanger dela iz prve...vsaka vam čast. Sicer bom verjetno večinoma uporabljal Here, ampak včasih pa pride zelo prav pri Topmap, da se na zemljevidu vidijo hiše.
 

osterklin

Zelenc'
29. sep 2009
22
0
1
Gorenjska
Zanima me ali ima še kdo isti problem
v mapi Igo obstajajo tudi datoteke s končnico jpg in bmp in se te slike pojavlajo med slikami in fotografijami ko odpreš GALERIJA
isto tudi če imaš na sd kartici Sygic
ali ve kdo kakšni rešitev
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V iGO in Sygic tam kjer imaš pri navigaciji slike daj not datoteko iz priponke ( rar prvo razpakiraj ) in ti ne bo več kazalo slik od navigacije v galeriji.
 

Priponke

  • 2281579-razpakiraj.rar
    67 bajtov · Ogledi: 543

falus

Pripravnik
26. jul 2010
46
0
6
Na toplem
Aloha!
Imam iGO NextGen (9.19.1.484935) in želim uporabljati kombinacijo zemljevidov Here in TopMap.
Sledil sem navodilom in kopiral ustrezno am_MapChanger_for_android.zip datoteko v iGO/ux/ ter dodal še TopMap mape v mapo iGO/content/map/, kjer že imam naložene mape HERE (delujejo BP). Enako sem naredil s poi-ji.
Vendar pa nato, ko nato zaženem iGO NextGen, ta obtiči pri nalagalnem zaslonu oz. potem, ko se črtica (kaže potek nalaganja) napolni, ne odpre zač. menija.
Ali je možno, da mapchanger ne delujue na NextGen-u? Ali sem ga jaz kje posral? Pls. help, hvala vnaprej!
 

luznic8

Zelenc'
5. jan 2016
1
0
1
Pozdravljeni!

Zanima me kako je na iGo Nextgen z mapchangerji oz. katere karte lahko naložim? Sem probal od TomTom-a 2015-03, Topmap-a 2014 pa mi nič ne zamenja. Sem upošteval tudi vsa napisana navodila. Torej odpre mi samo od HERE. Enako me zanima tudi katere lahko naložim na iGo primo (mapchanger).

Kako je z mapami pri nextgen glede tovornjakov? Kot sem zasledil so zadnje karte ki podpirajo ftr here 2015 q2?

Najlepša hvala za odgovor!
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.346
243
63
Ima kdo Mapchanger za Nextgen, ker link iz prvega posta ne dela? Thx