Kolesarstvo 2021

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Me zanima zakaj si recimo mnenja, da bi Roglič mogu nehat da ne bi delal budalo iz sebe.
Mal razlage, ker me res firbec matra kaj špila v glavi ljudem s takim mnenjem. Si mogoče gledu dons imena, ki so že na prvem klancu odpadala, pa jih noben ne pošilja v penzijo v njihovih nacijah. Mogoče res ne bo nikol Toura dobil, da to dobiš se mora marsikaj poklopit sam to vsem Francozom skupp že lep čas ne rata pa jih ni strah, da bi špilal budale. Kle pr nas ti pa Roglo Slovenci pošiljajo v penzion, pa par let nazaj niti niso vedl kva je rumena majca.
Zgodil se mu je Pogačar.

Saj je še dober, a za vrh vrha ni več. Tudi leta, psiha itd.

Vrhunec je imel s prvo etapno zmago na touru.

Ki bi se logično nadaljeval lani... a potem se je zgodil kronometer, kjer enako kot danes ni imel dneva.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Če si bo zadal cilj, da bo pomočnik nekomu, bo to enako srčno počel kot vse do sedaj. Tud to je že počel, sej ni bil takoj kapetan. Kamer pa res ne mara. Sam sej ga nimamo radi zarad kamer anede?
Je pa pomoje do tja, ko bo mogu šaltat v pomočnika, še kr dolga pot. Tud klasike so izziv.
najbrž je bil deal, danes se dela za Pogija, a Roglič ni hotel, ker se špara za sredo, kjer pa bo spet luznil.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.276
8.655
113
Šnecko, dons so bli drugi plani v ideali. Sam aveš ga ni junaka k bi vedu, če bo po 190 al kok kilometrih pač odpadu na klanc. Ker če ne bi bi mel dons verjetn dve medalji. V zadnjih 40 km, je pa tok pokal, da je blo možno čist vse. Sam teb dopovedat kej....
Mimgrede, Pogi se ni sam zgodu, on je trgu že kot mulc. Pa Vuelta dvakrat pa Giro pa Tour podium..... Tok vsega se je zgodil, da ti niti dojel nisi. Tista zmaga na Touru je bla sam začetek.

Zdej pa nehi šinfat enga najbolj srčnih športnikov na svetu. Zmenen.
 
Nazadnje urejeno:
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Šnecko, dons so bli drugi plani v ideali. Sam aveš ga ni junaka k bi vedu, če bo po 190 al kok kilometrih pač odpadu na klanc. Ker če ne bi bi mel dons verjetn dve medalji. V zadnjih 40 km, je pa tok pokal, da je blo možno čist vse. Sam teb dopovedat kej....
Mimgrede, Pogi se ni sam zgodu, on je trgu že kot mulc. Pa Vuelta dvakrat pa Giro pa Tour podium..... Tok vsega se je zgodil, da ti niti dojel nisi. Tista zmaga na Touru je bla sam začetek.

Zdej pa nehi šinfat enga najbolj srčnih športnikov na svetu. Zmenen.
Pogacarja samo hvalim
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Meni sploh no jasno od kje nekateri premorejo vso to širino znanja... iz črnih kit preskočijo na kolesarstvo! In tudi tukaj blestijo s splošno razgledanostjo, katero so že večkrat prikazali pri črnih kitah. Wow, a je možno, da ima tak strokovnjak, čas za nas alteraše, da nas razsvetljuje?! Res smo rojeni pod srečno zvezdo. ✌
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Malo bolj objektivno lahko pogledamo. Roglic je 9 let starejsi od Pogacarja in vsi v srednjih letih, ki se ukvarjamo s sportom vemo, da leta prinesejo svoje. Prestar je pa ce se se tako srcno mecete na trepalnice in ga hvalite. Ze od lanskega kronometra ima vedno ene in iste izgovore. Ok pelje, ni pa top tier sportnik in nikoli vec ne bo.
Sploh ne vem zakaj moramo vedno imeti enega "srcnega" junaka. Niso to olimpijske igre za prizadete ampak vrhunski sport. Kakorkol grdo se slisi. Me zanima kaksen izgovor bo imel v sredo.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.390
3.210
113
Posnetek zaslona 2021-07-25 062037.png
 
