Končniki in roke za passat

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Pozdravljeni
mene pa zanima, če kdo ve kje pri nas obnavljajo končnike in roke za osebna vozila in če kje, pa seveda kako je to cenovno, al je bolje kupiti nove.
Pa še nekaj, a je bolje kupiti v kompletu in menjati vse enkrat ali vsako posebej, ko je zanič.
A ve kdo, kje se da to dobiti ceneje, ker originalne so zelo drage....dve pridejo skoraj toliko kot komplet , je cca 450€ sam, da je kopija.......
Pa me zanima, katere kopije so dobre, da ni treba pol takoj menjavat....
To bi rabo za Passat - a letnik 02, 1.9 tdi, karavan, navaden
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Vargalant
wink-1.gif

pokličeš in vse zveš... kolega je tko naredu "novo" podvozje za 400€ na Lanciji z montažo vred...

LP,S
 

sung

Pripravnik
10. dec 2011
323
0
16
raje bi ti priporočal, da ne kupuješ obnovljeno, baje so problemi okoli gumjastih delov (hitra obraba)

raje kupi novo vendar ne Delphija, ki ti ga bojo verjetno povsod želeli prodat (nizka cena), kater proizvajalec pride 450 eur komplet?
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Tudi jaz ti svetujem Vargalant. Majo dele smešno pocveni napram originalom, pa vsaj za moje pojme nič manj kvalitetne. Sam sem pri njih kupil obnovljen končnik in v treh letih od zamenjave ni bilo nobenega problema.

LP
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Sung, včeraj sem bil na VW servisu, pa sem se pogovarjal z mehanikom ki ga poznam, pa mi je tako povedal, roke vse plus končniki za 450 € in leto dni garancije.

Model1a, bom poklical v ponedeljek, pa da vidim kaj bodo rekli.
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Če misliš imeti avto dalj časa, priporočam, da vzameš kompet od Meyle - nekaj takega. To so ojačane roke, ki bodo držale zelo dolgo v primerjavi z raznimi ponaredki.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Kaj pa kej na Štajerskem, okolica Celja ? Baje v Ločah pri Poljčanah nekdo obnavlja končnike, pozna kdo?
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
danes kontaktiral z
Vargalant, in so mo povedali naslednje 435 evrov, komplet roke +delo+ 1 leto garancije.
Lahko mi obnovijo pokvarjene roke, lahko jih pa samo zamenjajo , ker majo na zalogi, govorim za primer mojega avta....
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
danes kontaktiral z
Vargalant, in so mo povedali naslednje 435 evrov, komplet roke +delo+ 1 leto garancije.
Lahko mi obnovijo pokvarjene roke, lahko jih pa samo zamenjajo , ker majo na zalogi, govorim za primer mojega avta....

Naj ti še lepo dajo nek bonus, za tvoje odlužene roke, katere bojo oni lepo dalje ponucali.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:

Naj ti še lepo dajo nek bonus, za tvoje odlužene roke, katere bojo oni lepo dalje ponucali.

Zakaj ? Če mu dajo svoje in obdržijo njegove je kaj? Saj lahko pa počaka (pusti avto tam) da mu njegove slabe obnovijo.

........................

a na splošno da mi menjal pa samo tiste (eno, dve), ki so hin ti pa ni? Ker če ima avto že dovolj za sabo ne vem če se splača dajat 450 EUR kar vse povprek.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Zato, ker bo on nove kupil pri njih, jih dal zmontirat in jim lepo plačal, tastare pa bojo obnovili in jih dalje prodali in s tem nekaj zaslužili.Pošteno bi bilo od njih, da mu omenijo opcije...

Avtorju: Če ti ne ponudijo nič za njih, jih lepo pobaši v kuferam in čao, itak so tvoje.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Zato, ker bo on nove kupil pri njih, jih dal zmontirat in jim lepo plačal, tastare pa bojo obnovili in jih dalje prodali in s tem nekaj zaslužili.Pošteno bi bilo od njih, da mu omenijo opcije...

Avtorju: Če ti ne ponudijo nič za njih, jih lepo pobaši v kuferam in čao, itak so tvoje.

ja sigurno jih bom vzel al pa jih dal obnoviti, pa bo za rezervo, al se pa zmenim za kak popust in to je to,,,danes se je možno vse zmenit....
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
Tudi jaz ti svetujem Vargalant. Majo dele smešno pocveni napram originalom, pa vsaj za moje pojme nič manj kvalitetne. Sam sem pri njih kupil obnovljen končnik in v treh letih od zamenjave ni bilo nobenega problema.

LP

Še en glas.

Pa dejstvo je da crknila bo tako nova kot obnovljena. Ko sem se sam ubadal s temi bedarijami, je bilo pri vargalantu 3x ceneje kot original. Sem pa 100%, da original ne bo zdržala 3x dlje. Do the math.
wink-1.gif
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
tu na starodobnik sem našel tale kontakt v Celju, kar mi je še bližje. kovinostrugarstvo ŠKET ZORKO 041 510 978

Edino mojster na forumu ni napisal kako je zadovoljen in ceno... razen če jaz kot neregistriran ne vidim vseh sporočil


Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
Citat:
Uporabnik stop pravi:
Kaj pa kej na Štajerskem, okolica Celja ? Baje v Ločah pri Poljčanah nekdo obnavlja končnike, pozna kdo?

http://www.starodobnik.net/topics/4372
tukaj si preberi, sam nevem, nisem preverjal pozanimaj se,,,pa javi
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Hm... preverjena kvaliteta, ne napiše pa proizvajalca.... Zna biti sumljivo, zna biti pa tudi OK.... Zdej če da prav tako garancijo na material, pol bi bilo mrda za razmislit.

LP