LabelFlash

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
v katerem programu naj na CD zapišem z LabelFlash funkcijo nek napis? ma NERO 8 kje to funkcijo?

je potrebno kake dodatne driverje naložit za DVD-RW?
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
V Nero7 je bila opcija pod Extras/Burn label. Si pa moral imeti naloženo pravo verzijo --> Premium za LabelFlash, Ultra pa za LightScribe.

Driverjev pa ni potrebno nalagati nobenih... program sam zazna, če imaš pekača, ki to podpira.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Nero mora bit registriran, drugače ne bo delovalo... Pri meni je bilo tako, pa tudi od drugih sem slišal...
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Nobody pravi:
je potrebno kake dodatne driverje naložit za DVD-RW?

Za DVD-RW ni potrebno naložit nobenih driverjev, dodatek se naloži za program.
Spomnim se, da sem na "travniku" našel en dodatek za Nero, da sem lahko to počel, ko sem imel še LGjevo pečico. LGji imajo funkcijo LightScribe, NECovi pa LabelFlash, kar imam sedaj.
Ker sem zraven nove pečice dobil tudi NERO 7 Esential Version (popolna verzija deluje vse), sem ugotovil, da je ta zadeva že v sklopu programa Nero 7.
Dobi pa se posebej programček za LightScribe, v katerem lahko delaš čudeže. Ti pa program sam zazna pekač in ni nobenih problemov.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Prilimal sem sliko, kjer vidiš, kje v Nero 7 se to nahaja. Pod rubriko Extra, tako da ne potrebuješ Nero 8.

Nero 8 je bil prikazan na sejmu IFA v Berlinu in bo v prodaji šele Oktobra, tako da ne vem kje bi ga ti dobil že zdaj ??

Cena pa bo samo 70€ in bo normalno deloval na Vista OSih.



EDIT: dodajam sliko !



xPRuMFm8T3zxzqH28uG4o.jpg
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Jz mam na računalniku Nerota 8.0.3.0.

Dobu na netu.

Predvidevam, da so to gusarske verzije, saj ga niti na uradni strani nimajo za dolpotegnit kot DEMO verzijo. To je verjetno nadgradnja iz 7 na 8ko, ki se je nekako izmuznila, kot ostala prg. oprema.
VIR: CLICK !
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
jaz tud mam verzijo 8 ... noter je funkcija za LightScribe ni pa za LabelFlash ... jaz imam LightScribe CD-je, DVD pekača pa LabelFlash in mi piše da CD ni podprt
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Na LightScribe CDje se ne bo dalo peči z LabelFlash pekačem (vsaj ne na label stran
grin1.gif
).
Govorim iz izkušenj, saj imamo doma tako LightScribe, kot tudi LabelFlash pekača.
LightScribe na svetlo podlago riše temne odtenke, LabelFlash pa na moder premaz riše svetle odtenke.
Je pa LightScribe boljši, saj naredi bolj kontrastno sliko.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hja, če imaš avto, ne moreš vozit po vodi. Tako z Labelflash pekačem ne moraš pisati na Lightscribe ploščke, ker sta to dve različni tehnologiji zapisa.

Če imaš Lightscribe lahko pišeš samo po Lightscribe medijih, če pa imaš Labelflash imaš pa možnost zapisa ali na Labelflash medije ali pa na spodnjo stran dvd-jev, tam kjer ti je še ostalo prosto (recimo, da zapišeš 3gb, ti potem ostane nek zunanji pas, na katerega posnameš lahko kak napis recimo
smile-1.gif


lp
Peter
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Samo ime nam daje vedet, da sta to dve različni zadevo z isto funkcijonalnostjo, tako da na tem področju toplo vodo odkrivat nima smisla.
Meni osebno se zdi nesmiselno uporabljat dve različni zadevi, ker bi lahko bila ena dovolj ... ali LabelFlas ali pa LightScribe.
Dejstvo pač je, da firme med seboj tekmujejo in tako je LG razvil LightScribe, NEC pa LabelFlash. Od začetka mi je še bilo zanimivo cca. 1.5 let nazaj, sedaj pa teh funkcij ne uporabljam čeprav jih ima že vsaka DVD-RW enota - skoraj.