Končniki in roke za passat

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
... drugače sam še ne rabim zaenkrat ... baje pa ima passat tukaj hibo, in me malo zanima za takrat ko bo treba menjatj. Avto ma 90000 km in še original končnike (passat 3B)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.686
3.567
113
Jaz sem do prvih 200k zamenjal tri komplete (dokler se je to delalo na uradnem servisu z original deli). Potem sem avto vozil na servise "pod kozolec" (kot se temu uradno reče na alterju) in mi je tip dal neke ponaredke, ki kao zdržijo dlje. Naslednjih 150k rok ni bilo treba več menjat, tudi škripale niso nič, kaj šele da bi imele luft (in verjetno so še danes gor, ne vem ke sem avto potem prodal).
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Hm... preverjena kvaliteta, ne napiše pa proizvajalca.... Zna biti sumljivo, zna biti pa tudi OK.... Zdej če da prav tako garancijo na material, pol bi bilo mrda za razmislit.

LP

ima več dobaviteljev, pa eno leto garancije ti da, tak da je isto če vzameš obnovljene, sam, da tu prišparaš dobrih 200 evrov, oziroma tu dobiš dva kompleta,,,,za premisliti
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
jaz imam komplet od MOOGA, FEDERAL MOGUL, dobiš jih v ADELu (Anet, Motomat) www.avto-deli.si
na roki se točno vidi, da je ojačana plastika pred samo gumo, na sredini; tudi kataloška izdaja ojačano varianto

imeli so tudi DELPHIjeve komplete, ampak jih mislim da nimajo več, ker niso bili zadosti kvalitetni

mislim da komplet stane cca 250 do 300€, pokliči in vprašaj