Kolesarstvo 23

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
taka moč in dominanca v štartu sezone je nora.... Vsak po tri zmage + skupna zmaga... Minus tako dobrega štarta je tarča na hrbtu čez cele pomladanske klasike.... Bomo videli...
Po drugi strani sta lani tud osvojila ti dve dirke, ampak ne tako divje....
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.947
-1.469
63
Tarčo na hrbtu imata že od prejšnih sezon. Kot tudi ostala velika imena v peletonu.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Fajn bi bilo, da Roglič bonus nesreče vnovči na Giru. In gre na Tour.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Zakaj ne? Na Giro gre po zmago, na Tour kot super domestique in na Vuelto spet po zmago. To bi bil sanjski scenarij :fredi:
No nehajmo sanjat, sej ni stroj, pa tud najmlajši ni več, to pomen da bi bil nastop na Touru po Giru kot bi hotel z glavo skozi zid. Letos Toura pač ne bo, je blo jasno, da bo šel Jonas branit zmago. Sej je lepo, da smo optimisti, samo prevelikih apetitov pa res ni treba imet. Tko da še enkrat, zaželimo Primožu srečo na Giru, z Girom ma še neporavnane račune in ne pišmo traparij od odstopov in podobnega.

PS: Ne pozabit, 10 let nazaj si ni nihče upal sanjat o kaki etapni zmagi na Touru, dons imamo dva kolesarska super zvezdnika, Slovenčki pa jamramo, ker Primož ni zmagal Toura, ampak ga je drug Slovenec in to kar dvakrat.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.947
-1.469
63
Normalno da ni stroj, nihče od pravih navijačev ne pričakuje tega. Je pa realno Giro-Vuelta dvojček, seveda če ga ne ponucajo za pomočnika Ribiču. Sicer se pa do takrat lahko še marsikaj zgodi. Apetiti so nam pa narasli, kako da ne. Na katerikoli dirki se pojavi Pogačar ali Roglič, se pričakuje zmaga.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.955
2.416
113
Poškodba/bolezen pred/na Giru je čisto možna. Vnovcenje forme posledično na Touru tudi. Seveda raje Primož zdrav in v enem kosu.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
165
63
Jaz sem prav vesel, da gre rogla na Giro... in verjamem, da ga bo dobil.
ob zmagi na giro bo tour sigurno izpustil
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.476
1.255
113
Iskajoč brata
PS: Ne pozabit, 10 let nazaj si ni nihče upal sanjat o kaki etapni zmagi na Touru, dons imamo dva kolesarska super zvezdnika, Slovenčki pa jamramo, ker Primož ni zmagal Toura, ampak ga je drug Slovenec in to kar dvakrat.
Jup, je kar realno :)

Če bi mi nekdo 15 let nazaj rekel: Napačen slovenski kolesar bo zmagal Tour v predzadnji etapi in jaz bom imel kisel priokus.... bi se mu samo zasmejal in si mislil, kakšna budala...
Prej smo 2x,3x malo povohali etapno zmago, pa ni nikol znesl....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
Tist dan sem imel najbolj dvojne občutke do sedaj. Na eni strani ti je žal Rogle, ki bi mu privoščil ta tako željeni Tour, na drugi strani si pa ne morš pomagat, da ti ta mulc, ki je pripeljal prvo slovensko rumeno v Paris, ne bi bil všeč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.226
4.706
113
Takrat so nas medijsko "našolali", da bi si zmago "zaslužil" Roglič.
Za nas, ki nobenega od njiju osebno ne poznamo, mora biti vseeno. Lahko smo ponosni, da so slovenski kolesarji tako visoko v svetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kapadimul

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.236
724
113
Takrat so nas medijsko "našolali", da bi si zmago "zaslužil" Roglič.
Za nas, ki nobenega od njiju osebno ne poznamo, mora biti vseeno. Lahko smo ponosni, da so slovenski kolesarji tako visoko v svetu.
jaz pozam samo ata od Tadeja Pogačarja...Sva enkrat mela izmenjavo par besed...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.595
8.923
113
jaz pozam samo ata od Tadeja Pogačarja...Sva enkrat mela izmenjavo par besed...
Moj najmlajši nosi Pogačarjevo ime na dresu, tko da men naj ne bi blo vseeno, pa še zmer Rogli privoščim da dobi te svoje sanje, čeprav bi rekel, da je že do sedaj pustil močan pečat v zgodovini tega športa tudi če jutri neha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.236
724
113
Moj najmlajši nosi Pogačarjevo ime na dresu, tko da men naj ne bi blo vseeno, pa še zmer Rogli privoščim da dobi te svoje sanje, čeprav bi rekel, da je že do sedaj pustil močan pečat v zgodovini tega športa tudi če jutri neha.
Pogačar je imel distribucijo majic in ostalih rekvizitov pri mojem sosedu, zato sva se z Atom srečala in naju je sosed predstavil...
Drugače ma pa firmo "Na klancu d.o.o."