Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kupim 2 (siva) priklopa za CO2 s smrekico. Ne da se mi čakat ebaya ali aliexpressa :) Pa naj bo cena spodobna, sicer bom raje čakal :)

Lahko tudi menjam za črne priklope za pivo.
 
Nazadnje urejeno:

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Ima mogoče kdo na zalogi in bi lahko odstopil? Kupim!
stc1000.jpg
 

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Se že vnaprej opravičujem, če ponavljam vprašanje.. Kje dobiti/iskati cev za priklop DN 40 in sicer da je za višje temperature (nad 100°C) in da je gladka noter? Hvala
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.857
3.875
113
Išči pod 1.5" oz. 1-1/5" (ena pa pol cole) cevi. V manjših pivovarnah in ostali prehrambeni, farmacevtski, ipd. industriji je 1.5" ponavadi standardni priklop preko triclampa na katerega paše dotična full flow cev. Cenejše cevi so običajno dokaj trde iz butyla in ojačane z zunanjim plaščem, dražje so pa iz silikona in zunanje ojačitve, priklopi pa so ponavadi tovarniško naprešani (tri clamp priklopi). Firme Texcel, Novabrew, Kaptech ...

Sedaj kje to dobit pri nas ali najbližje nam ne vem, mogoče vprašaj dobavitelje profi opreme za pivovarstvo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Muflon

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Ne glede na to, kje v Sloveniji boš nabavljal, boš imel enako poštnino. Seveda pod pogoji, ki jih ima prodajalec. Ampak kamorkoli v Slo isti prodajalec pošlje paket, enako poštnino boš plačal. Poštnina se obračunava glede na težo. Ko boš pogledal v košarico, ti bo izpisalo tudi znesek poštnine, kot pri vsakem spletnem nakupu.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Bom kar direktno odgovoril :)

Jaz v Slo nabavljam povsod malo, odvisno od prilike. Hopsi, Pivovarium, mojepivo (zaradi osebnega prevzema-ni poštnine). Glede hmelja, kvasa in slada se zadnje čase osredotočam na Hopsija, kar se opreme tiče pa Pivovarium oz. mojepivo.

V Novi Gorici imaš trgovino Vse za pivo.

V Ita vem, da tako prodajalci kot tudi posamezniki hodijo v Mr. Malt-a.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bluefossil

tcolja

Pripravnik
1. feb 2017
45
2
8
V Novi Gorici glede algrain ni kaj dosti, so se preusmerli na ekstrate.
Kaj pa inštitut HMEZAD? kakšne izkušnje?
Italija-Udine se "šušlja", poznam pa ne nobenega ki bi tam nabavljau.

Študiram da bi kar 20kg naročil...da bo za nekaj časa mir.
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
glede na to, da se slad ne bo kar tako pokvaril, lahko naročiš tudi več vreč po 25 kg. Vsaj osnovnega slada. Hmezad je super, sploh za velike količine. Je pa poštnina pri pošti slovenije kar draga. Vsaj kolikor se spomnim.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

Podobne teme