Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

tcolja

Pripravnik
1. feb 2017
45
2
8
Imam pdf cenik od Hmezad.
A sega lahko objavi?
 

Priponke

  • CENIK ZA SLAD - za kupce - 01.04.2018 - April 2018 (002).pdf
    372,6 KB · Ogledi: 766

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Čisto za primerjavo:
pri Hopsiju je US-05 2.12 EUR (torej 4 cente dražji), 1kg hmelja Citra pa 43,19 EUR (0,73 cente cenejši).

Dejstvo je, da se sestavine tako malo razlikujejo pri enem in drugem, sploh pri "večjih" količinah, da je po moje edino smiselno se ozirat na morebitne stroške dostave in seveda na sam izdelek (znamko, ki jo posameznik preferera).,

Ne reklamiram pa nobenega, to sem napisal zgolj za primerjavo :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Čisto za primerjavo:
pri Hopsiju je US-05 2.12 EUR (torej 4 cente dražji), 1kg hmelja Citra pa 43,19 EUR (0,73 cente cenejši).

Dejstvo je, da se sestavine tako malo razlikujejo pri enem in drugem, sploh pri "večjih" količinah, da je po moje edino smiselno se ozirat na morebitne stroške dostave in seveda na sam izdelek (znamko, ki jo posameznik preferera).,

Ne reklamiram pa nobenega, to sem napisal zgolj za primerjavo :)

Tri enake reči pri enem in pri drugem, kg bobeka, 5x us5 in 25kg pale ale in razlika več kot 7 eu, se meni že lepo pozna!
Recimo za teh 7+ eu imam že ptt not! ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: HafnerMa

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
S temi sestavinami si verjetno naredil razliko pri sladu, ker si gledal Simpsonsa. Ima pa tudi nemškeka za 19EUR/25kg. Ampak ja, tudi sam sem razmišljal že o Hmezadu, ampak za nekje se moraš pač odločit :) Če pa bo kdo naročal od Hopsija, naj mu pa pošlje mail. Cene bojo čisto drugačne kot na spletu. Sam povem... ;)
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.839
3.863
113
Jah eno je števec za vrt zalivat drugo pa profi števec za industrijo (čeprav piše "for non comerical use" na njem)!;)

Glede na tehnične podatke ima ta Gardena natančnost +-5% in pa resolucija zaslona je na 1 decimalko (1 deci). Nima možnosti naknadne kalibracije. Obseg merjenja je med 2-30l/min kar ustreza priklopu ki je 1/2". Ima en gumb za upravljanje in več različnih programskih mest za štetje.

Kitajc ima po tehničnih specifikacijah natančnost +-1%, ponovljivost +-0.5%, resolucija je na 3 decimalke (1 ml), meri pa od 10-120l/min ter ima 1" priklop. Ima možnost naknadne kalibracije, pa za reset ima ločen gumb ki omogoča takojšno ponastavitev aktivnega števca.

Glede na podatke od Gardene bi rekel da bo imel slabšo natančnost, če res laže 5% je že kar kritično. Pa za reset števca moraš telovadit preko kombinacij gumba. Drugače je pa manjši od kitajca in pa imaš 1/2" klasičen quick vmesni priklop, pri kitajcu moraš priklope še kupit posebej (sicer stane cel EUR klik, to imam sam ker imam števec vmes med cevjo).

Sam sem sicer iskal primarno takega da ima integriran ventil in odštevalnik (nastaviš litražo in sam zapre ventil ko se nateče dovolj), samo cenovno nisem dobil nič pametnega. Recimo za večje količine (nad 100l) pri pretokih čez polcolsko pipo (tam 15-20l/min) je kar malo zamudno stat zraven in ne delat nič in velja razmislit za takim števcem z ventilom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: rookie

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Dobro, da imamo tebe...
Sam zmeraj pozabim na drobni tisk! :(
No, za merjenje porabljene vode pri hlajenju bi pa bil!
Moram enkrat izmerit koliko vode porabim skozi cfc za hlajenje.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Iščem enega forumaša, ki bi mi naredil uslugo!
Gre se za prevzem Co2 jeklenke v Radovljici in dostava vsaj do Grosupljega.
Ali če morda kdo pozna koga, ki bi zadevo dostavil do Bele krajine.
Hvala!
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Veš, da pomaga!
Sam pridem iz Bele krajine in mi prišparaš kar nekaj poti!
Pa še brez vinjete sem in moram gledat za ceste brez cestnine.
Hvala jacksonu ker mi je priskočil na pomoč pri prevzemu jeklenke, čeprav je prevzem spodletel zaradi neresnega prodajalca.
Sicer morda bolje, ker tako v petek dobim alu co2 aparat, namenjen za pivarstvo...
 

Podobne teme