makedonija-ohrid

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
za hotele ne vem...
apartma nov,bili smo drugi gostje v njem je bil 35€ po nočitvi polno opremljen z teraso in tvjem.

kolk vas je pa blo? 4?
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Plan je itak apartma... Ali ima kdo kakšne linke ipd., da vidim malo kaj se splača? Sem malce pogledal visitohrid.com, ali ste rezervirali tukaj ali kje drugje? In ali se res bolj splača najeti nekaj v Lagadinu, da si bližje lepšim plažam?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
zdaj zarad prevozov ni problema, maš taksije za đžabe, samo meni je bilo v lagadinu lani ful všeč, sem bil najraje kar tam na plaži
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Tukaj imaš ene oglase za apartmaje v MK. http://www.pazar3.mk/ Malo znanja cirilice boš rabil...

Sicer pa za apartmaje je tako, da te itak ljudje lovijo po ohridu za rentanje apartmaja. Edini problem je, če nimaš časa ali volje hodit gledat te apartmaje, ker se lahko zgodi, da ti ne bodo všeč in potem ponavljaš vajo. Zato jaz za letos gledam malo po internetu, da vsaj po slikah malo oceniš. Dobiš pa apartma v vsakem primeru, to se ni treba bati.

Moja izbira bi bila apartma v centru Ohrida. Res je, da je do plaž za kopanje kar daleč, ampak se mi zdi lažje izvedljivo vožnja do kampa 20km in nazaj podnevi, ko si še trezen in potem zvečer lepo popivanje po kafičih in ogled mesta, kot pa obratno.
wink-1.gif
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
tnx za info.

Glede Soluna. Kakšne so kaj cene (pivo, prenočišče,...)? A si v enem dnevu sploh kaj lahko ogledaš v Solunu, ali je to absolutno premalo časa? Mesto je baje precej veiko in gužva za popizdit?
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Sedaj sem našel en fenomenalen apartma v Lagadinu na ohrid.com, poslal za rezervacijo samo odgovora pa ni
frown-1.gif


Aja, jaz imam pa raje, da se zjutraj ves bogi zbudim in naredim samo par korakov do plaže
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
tnx za info.

Glede Soluna. Kakšne so kaj cene (pivo, prenočišče,...)? A si v enem dnevu sploh kaj lahko ogledaš v Solunu, ali je to absolutno premalo časa? Mesto je baje precej veiko in gužva za popizdit?

cene piva za eruo dražje kot ljubljana,solun je velik in ga v enem dnevu ne preletaš,za prenočišča ne vem ker nismo spali.smo šli ob 4ih zjutraj dol in ob 23h nazaj.gužva za popizdit na vsakem vogalu.ti pa bolj kot grčijo priporočam albanijo.če ne bi bilo črnih mercedesov na cesti bi mislil da si v letu 1900
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
u makedonija, super se boš imel!

morda bi bil zanimiv tudi "sprehod" skozi šutko, največje romsko naselje na balkanu, prej si lahko ogledaš film z istoimenskim naslovom, smešen, zanimiv, na trenutke določasen, ampak resničen.
skopje obvezno.
ohrid je baje čudovit, tako da dobra odločitev... za kaj več pa bom povprašala kolegico ki je živela in študirala v skopju.

jezik je pa zakon, če se malo potrudiš vse razumeš
wink-1.gif
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Aha, itak v Solun nismo imeli namena iti, tako da po tvojem opisu sodeč zdaj 100% to odpade. Mogoče bomo šli pogledati Meteoro pa Olimp in še kakšno zadevo tam okoli...

V Albaniji smo že bili, bomo šli pa letos spet in verjetno bolj južni del, Tirano bomo pa tokrat izpustili
smile-1.gif


Se pa tudi za Makedonijo strinjam s tabo glede Skopja. Meni je Skopje precej gnilo mesto - ne zamudiš nič, če ne greš v Skopje, v tisto Shutko ali karkoli je že Maci predlagala, pa sigurno jaz ne bi šel. Je dovolj že, da se mimo pelješ in ti cigoti okoli avta skačejo in tolčejo in gledaš ciganke sredi ceste v največji vročini z nagim dojenčkom sredi ceste stati. Ciganski problem, hvala lepa
stupid-1.gif

Veliko boljši je Ohrid, ki je res simpatično mestece in kopanje v jezeru...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
ja ohrid res deluje kot država v državi kjer je drug standard kultura vse seveda tudi cene ampak za naše razmere še vedno smešno nizke.je pa zanimivo da dokler ne čofneš v vodo imaš filing kot da si na morju ne pa na jezeru
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Da malo osvežim zadevo: Ohrid kot destinacija za družinski dopust? V katerem kraju iskat malenkost mirnejšo okolico in apartmaje na nivoju, lasten parking, klima, blizu plaže? Mission impossible?
smile-1.gif


Vleče me dol zaradi kulinarike in narave, samo bi rad podobno sceno dopusta kot je Makarska (plaže, apartmaji takoj ob vodi...)
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Zdravo,
obujam temo "Makedonija". No, po novem Severna Makedonija :cool:

Je kdo v zadnjem letu kaj hodil dol v turizem?

Kaj novega v smislu red/cene/gužva/temperature/... Je novo ime prineslo kaj posebnega?

Me nekako vleče, da bi šel julija, avgusta. Če ima kdo kak preiskušen kontakt apartmaja (lahko tudi hotel).
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Lahko je Ohrid. Niti približno še nimam določene destinacije. Pomembno nam je, da je čisto in urejeno (da, tudi na Balkanu so taki, hehehe) in da ni ravno mrtvilo (v smislu ne bi bil stacioniran nekje bogu-izza nogu).