Kolesarstvo 2021

tomi

Guru
1. sep 2007
17.976
9.089
113
39
MB
rečt da je nekdo slab, ker je 5 min za olimpijskim zmagovalcem je malo tak :D rečimo da pač ni bil vrhunski. konec koncev le ni alterjevec ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007 in kalbo

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
rečt da je nekdo slab, ker je 5 min za olimpijskim zmagovalcem je malo tak :D rečimo da pač ni bil vrhunski. konec koncev le ni alterjevec ;)
Problem je, ker so nekateri pričakoval da bosta kr potrgala, pol so pa razočaranja, tipično slovensko. Sam v kolesarstvu ni zmeri tko in tud vmes je že zgledal, da nau ratal, pa je Pogi pokazu neverjetno taktično zrelost in inteligenco, uscal kri ene parkrat in je ratal.

Rogliču pač manjka osnovna kolesarska šola, kje mu to gre v plus, marsikje pa v minus, sploh pri padcih. Športnosti in borbe mu pa nikol ni za očitat. Po takem padcu gre normalen človk za pol leta na bolniško, on pa na olimpijske. Men osebno je on zgled, razni šneckoti ga pa sovražjo.
V taki dirki, kokr je bla dons, je pa že ena mini krizica dovolj, da padeš z vlaka in pol se po šneckotovo userješ.
V glavnem, za nas k nam kolesarstvo neki pomen v življenju je že tadrug vikend praznik.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.495
1.146
113
Snečko pač rad provocira, ne se užigat za brezveze.

Sej delno ima prav, vsi smo pričakovali, da bosta s Pogijem v prvi grupi in da ne bo tako hitro odpadel, kar pa še ne pomeni, da je zanič in naj gre vozit v Zasavje Vaško rundo vsak četrtek.

Ko pogledaš profil Mikuni Pass in če se vsaj malo spoznaš na kolesarstvo, ti je takoj jasno, da če nisi v top dnevni formi boš težko preživel vse napade.

prenos.png
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Problem je, ker so nekateri pričakoval da bosta kr potrgala, pol so pa razočaranja, tipično slovensko. Sam v kolesarstvu ni zmeri tko in tud vmes je že zgledal, da nau ratal, pa je Pogi pokazu neverjetno taktično zrelost in inteligenco, uscal kri ene parkrat in je ratal.

Rogliču pač manjka osnovna kolesarska šola, kje mu to gre v plus, marsikje pa v minus, sploh pri padcih. Športnosti in borbe mu pa nikol ni za očitat. Po takem padcu gre normalen človk za pol leta na bolniško, on pa na olimpijske. Men osebno je on zgled, razni šneckoti ga pa sovražjo.
V taki dirki, kokr je bla dons, je pa že ena mini krizica dovolj, da padeš z vlaka in pol se po šneckotovo userješ.
V glavnem, za nas k nam kolesarstvo neki pomen v življenju je že tadrug vikend praznik.
a zdaj pa ga že sovražim? pa kaj je s tabo
povedal sem dejstva, rezultat smo videli

olimpijskega načela ni več
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Čestitke Tratniku za vrhunsko odpeljan tempo. Užitek je bilo gledat slovenski dres v ospredju. Konec koncev se nam to pritiče, da moramo biti spredaj.

Pogačar pa je zaključek odpeljal mojstrsko. Še ena potrditev, da je No.1. Škoda za 5 cm, ampak po vsem tem kkako je na koncu trpel in da je enodnevna dirka, je to vrhunski rezultat.

Na Rogliča računamo v sredo in bomo stiskali pesti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in kalbo

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Jest dam Rogliču drugo leto še eno šanso. Povratek takega asa je mogoč. Poglejte Cavendisha po 5 letih. Danes pa ja, ni glih za zraven.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Kalbo, vsak ima svoje mnenje. To je moje. Do sedaj še nikjer nisem slišal enega argumenta, ki bi me prisilil mnenje spremenit. Ne drugod, kle gor pa sploh ne.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Me zanima zakaj si recimo mnenja, da bi Roglič mogu nehat da ne bi delal budalo iz sebe.
Mal razlage, ker me res firbec matra kaj špila v glavi ljudem s takim mnenjem. Si mogoče gledu dons imena, ki so že na prvem klancu odpadala, pa jih noben ne pošilja v penzijo v njihovih nacijah. Mogoče res ne bo nikol Toura dobil, da to dobiš se mora marsikaj poklopit sam to vsem Francozom skupp že lep čas ne rata pa jih ni strah, da bi špilal budale. Kle pr nas ti pa Roglo Slovenci pošiljajo v penzion, pa par let nazaj niti niso vedl kva je rumena majca.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Rogla enostavno ni model za špilat pomočnika. On je človek okoli katerega se gradijo ekipe. Po mojem v drugačni vlogi nebi funkcioniral. Če pogledaš današnji intervju z njim po dirki, pa tudi kakega z toura. Človek ne zna povedat enega stavka, posebej pa nekej strokovnega. Deluje mi naveličan vsega. In če je res tak (upam da se motim in imate drugi prav) potem je verjetn bolše da neha, da ne bo zabluzil kje v kaki žnj ekipi, ter mu bo sampodoba še naprej padala.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Če si bo zadal cilj, da bo pomočnik nekomu, bo to enako srčno počel kot vse do sedaj. Tud to je že počel, sej ni bil takoj kapetan. Kamer pa res ne mara. Sam sej ga nimamo radi zarad kamer anede?
Je pa pomoje do tja, ko bo mogu šaltat v pomočnika, še kr dolga pot. Tud klasike so izziv.