Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Kupoval bom kege (2 komada). Če je še kdo za zraven, naj se prosim javi.

Je pa tako, da se sam zelo težko nekje dobim z gospodom in prevzamem večjo količino kegov. Če je kdo pripravljen prevzet to obveznost, super, od mene dobi par flašk
smile-1.gif
Če nas bo toliko, da bojo cenejši, bi bilo to skoraj potrebno, sicer pa se bom zase zapeljal v Kamnik, če jih imajo tam. Mogoče kdo ve in če je to možno?

Sem pobrskal nazaj...naročiti jih moramo 20+, da je cena 25 EUR, sicer so po 30 EUR. Naročal bi relativno kmalu....
 
Nazadnje urejeno:

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Sodov imam za enkrat dovolj . Bi s epa pridružil in vzel dva kompleta priklopov. Drugače se boš pa najlaže dogovoril z njim za prevzem v Kamniku .
 

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Mislim,da mi je rekel, fa mu ni panike dat soferu pampripelje kam blizje tebi. Ker mu vozijo celo slovenijo..meni je reko da dobim do maribora ptuja komot.
 

matejko

Pripravnik
15. sep 2014
59
0
6
Ali prodaja kdo corona mlin za slad ali kaksno podobno izvedenko ? Na strani mojster piva (http://www.mojster-piva.si/shop/ostala-oprema/mlin-za-mletje-slada-1-kg-408500) trenutno ni zaloge in je še nekaj časa ne bo, kot pravijo.

Varim le biab in še to občasno
smile-1.gif
 

Muflon

Pripravnik
8. jan 2018
52
7
8
Po koncani kuhi ko je pivina ze lepo ohlajena na 19stopinj dodajam kisik v fermentor..do sedaj seem to pocel brez kamna,Kar skozi ventil,pa hocem malo vec perfekcije,da se mi kisik lepo po celem fermentor razairi,zqjame vso pivina,namesto da Gre same skozi sredino proti vrhu..upam,da razumes kaj hocem povedati..
 

trpo

Pripravnik
10. jan 2015
175
17
18
Jaz imam nekaj takega: ebay

Se pa za čisti kisik priporoča 0,5 mikronski kamen, za zrak pa 2 mikronski. Brez kamna pa nimaš pravega efekta pri areaciji oz. ga več mečeš stran kot raztopiš v pivini.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Nisem. Je prišlo nekaj drugega takrat vmes. Glede na to, da ne bo ponovno tako masovnega nakupa kot nazadnje, se bom jaz verjetno kar zapeljal in prevzel, ko bo prišlo do tega. Če se pa slučajno zdaj še javi toliko kandidatov, da zbijemo ceno, se pa seveda pridružim.
 

joorn

Pripravnik
15. feb 2015
168
2
18
Evo ,če bo slučajno kdo naročal ali pa debatiral z kom bi se priporočal za dva z priklopi.
 

Brrane

Pripravnik
17. nov 2017
69
3
8
Maribor
Ok, jaz bi kupil 3. Potrebujem tudi priklope. Koliko je pa cena s priklopi ? Kolike prostornine pa so, so vsi enaki?
lp
 

bluefossil

Pripravnik
22. mar 2016
315
20
18
Priklopi pridejo 10 € s tem, da dobiš zraven še 3 m cevi in nekaj spojk. Vem, da obstajajo 9 in 18 l. Morda tudi večji. Cena 9 ali 18 l je 30 €. Potem je pa potrebno kupiti še nova tesnila, ker so stara prepojena s sokom, koka kolo,...
 
Nazadnje urejeno:

Brrane

Pripravnik
17. nov 2017
69
3
8
Maribor
Jaz še nisem nabavil. Niti ne vem, če jih še Nektar, ali kdo že prodaja. Torej, sva že na 7 kom.
smile-1.gif
Morda še kdo?
 

Podobne teme