Konjsko mazilo (mast, balzam)

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Je že kdo uporabljal to zadevo? Baje pomaga pri boljši prekrvavitvi mišic, sprošča mišice, zmanjša bolečino. Predvsem pri udarcih, zvinih itd...
Ker vidim, da obstaja kar nekaj različnih proizvajalcev, me zanima, če katerega še posebej priporočate?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
mam jst doma. Odlična zadeva, mi koristi pri kolenih. Imam pa od hrvaškega proizvajalca Encian. Dobil v lekarni.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Meni jo je prinesel kolega iz Bosne kako je ta balzam prišel v Bosno žal ne vem, ali ga je prinesel kdo iz Nemčije hum.
Bom skušala dobit tega kolega pa ti sporočim, če bo on kaj vedel seveda.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Greš do veterinarja, pa se poskusiš zmeniti, če bi ti ga prodal....ker to je pravo konjsko mazilo, ostala mazila imajo samo v imenu konja
cool-1.gif
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
To mazilo nima ravno neke veze s konjem
smile-1.gif
Se pa dobi v avstriji, nemčiji, hrvaška, bosna..... pri nas nevem če se kje dobi.

Nemško se pa reče PFERDE SALBE če boš kaj kupoval preko interneta.

Recimo: http://www.birke-wellness.de/eimermachers-Pferdesalbe-p00010463.html

LP
Ja, ta prava konjska mazila se res dobijo v veterinarskih apotekah. Uporabljajo jih tudi športniki na veliko. Očitno so dosti močnejša, kot konjska mazila, ki se prodajajo v lekarnah in so prilagojena ljudem. Vidim pa, da so sestavine praktično enake, vendar tista iz veterine verjetno niso klinično preizkušena na ljudeh.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
64
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
To mazilo nima ravno neke veze s konjem
smile-1.gif
Se pa dobi v avstriji, nemčiji, hrvaška, bosna..... pri nas nevem če se kje dobi.

Nemško se pa reče PFERDE SALBE če boš kaj kupoval preko interneta.

Recimo: http://www.birke-wellness.de/eimermachers-Pferdesalbe-p00010463.html

LP
Ja, ta prava konjska mazila se res dobijo v veterinarskih apotekah. Uporabljajo jih tudi športniki na veliko. Očitno so dosti močnejša, kot konjska mazila, ki se prodajajo v lekarnah in so prilagojena ljudem. Vidim pa, da so sestavine praktično enake, vendar tista iz veterine verjetno niso klinično preizkušena na ljudeh.

me veseli, da se razumemo......
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Vidim, da je vedno več takih, ki hvalijo konjsko mazilo ... meni pa je beseda konjsko, smešno slišati, da ljudje uporabljajo na sebi ...

Ampak poznam kar nekaj kolegov, ki uporabljajo to mazilo ... malo se zasmejim zraven ampak ... en kolega je mel polno teh mozoljev po celem obrazu, mozol ob mozolju in baje se je s tem mazal, pa je v pol leta še mel samo par mozoljev ... en si je rane na kolenu mazal s tem, ko je padel z motorjem in mu ni hotelo celiti, pa mu je baje potem lepo zacelilo ...

Se zanimivo sliši ampak zgleda, da resnično pomaga?
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Pomaga,pomaga - za razne akne in podobno ne vem - vem pa da blagodejno deluje na moj hrbet
zmaga.gif

Do sedaj je bil moj diler tast - sedaj pa sem izvedel, da se dobi v "živalski" apoteki - upam, da so vsaj kilske pakunge
aplauz.gif