Kreganje na žurkah

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Babnce se rade postavljate in tako ko pridete na nek zur mislite,oziroma vam dogaja kot da ste na rdeci preprogi in zato se prisesate tipu na zilo in vas moti vsaka stvar ki se ne tice vas osebno,hkrati ste tudi ne socializirane in imate tipa za oporo.

V javnost se ne hodi parckat,ampak se parcka doma.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Babnce se rade postavljate in tako ko pridete na nek zur mislite,oziroma vam dogaja kot da ste na rdeci preprogi in zato se prisesate tipu na zilo in vas moti vsaka stvar ki se ne tice vas osebno,hkrati ste tudi ne socializirane in imate tipa za oporo.

V javnost se ne hodi parckat,ampak se parcka doma.

Da jim stopim mal v bran. To je mal preveč posplošeno. Ene se znajo čist lepo zabavat brez kakšnih problemov in nimajo nobenih izpadov lubosumja. Se oa najdejo tudi takšni med moškim spolom, ki znorijo samo če koga pogleda.

Npr. je bla enkrat ena ornk fešta in se začne plesat sirtaki (seveda se lepo primemo v krog). In pol se enmu čist zmeša, ker se je njegova držala z njenim daljnim sorodnikom, ki je poročen (žena je bla zraven na fešti in je tud plesala zraven). To nism mogu verjet kakšni problemi so bli še pol cel večer. Jaz sem mislu, da jo bo pretepu. In to sam zarad tega ker se je pri sirtakiju držala pod roko z daljnim sorodnikom.
bonk.gif
To je šele [censored] up. Jaz se s to punco sploh ne upam več pogovajat, če prideta kdaj zraven, ker on skos gleda ko sokol.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Problem v vseh takih situacijah je to,da partner vidi svojega ljubljenega v drugacni luci,partner se pogovarja z nasprotnim spolom nasmejan in sporscen(misel: "zakaj ni tak ko je zmano?") in tako deluje kot da je padel v lovke nasprotnega spola ali pa da od njega kaj pricakuje.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Samo, to je problem partnerja...u bistvu je to bolestno ljubosumje....