Liga prvakov / Champions league 2016/2017

I

Izbrisan uporabnik #488

No ja, špilali so, kot da prvič igrajo nogomet, strah v očeh, kot da sami niso profiji, izgubljene žoge, otroške osnovne napake itd.
Ocena slaba.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj veš tisto o lisici in kislem grozdju
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Vem kaj sem gledal in videl....0
smirk-1.gif
Sam si si kriv, kaj pa gledaš tekem Lolimpije
smirk-1.gif


Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Se pa s snečkotom celo strinjam, čeprav se v športu z njim redko
zmaga.gif
Saj pa s tako oceno se tudi ostali strinjamo. Slabo. Razen par dobrih potez Milca in dokaj čvrste obrambe (z izjemo par bedarij Šulerja in Pihlerja ter razburjanje nad sodnikom, kar nas je stalo zadnjega gola...). Hej, klub slabi igri smo še vedno svetlobna leta pred Lolimpijo
hysterical-1.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Še dobr, da ga mate, ampak mi smo doma z liverpoolom igral 1:1, vi ste pa hlačke slekl za 0:7
evil.gif

ker vidim, da ti ni nogomet prevec blizu - da te malo poducim
wink-1.gif


Vas bivsi klub (RIP) Olimpija ni igrala proti Liverpoolu niti v kvalifikacijah za ligo prvakov se manj pa v grupnem delu. To pomeni, da je bil Liverpool preslabi, da bi se sploh kvalificiral za najbolj elitno tekmovanje. Olimpija je bila takrat ze v tekmovalnem pogonu pri cemer Liverpool takrat se niti ni zacel s sezono.

Ce ti slucjano se prvi del ni jasen ti bom se to prevedel.
Samo najvecji nepoznavalec nogometa lahko primerja eno z drugim - ce ti ni po zgoraj opisanem jasno zakaj ne gre primerjat pol ti noben ne bo mogel razloziti in se raje drzi baleta ali kaj ti je pac blizje
cheer.gif

Če pa bi že rad primerjal en in drugi klub pa tole: v tekmovanju, kjer vi niste prisli niti dalje od drugega kroga je Maribor izpadel sele proti kasnejsemu zmagovalcu Lige Evropa in to v 1/16 finala - pa se to z zelo tesnim rezultatom.

Tak da lep dan se naprej pa ne prevec zile rezat od nevosljivosti
priden.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Poden od fuzbala!!! To bi bilo treba prepovedat. Vsi v obrambi, kot bi parkiral avtobus v kazenski prostor. Popolnoma negledljivo!!! Sramota!!!

če bi že rad govoril o sramoti naj ti pokažem kaj je sramota - in to že tradicionalna sramota:

12/13 13/14 14/15 15/16 16/17 ranking
94 NK Maribor Slo 3.6500 6.5250 7.8000 1.2000 1.9500 21.125
275 Olimpija Ljubljana 1.1500 1.0250 0.8000 0.2000 1.4500 4.625

vaši uspehi - točke, v EU tekmovanjih so sramota :D

Lep pozdrav iz vaših mokrih sanj
priden.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Olimpija je bila takrat ze v tekmovalnem pogonu pri cemer Liverpool takrat se niti ni zacel s sezono.
Tekma je bila odigrana 24. septembra 2003. Kdaj pa je tisto leto Liverpool začel s sezono?
sprasujem se.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Poden od fuzbala!!! To bi bilo treba prepovedat. Vsi v obrambi, kot bi parkiral avtobus v kazenski prostor. Popolnoma negledljivo!!! Sramota!!!

Ubij se žabarček.....skoda da tvoj stari ni uporabljal kondoma ko te je delal.....
Tipično štajersko nekulturno!!! Ostale komentarje sprejemam, je pač prepucavanje, ampak mdragan je pa že večkrat dokazal kako primitiven je!!!
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car vsak dobi,to kar si zasluži
Žal,naučise spoštovat določene uspehe in realnost tekmovanja v katerem MB pač trenutno nastopa
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Ne vem sicer kaj sem narobe napisal, da bi me ti karkoli podučil, ampak...
Pool je leta 2003 igral še v četrtfinalu uefa pokala kamor je prišel iz lige prvakov miki
wink-1.gif


Pejt nazaj k baletu
hysterical-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Pa neglede na to,da smo v MB dobili paket....šola jih je dobro stala in včeraj so odigrali solidnih 70 min v Liverpoolu
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Ne vem sicer kaj sem narobe napisal, da bi me ti karkoli podučil, ampak...
Pool je leta 2003 igral še v četrtfinalu uefa pokala kamor je prišel iz lige prvakov miki
wink-1.gif


Pejt nazaj k baletu
hysterical-1.gif

Miki, vi ste z L'Poolom igrali v sezoni 2003/04 ne pa 2002/03 in v sezoni 2003/04, ko ste z njim igrali ni on Lige Prvakov niti povohal:
2002/03: https://www.transfermarkt.de/fc-liverpool/spielplan/verein/31/plus/0?saison_id=2002
2003/04: https://www.transfermarkt.de/fc-liverpool/spielplan/verein/31/plus/0?saison_id=2003

tak, da bos kr ti lepo pri baletu
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Pa kaj ma veze kaj je bilo....mi smo premagali Celtic,Rangers,Lyon pike vzeli Chelsea,Sevilli,Sportingu in Schalke 06.....in vseno kasirali 7 komadov....in seveda igrali osmino finala Europa League in namucili kasnejse zmagovalce lige....
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Pa kaj ma veze kaj je bilo....mi smo premagali Celtic,Rangers,Lyon pike vzeli Chelsea,Sevilli,Sportingu in Schalke 06.....in vseno kasirali 7 komadov....in seveda igrali osmino finala Europa League in namucili kasnejse zmagovalce lige....

to pisejo, kr hocejo prcat in zato ker lahko. To, da se smesijo s takimi izjavami pa jih ocitno ne moti :D
Zato pa sem jim napisal, da nekatere stvari ne gre primerjati - ne glede na to koliko bi si to oni zeleli.
Jaz osebno ne razumem kak si lahko tolko tup, da sploh gres prcat nekoga, ki je v tej sezoni dosego vse kar celo zivljenje sanjas in da je stvar se hujsa, ko si izpadel proti amaterskemu mostvu. Mene bi bilo sram - ampak nekatere ocitno ne moti :D
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Plexi drkas na 1-1 iz 14 let nazaj.....mi ne drkamo na zmago proti Lyonu alu Dinamo K leta 99......
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Spet maš težave z razumevanjem ali pa si nepismen, kar je tipična fuzbalerska
hysterical-1.gif

bos kar ti imel tezave z razumevanjem - idi se parkrat prebrat na kaj si repliciral pa bos mogoce razumel. Pa tudi ce ne bo - nic ne de, noben ne pricakujes da bos
wink-1.gif