  • Haha
Reactions: zaseka
15. jan 2019
3.459
1.085
113
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.276
8.655
113
Malo bolj objektivno lahko pogledamo. Roglic je 9 let starejsi od Pogacarja in vsi v srednjih letih, ki se ukvarjamo s sportom vemo, da leta prinesejo svoje. Prestar je pa ce se se tako srcno mecete na trepalnice in ga hvalite. Ze od lanskega kronometra ima vedno ene in iste izgovore. Ok pelje, ni pa top tier sportnik in nikoli vec ne bo.
Sploh ne vem zakaj moramo vedno imeti enega "srcnega" junaka. Niso to olimpijske igre za prizadete ampak vrhunski sport. Kakorkol grdo se slisi. Me zanima kaksen izgovor bo imel v sredo.
Dejva bit še mal realna, ti bi po takem padcu lepo obležal in bil na bolovanju še pol leta, Rogla šele po cca 200 km pekla spusti prvo grupo. Tolk o tem.
Tko da kavčarji ne serite.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dejva bit še mal realna, ti bi po takem padcu lepo obležal in bil na bolovanju še pol leta, Rogla šele po cca 200 km pekla spusti prvo grupo. Tolk o tem.
Tko da kavčarji ne serite.
Lol meni pravis kavcar. Dobro, da me ne poznas. Poskodb sem imel ze dosti in tudi hujse pa sem brez taksne ekipe na sreco vedno se uspel sestaviti nazaj. Ampak midva z roglicem priznava, da so leta neusmiljena. On pusca mesto kronometra, jaz pa tebi gostilniske debate. Smeh je, da vas je kavc krompirje zajebal se pogacar in gre domov. Kje boste sedaj jedli kokice in za koga navijali.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.793
625
113
Navijali (vsaj normalni) bomo še kar za Rogliča, če bo vozil pa naj bo 1, 5 ali pa 35. Pa za vse ostale tudi.
Je pa problem padcev pri njemu to pa ja. Če ne bi bilo padcev letos bi in je bil čisto na nivoju kar je pokazal na tekmah pred Tourom. Čisto v skladu rangiranja najboljših kolesarjev na svetu. Tako, da za staro šaro verjetno ne bi bil kar strokovnjaki tukaj trdite.
Je pa res, da sem tudi sam bil mnenja, da se je po taki poškodbi težko v 3 tednih sestaviti na nivo kot je bil prej. Bo pač moral kaj na tem narediti za naslednje leto. Za alter vseznalce bi bilo pa verjetno tako najboljše, da kar zaključi s kolesarstvom. Saj imamo Pogačarja. Do prvega poraz. Potem bojo pa še njega nekam poslali.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.276
8.655
113
Lol meni pravis kavcar. Dobro, da me ne poznas. Poskodb sem imel ze dosti in tudi hujse pa sem brez taksne ekipe na sreco vedno se uspel sestaviti nazaj. Ampak midva z roglicem priznava, da so leta neusmiljena. On pusca mesto kronometra, jaz pa tebi gostilniske debate. Smeh je, da vas je kavc krompirje zajebal se pogacar in gre domov. Kje boste sedaj jedli kokice in za koga navijali.
Pejte vi pametnjakoviči spremljat nazaj raj nogomet. Ker tele oslarije zadnjih par let so katastrofa.
Še dobr da smo eni navijal za Štanglja, Hvastjo, Hauptmana, Valjavca... tud če so bli sam pomočniki in tko bo z nami še naprej. Vi boste pa zlo hitr tud Pogija pošiljal v penzijo prvič ko mu ne rata potrgat Toura.
Prvič se dogaja, da komentator prešteva Slovence v pelotonu, da vsi dirkajo tko da se naših bojijo, zrihtajo medaljo, sam enim še ni zadost. Ja kavč komentator si.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
tudi Mesija bodo čez noč pozabili
kot Ben Johnsona, Armstronga

trenutno pa imamo Pogačarja

zakaj je treba navijat za slabega,ki nima realnih šans za kolajno?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.276
8.655
113
Sej ne rabiš navijat te noben ne sil. Če pa napišeš glupost, ti bomo pa to povedal.
Roglič še ni za penzijo, ko bo pa on sam presodil da je, bo pa tja tud odšel.
Brez skrbi, tud Pogija čaka kako slabo leto, jest bom še zmer naviju zanjga, pa ti?