"Komercialna sporočila" Dimoco

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Hm, na koncu se je izkazalo da je bil vsaj v enem primeru (imeli smo namreč dva) delno kriv nepazljiv uporabnik, ki naj bi na dobljen sms (neka reklama) potrdil sodelovanje (česar se sicer ne spomni), v drugem primeru pa naj bi uporabnik glasoval prek računalnika in vnesel telefonsko ter potrdil glas preko sms-a, kar je sprožilo val komercialnih sms-ov.
Težava je v tem, da je uporabnik vse sms-e sproti pobrisal, tako da ne moremo dokazati nasprotno, kot nam trdijo na klicnem centru omenjenega podjetja.
Kakorkoli, uporabnik bo sam poravnal račun, v bodoče so blokirane vse komercialne linije, sem pa vseeno prepričan da je tole vse skupaj pol legalen nateg, saj s svojimi sms-i zavajajo neprevidne uporabnike.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Torej ker nimamo zgodovine sms-ov ne moremo dokazati da so uporabniku podtaknili (no saj na nek način so mu v vsakem primeru) ...
evil.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mah saj so tak svinje s svojimi fintami, pred pol leta sem dobil SMS, ki je zgledal nekak tak: ''prejeli ste multimedijsko sporočilo, odgovorite z DA za ogled sporočila''
crazy1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Mah nič, odločili smo se da zaposlenemu tole napakico spregledamo, sploh ker je bil zaveden s strani lopovskih prevarantskih firm, tako da mu bo "reklamna sporočila" častila firma ...
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
12.816
1.318
113
123
Sem za hec na hitro preletel svojo papirnato pogodbo pri tušu in ni nikjer opcije, da bi takoj na začetku lahko zablokiral vsa komercialna sporočila, za veliko drugih stvari imaš možnost da blokiraš edino tega ne vidim.
Ali je tako tudi pri drugih operaterjih
sprasujem se.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mene so to vprašali ob podpisu pogodbe. Ampak kolikor sem razumel, mi potem blokira tudi razna 1919 sporočila, zato si nisem vklopil.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Hvala prijaznemu uporabniku, ki mi je zbil ugled nazaj na eno zvezdico ...
stupid-1.gif
Saj to si si sam kriv, ker si tako neutrudno trdil, da uporabnik ni nič kriv, čeprav je na koncu bil, sicer delno zaveden zaradi svoje naivnosti.
grims-1.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
No, men so na mobitelu rekli, da je "zaenkrat" blokirano, ne vem pa ali lahko kdo od uporabnikov storitev ponovno vklopi? Se bom pozanimal jutri.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Sem za hec na hitro preletel svojo papirnato pogodbo pri tušu in ni nikjer opcije, da bi takoj na začetku lahko zablokiral vsa komercialna sporočila, za veliko drugih stvari imaš možnost da blokiraš edino tega ne vidim.
Ali je tako tudi pri drugih operaterjih
sprasujem se.gif

za komercialna na pogodbi se ni, klic na HD pa mas blokirano
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
A sam sem si kriv, da mi je nekdo "zbil eno zvezdico" ali da so nam zaračunali uradno nenaročeno storitev?
Ena zvezdica je znak, da si pisal po pravici, iskreno in ene to boli.
Ne ukvarjaj se s tem.