Liga prvakov / Champions league 2016/2017

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
V mojih časih smo tresli Maribor za šalo OK. Toliko o tem kok imam pojma. 15 let aktivne kariere pred poškodbo strganih križnih vezi.

To da si igral nima cisto nic skupnega z razumevanjem nogometa in taktike. Se posebej pa ne 40 let nazaj
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
V mojih časih smo tresli Maribor za šalo OK. Toliko o tem kok imam pojma. 15 let aktivne kariere pred poškodbo strganih križnih vezi.

To da si igral nima cisto nic skupnega z razumevanjem nogometa in taktike. Se posebej pa ne 40 let nazaj
Tukaj ti pa dam prav! Najboljši primer sta Milanič in Zahovič....
tongue-1.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Zlatko pa Milanic sta fenomen.

S celega balkana in sirse hodijo v Maribor gledat/sprasevat kak jim uspeva, ker je to pravi cudez - imajo respekt celotne evropske smetane.

Verjamem da si to mislo
wink-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Tole danes je pa tako sladko, ane! Zaušnica za vse sodniške kraje v ligi prvakov skozi vsa leta, samo spomnimo se lanski PSG in še in še. Romo je doma premagal tako Milan kot Fiora, pol pa Farso dol poknejo. :cool:
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Jp - in to čisto kot suza.

Je pa bil “okraden” MC (pa ne da bi jim privoščil zmago) in me prav čudi zakaj čakajo s video sodnikom. Igra je vse hitrejša in so sodniki že dolgo ne morejo več dohajati.
IMHO bi bilo bolje, da se 4 in 5 (gol sodnika) ukine in jih nadomesti video sodnik. Je pa res, da bo potem spet debata kaj naj video sodnik vse spremlja?!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lepa tekma, Roma odlična, hitro so igrali, dovolj blizu nasprotnika, dovolj tehničnega znanja, dobri boki.
Brez dileme.
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Roma napredovala povsem zasluženo.

Včeraj smo pa videli eno sodniško s****e in napredovanje BLEDEGA baleta:bonk:
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Torej pravis da prekrska za 11m ni bilo?
Sicer se pa strinjam, da je bil vceraj real zelo slab in sem navijal za Juve, ceprav samo zaradi Buffona. Skupno gledano iz obeh tekem pa mi je deloval real bolje...
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
356
91
28
Torej pravis da prekrska za 11m ni bilo?
Sicer se pa strinjam, da je bil vceraj real zelo slab in sem navijal za Juve, ceprav samo zaradi Buffona. Skupno gledano iz obeh tekem pa mi je deloval real bolje...

Nekje na meji je bilo; pri takih dvomljivih prekrških + na tako pomembni tekmi + 10 sekund pred koncem tekme se takih prekrškov (po mojem mnenju) enostavno ne piska...

Juve si je zaslužu vsaj podaljšek pa bi se tam pokazalo kdo je boljši oz. kdo ima več sreče :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Thrivial