Klima z montažo?

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Bi izkoristil temo ... za znanje alterja.
- na katere tri znamke zozit izbor pri nakupu klime (hlajenje in dogrevanje prostorov) cca35 -40 kvadratov
-dober monter podrocje p
Bi izkoristil temo ... za znanje alterja.
- na katere tri znamke zozit izbor pri nakupu klime (hlajenje in dogrevanje prostorov) cca35 -40 kvadratov
-dober monter podrocje pomurja
Tale model imam že 3 leto.Prazadovoljen z njo.Čez zimo se grejem z njo...poleti hladim.Laufa mi celo zimo na 22c.Poleti laufa skoz do jeseni,dokler se ne ohladi ozračje...Ne porabi dosti energije.Vrjetno zato,ker jo imam skoz vključeno.In samo dogreva...oz poleti hladi...

 

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.034
78
48
Bi izkoristil temo ... za znanje alterja.
- na katere tri znamke zozit izbor pri nakupu klime (hlajenje in dogrevanje prostorov) cca35 -40 kvadratov
-dober monter podrocje pomurja
Tolk kvadratov ogreva moja.In je čist ok.Poleti celo stanovanje hladno...pozimi prijetno toplo.Živim podstrešno...tako da ji poleti ni problem ohladit stanovanja v celoti.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Doma imam Panasonica cca 20 let BP, potem v stanovanju, vikendu in hiši od tasta/tašče 3X Tesla BP, v pisarni imam neko čisto poceni iz Bauneki BP - odkar smo delali novo fasado smo preveč zategnili vijake na nosilce in brni not v pisarno (ne mojo zato me BK).

Tako da vsak svojo hvali. ;)
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.736
2.097
113
kot sem zapisal imam obe oz bolje rečeno 3 mitusbishije in 2 lgja... hladijo in grejejo vse zelo dobro, ne morem pa se izgonit da je LG nekaj varčnejša predvsem pa ne morem mimo wifi funkcionalnosti... parjenje in upravljajanje LG proti mitsubishiju je kot dan in noč, mitsibishi kot da je še v času DOSa in iz teh razlogov dam prednost LGju, ki je mimogrede bil tudi cenejši
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
Se je že kdo igral s kontrolo hitrosti ventilatorja notranje enote? V stanovanju je rešeno kanalsko in je Mitsubishi kanalska notranja enota (nimam zaj v glavi keri model točno).
Ko imam na minimum ventilator bi lahko lahko bila najnižja stopnja bolj nežna. Je kakšna preprosta opcija brez nekih zaj***ih posegov?
 

rockyslo

Zelenc'
19. apr 2024
1
0
1
Imam eno vprašanje glede klime in wifi dostopa.

Torej montirano imam msz-ay35vgkp in wifi modul mac-577if2-e. Po vseh navodilih povezovanja enostavnih (WPS, modem naštiman na 2.4ghz) in naprednejših mi na koncu utripa UNIT, NET in zraven ERR na 2 sek. Glede na najdeno je težava ta:



• Twice every 5 sec: Not connected to server. Check if the Router is connected to the internet.

1713515380495.png



Internetna povezava dela normalno. Kje bi lahko bil problem?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.392
113
V enem od odgovorov piše, da je rešitev, da v lokalnem DNS-u nastaviš, da "production.receiver.melcloud.com" kaže na IP naslov 52.215.226.151 (starejše kartice naj bi uporabljale naslov leswifidata.meuk.mee.com, ki vrača ta IP).

Izgleda, da so nekako uspeli pokvariti nastavitve strežnikov.