Malce pomoci pri kliku

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Hay!

....evo kot naslov pove,bi prosim potreboval vašo pomoč pri glasovanju za vrečko za SPAR,ki jo je oblikovala hčerka in je nesrečna,ker nihče ne glasuje zanjo...to je sicer logično,saj pri takem glasovanju dobijo glasove samo od tistih,ki jih prosiš,ker jih je enostavno preveč "tekmovalcev" da bi imel sploh voljo pogledati vsaj nekaj izdelokov,kaj šele vse....sicer mi je za to povedala šele danes,glasovanje pa traja 15.2.2010


Citat: Kako sodelovati v nagradnem natečaju? Narišite svojo najlepšo, najbolj zabavno ali najbolj odštekano vrečko in jo oddajte. Ne pozabite pripisati zahtevanih podatkov. Lahko pa samo glasujete za najljubše vrečke in tudi tako sodelujete v nagradni igri – z žrebom bomo med vse glasovalce podelili tri nagrade - Spar darilne bone v vrednostih 500 €, 200 € in 100 €.





40 narisanih vrečk, ki bo prejelo največ glasov, gre v finalno tekmovanje, kjer bo o prvih treh zmagovalnih vrečkah odločala strokovna žirija
,,,moja želja bi bila da pride med 40 vendar je to MI,vendar probati ni greh
.....10 dni vsak dan 100 glasov forumašev,pa smo že skoraj tam


....vsak lahko glasuje samo ENKRAT NA DAN....


....vrečka sama ni nič posebnega in jih je verjamem da dosti lepših od hčerkine,ampak zame je najlepšsa...saj razumete a ne....zanimivost same vrečke je morda v sami ideji.....začetnice velikih sadežev in zelenjave predstavljajo napis S P A R okoli napisa pa je nametano vse polno večjih in manjših sadežev in zelenjave....je pač spar tako ugoden,da vedno iz njega lahko odideš z polno vrečko....


tukaj je link do vrečke....pa v 3D izgleda mnogo bolje



KLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK[/COLOR] [/B]


....vsem hvala za vaše glasove in glasove vaših znancev in prijateljev


sedaj pa grem pošiljati link vsem,ki jih poznam,ter jih prositi za pomoč,če lahko glasujejo za vrečko hčerke,kot tudi,če lahko poprosijo,da enako storijo tudi njihovi prijatelji in znanci

...še enkrat najlepša HVALA za vaše glasove

lp

joda


VIR: http://forum.bmwslo.com/showthread.php?t=64677
 
Nazadnje urejeno:

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
a to zate?
al ti to fehtas zakoga druzga
confused-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Evrič, nehaj pizdit, pa glasuj. Moj glas oddan in posredovano tudi naprej. Smo Alterjevci al nismo, jebemu?
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Mogoče pa nam le uspe pomagati temu "bmw fanu" , sploh ker ne dela zase ampak za veselje hčerke.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
hahaha, tale bo prepričljivo zmagala... že skor 300 glasov ostali pa
rolleyes-1.gif


no za hčerkino veselje verjetno res, pa tud za gospodinjski proračun ( bon za 500€ )

ni čudno da ma BMWja, ve kako je treba dnar na kup spravljat
tongue-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
ni variante, zmagal bo masterpiece ne pa to skropucalo :S na tvojo oziroma bmw žalost.