Mapchanger za iGO Primo [Android]

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Nekako ne gre in ne gre. Ko rešim problem vidljivosti in rezanja robov, se pojavi težava z brisanjem skinov, ko rešim brisanje skinov, se vrnejo težave z rezanjem robov. sys.txt iz 05 mi reže robove. Pa sem vzel po vrsti vse sys.txt, ki si mi jih poslal, + sys.txt iz 71 in sys.txt iz 25. Nič ne pomaga - robovi so odrezani. Zanimivo, tudi pri tej različici, ki je bila nazadnje in je bila OK.
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Device screen size is: 720x1280
Application window size is: 720x1234
Status bar size is: 46
Je treba še kakšen drug podatek:
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Device screen size is: 720x1280
Application window size is: 720x1280
Status bar size is: 0
Upam, da je to to
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Sorry - šele zdaj sem ugotovil, da moram obrnit telefon, da mi pokaže drugačne mere.
Prva mera: pokončno:device screen size is: 720x1280
Application window size is: 720x1234
Status bar size is: 46
Druga mera: vodoravno: device screen size is:1280x720
Application window size is: 1280x674
Status bar size is: 46
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
To je pa sedaj to kar sem rabil
smile-1.gif

Maš na ZS dve sys eno z in drugo brez statusne vrstice.
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Po vsej kalvariji in drugih peripetijah sem nazadnje naložil izboljšani primo (3. različica) 625. In 99 odstotkov dela, tako, kot je treba. Slika je po celem zaslonu, nikjer ni odrezana. Edino, kar ne dela je mapchanger. A to ni niti največji problem - bom pač ročno menjal zemljevide in zagnal primo. To je samo v informacijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V sys imaš ta zapis:

[rawdisplay]
driver=engine

S tem si že probal in si rekel, da ne dela.

Ta izboljšana verzija sploh ni multires ampak navadna verzija, ki bo sliko raztegovala za večje resolucije in prekrivala napise na nižjih resolucijah.

Za mapchanger smo ti pa že rekli, da ne dela na tej verziji ampak dela na verziji 005.

EDIT:

Danes nalagal kolegu na HTC one X verzijo 005 in iz prve deluje vse in tudi mapchanger.
Pri mapchanger deluje vse kot mora, prikaz bajt, vglavnem vse dela 100%.

Sem se pa držal navodil do potankosti in sicer: odinštaliral apk, odstranil mapo iGO, dal gor novo mapo iGO in v njo data in branding in v content karte, bajte in poi. Po prvem uspešnem zagonu in nastavitvah pa komaj dodal skin in vse deluje kot mora.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Že kar nekajkrat se je zgodilo, da kdo v Mapchanger ni znal spremenit poti do SD oziroma ni našel nastavitev.

Torej, ko imate vklopljen Mapchanger stisnete na telefonu gumb ki ima obliko kocke ali črtice ( vedno je na skrajni levi strani ), ta gumb vam odpre meni kjer najdete nastavitve.
 

lopard

Pripravnik
12. jun 2013
65
4
8
Vprašanje za Jancha: snel sem nov iGO Primo 625. Ker je tvoje delo (in lollypopa) me zanima, a zdaj ta različica podpira mapchangerja?
 

moti

Zelenc'
10. jul 2011
1
0
1
Meni se po parih zamenjavah vse mape pomešajo. Primer: v mapi z imenom map_tt je datoteka map.ch z vsebino "map_ot" in obratno.
Potem sem vse pobrisal in nastavil na novo. Sedaj se mi dogaja, da karkoli dam v mapo map_tt (ali pa tudi če mapo izbrišem), se ko izberem TT v mapchangerju vedno uporabi mape iz map_ot. Nakako tako kot bi mape povezal.
 
Nazadnje urejeno:

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Še en problem imam..
smile-1.gif


Zakaj mi tista prva @janch-eva verzija mapchangerja ne spreminja imen POI map? Pri mapah MAP naredi pravilno:
MAP_NQ -> MAP

Medtem ko POI_NQ -> POI ne deluje.

.ch datoteke so pravilno naložene, ravno tako sem pri POI mapah odstranil Read-only. Če ne bo drugače, bom moral v to opcijo da bodo datoteke skupaj v isti mapi.
 
Nazadnje urejeno: