Kolesarstvo 23

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
Kar pričakovano.
Sem živel malo v sanjah, zato nisem pričakoval.... Kot zgleda res favorizirajo Tour...

Kako komentirate ta Tour 24? Makedam, veliko višincev, veliko vožnje nad 2000m, pa konkretna kronometra...
Na zadnji dan se bo lahko odločalo.... Težak bo za osvojit....

Jezi me da umešavajo makedam.... Isto kot 22 s kockami... pa veste kaj je bilo...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.940
-1.486
63
Sem živel malo v sanjah, zato nisem pričakoval.... Kot zgleda res favorizirajo Tour...

Kako komentirate ta Tour 24? Makedam, veliko višincev, veliko vožnje nad 2000m, pa konkretna kronometra...
Na zadnji dan se bo lahko odločalo.... Težak bo za osvojit....

Jezi me da umešavajo makedam.... Isto kot 22 s kockami... pa veste kaj je bilo...
Veš da sem ravnokar hotel napisati, zakaj nihče ne komentira Toura 25.

Meni se zdi kar zanimiva dirka, zelo raznolika. To z makadamom bo upam dobro izkorstil novopečeni prvak Matej, ostali pa za preživetje ;)
Kar težek prvi teden se obeta.

Je pa Jonas poleg Toura dobil še Baskijo in Dofinejo, kar vseeno niso kar neke vaške dirke.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Organizatorji traso gotovo naredijo glede na finančni izplen. Mogoče so za makadam zainteresirani proizvajalci koles, ki imajo idejo, da si naj vsak zagret cestni kolesar vseeno kupi še enega gravela ;)
 

aceofs

Zelenc'
31. jan 2023
23
-12
3
Could Wout van Aert join Primož Roglič at Bora-Hansgrohe?
Primož Roglič and Wout van Aert's coach Marc Lamberts is set to make the switch to the German team.
The 61-year-old, who has worked with Van Aert since the Belgian star was a teenager, is set to switch squads this off-season to take up a new role at Bora-Hansgrohe, according to a report in Het Laatste Nieuws Cube kolesa

. Wout van Aert is already sponsored by Red Bull so the move could make sense
reklamne kape
frizerska trgovina


.
that would be so cool
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Če bi imeli ustrezno širino (zame), bi imel željo probat. Tako pa odpade, ker obstaja samo 130mm izvedba.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Še na cestna kolesa bi najraje potopno šticno montiral ker je že normalen sedež včasih v napoto, ne pa da bi si še tale dildo pod rit montiral.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krko

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Širina sedeža al štrclja?

Je kolega komentiral, da če ni to imel na kolesu ziher ne bi več stoje gonil v hrib - ozr. se ne bi upal vsesti nazaj.
Štrclja itak ;). Sem enakega mnenja kot tvoj kolega.
Lahko pa na ta štrcelj obesiš Garmin Vario :valjamse:

Bom ostal kar na mojem Berku Lupina 150mm :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69