Kolesarstvo 2021

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Ej sneči veš kaj ful pomaga v takih trenutkih, da si glavo potegneš iz riti, razen če je tvoja rit v bistvu glava te vzami ta nasvet kot brezpredmetn.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ne vem no, priznam da nisem neki ekspert za kolesarstvo, sploh proti nekaterim Alter Armstrongom in Pantanijem... Pa mislim, da ima Snecer kar point. Od celotne ekipe je Roglič pokazal najmanj, sploh če pogledamo, da je imel kar nekaj časa časa na voljo za pripravo. Razen seveda, kot omenjeno, če je padec na TDF pustil prevelike poaledice. Ampak zakaj potem siliti Rogliča na OI namesto Mohoriča? Sam sem bil mnenja, da bo po odpadu Tratnika Pogačar pomagal Rogli in da bosta na koncu skupaj "lomila" konkurenco. Ko je Tratnik odpadel, je odpadel tudi Roglič - in ja, odpadel je kot knof na gatah. Neki izgovori češ Rogla mel krče so brezveze.
Lqhko pa seveda steokovnjaki razložijo zakaj se je odvilo, kot se je odvilo, namesto da vsakega, ki se ne priklanja Rogliču ali si ga, Bog ne daj, drzne kritizitat, zmerja z idiotom, poziva admine k izbrisom in banom in podobno. Ker, roko na srce, toliko napačnih napovedi, kot ste jih uspeli naklofati Alter strokovnajki kolesarstva v dveh letih, je že skoraj težko preseči. Pa še vedno se imaste za "glas razuma"
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in zaseka

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.750
358
83
Vipavska dolina
Jaz bi pa rekel da je poleg ekipe za medaljo, pa naj se še tako čudno sliši, malce "krivde" tudi s strani van Aerta. Ko je tam potegnil in zmanjšal razliko, tisto je bilo ključno. Je pa ta bronasta toliko vredna kot srebrna, za zlato je bilo premalo sodelovanja v lovljenju.
Vsekakor pa čestitke, vsi so vedeli koga se bojijo, no Carapaz si je z pobegom zagotovil zlato, ostalo je bilo po "pričakovanjih".
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.886
113
Ne vem no, priznam da nisem neki ekspert za kolesarstvo, sploh proti nekaterim Alter Armstrongom in Pantanijem... Pa mislim, da ima Snecer kar point. Od celotne ekipe je Roglič pokazal najmanj, sploh če pogledamo, da je imel kar nekaj časa časa na voljo za pripravo. Razen seveda, kot omenjeno, če je padec na TDF pustil prevelike poaledice. Ampak zakaj potem siliti Rogliča na OI namesto Mohoriča? Sam sem bil mnenja, da bo po odpadu Tratnika Pogačar pomagal Rogli in da bosta na koncu skupaj "lomila" konkurenco. Ko je Tratnik odpadel, je odpadel tudi Roglič - in ja, odpadel je kot knof na gatah. Neki izgovori češ Rogla mel krče so brezveze.
Lqhko pa seveda steokovnjaki razložijo zakaj se je odvilo, kot se je odvilo, namesto da vsakega, ki se ne priklanja Rogliču ali si ga, Bog ne daj, drzne kritizitat, zmerja z idiotom, poziva admine k izbrisom in banom in podobno. Ker, roko na srce, toliko napačnih napovedi, kot ste jih uspeli naklofati Alter strokovnajki kolesarstva v dveh letih, je že skoraj težko preseči. Pa še vedno se imaste za "glas razuma"
Eno je kritika, drugo šneckotove blodnje. Zaenkrat imamo dva, ki se lahko peljeta v zaključke z najboljšimi in tam konkurirata in oba sta bla na OI. Moho je sam rekel, da ne gre in on ni kolesar za take zaključke. Bi bil pa on namest Tratnika al pa Polanca nikakor namest Rogliča če je Roglič zdrav.
Rogla dons ni mel dneva, ni bil pa edini od top igralcev. Če bi s Pogijem skup potrgala na klanc bi blo to že mal kičast in bi mrl zdej zlato in srebro, sam čist komot bi Pogi spustu pa nebi mel nič. Tko da sam Slovenc išče napake v tem kar se je dons dogajal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
In samo slovenec pozabi za 5 minut nazaj, samo zato da lahko šimfa. Saj je pri vsem tak. Ko je nekdo top je car, ko ima tezavo mu je treba se malo pomagat da se gnoj zliva po njem.
Isto bo s Pogačarjem. Prvič ko bo pogorel bojo napadi kozlanja preko tega "slabiča zadrogiranega", so mu pozabli pikeca dat in podobno.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Eno je kritika, drugo šneckotove blodnje. Zaenkrat imamo dva, ki se lahko peljeta v zaključke z najboljšimi in tam konkurirata in oba sta bla na OI. Moho je sam rekel, da ne gre in on ni kolesar za take zaključke. Bi bil pa on namest Tratnika al pa Polanca nikakor namest Rogliča če je Roglič zdrav.
Rogla dons ni mel dneva, ni bil pa edini od top igralcev. Če bi s Pogijem skup potrgala na klanc bi blo to že mal kičast in bi mrl zdej zlato in srebro, sam čist komot bi Pogi spustu pa nebi mel nič. Tko da sam Slovenc išče napake v tem kar se je dons dogajal.
ti še kar pišeš, da imamo dva... no, kdo zdaj blodi?

roglič je v nikakvi formi in nima nobenih možnosti na kronometru...kaj šele proti Pogačarju

za Rogliča pisali, kako je spočit in tralala, no kvote so že kazale pravo sliko

največji fanatiki so danes verjeli,da lahko Roglič pride do medalje

Roglič je prestar, proti Pogačarju nima šans, lahko pa bi pomagal
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Stari moj kaj si v zivljenju do zdaj pokazal? Roglic recimo etapno zmago na touru par tednov nazaj. Kaj pa ti?

Mater jaz bi tudi rad bil tak dober, da ko sem slab cuknem etapno. Kje podpisem?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Stari moj kaj si v zivljenju do zdaj pokazal? Roglic recimo etapno zmago na touru par tednov nazaj. Kaj pa ti?
menimo se o tebi, meni, kolesarstvu na oi?

zastopa Slovenijo, slabega smo poslali, k sreči je Pogačar rešil zadevo v zadnjih metrih

kako naj danes Rogliča pohvalim? preprosto ne gre...

tvoj rezultat na Touru prosim... če je boljsi od mojega, se ne oglasim več