Lignano - Guliverlandia

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Tamala je izrazila željo, da bi videla morske pse
smile-1.gif
malo sem brskal po netu in našel Guliverlandio v Lignanu in se mi zdi še kar ok rešitev. Po mojih ocenah je cca 3 ure vožnje do tja.
Je kdo že bil? Kakšna je vožnja do tja? Kakršna koli informacija je dobrodošla. Kako pa je v Italiji med "feragosto"? Nekako mislimo iti tja v avgustu? Ali bi bilo bolje v septembru?
Če pa ve kdo za boljšo lokacijo, da bi tamali pokazal morske pse, pa feel free
smile-1.gif
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Lignano je manj kot 100 kilometrov od naše meje, tak da promet ni večji problem. Samo na odcepu z avtoceste na Latisano zna biti malo gužve.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Na cestah itak, ampak to bi se še dalo preživet.

Zna bit tolk Italijanov v Lignanu, da tud blizu ne boš mogel, kaj šele da bi kje parkiral.
 

pikanika

Pripravnik
26. nov 2007
131
0
16
Mi gremo večkrat v Lignano, nikoli pa v avgustu.
September bo vsekakor boljša odločitev. Pa da ne boste preveč razočarani, morski psi niso ravno veliki.
Je pa drugače Guliverlandia kar lušten zabaviščni park. Bolj majhen, ampak OK. Zraven imaš še aquaplash, ki je sploh OK, pa živalski vrt je tudi vreden ogleda. Plaža je peščena, kar je tudi OK za otroke. Izlet z ladijco po Maranski laguni je pa sploh posebno doživetje. Skratka Lignano, ja, ampak ne v glavni sezoni. Čist preveč folka.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
No ja, živalsi vrt je bolj
uf-1.gif

Lani smo bili zelo razočarani, pa še pol živali je manjkalo.
Drugače je pa lušten kraj, samo kot ti vsi govorijo, ne rinite v avgustu, pa tudi sobote so bolj
10.gif
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Ful hvala za input. Morski psi glavno da so, sploh ni blema. Bomo pa glede na informacije šli raje med tednom. Kakšno sredo ali četrtek.