Klima za dedka in babico

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Hja, saj veš kako je to, klima je no-name Kitajc, ki je prišla zraven stanovanja in je tudi čez hodnik ne moreš uporabljati ponoči, ker je zunanja enota preglasna :cheer:... Tudi to paše pod nadstandard... :jok:

Ko grem zidat bajto, bom zagotovo vzel nekaj boljšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Hja, saj veš kako je to, klima je no-name Kitajc, ki je prišla zraven stanovanja in je tudi čez hodnik ne moreš uporabljati ponoči, ker je zunanja enota preglasna :cheer:... Tudi to paše pod nadstandard... :jok:

Ko grem zidat bajto, bom zagotovo vzel nekaj boljšega.
Imam takega Kitajca v hiši, dobil s hišo pred skoraj desetletjem.
Moti je glasnost in prepih igra nega ventilatorja.
Micka najbrž na najvišji jakosti ni tako glasna kot ta na najnizji.
Pa sem že tuhtal da bi nekaj za 300-500 evrov gor.obesil namesto tega,.pa se jo bom usmilil da bo crknila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony
Klima se rabi 2 meseca na leto, v vročih dneh. Mora pa biti zanesljiva, da ne bi stari starši imeli problemov. Naj bi tudi ne pihala preveč - torej ne prepih hladnega zraka ampak naj ohladi ko staršev ni v bližini in da ne bi fasali prehlada.

Višek izobrazbe: kak konkreten nasvet?


če jih moti pihanje glej da bo klima imela infrardeče oko....

tisti windfree je tud okej, je pa težava da winddfree deluje ko se doseže neka zmerna temperatura. na začetku piha konkretno kot vse ostale klime

soforumaš z mona je kako leto nazaj bil pred isto dilemo kt ti, s tem da je klimo nabavljal zase. Klima v dnevni nad TVjem, hladila naj bi spalnici, kabinet , žena občutljiva na pihanje, rabila se bo za hlajenje.... na koncu je možakar vzel GREE SOYAL, pač klima iz vrha cena mislim da da s popusti okrog 1200 €. je pa res da je klima direkt na TVjem in ko greš čez dnevno bo jo utegnil začutiti, tako da je vzel takšno ki ima infrardeče oko (usmerja sračni tok stran od gibajoče se osebe). Uglavnm je prezadovoljen

Spet sodelavec je vzel micko je kr je njegov panasonic bil preglasen

moje mnenje je da naj ma klima plazmo+elektrofilter (odpade dost pogosto čiščenje filtrov, zrak se sproti čisti), če sta občutljiva na pihanje pa še kako infrardeč. oko. WIFI ne bosta rabla, itak pa maš danes že tedenske timerje in ji lahk naročiš da v nedeljo opoldan piha bolj švoh v ponedlejk med poročili pa češ met burjo

sam bi pogledal kak aermec, gree, C&H (cooper & hunter, brand od GREEJA), micke so okej, sam bodo znale biti zasoljene, isto kak daikin. Panasonic, fujitsu, samsung, LG, pa nekih plazm, elektrofiltrov nimajo

Po moje še kak GREE zvrha ponudbe bi znal biti okej izbira.
 
Klima se rabi 2 meseca na leto, v vročih dneh. Mora pa biti zanesljiva, da ne bi stari starši imeli problemov. Naj bi tudi ne pihala preveč - torej ne prepih hladnega zraka ampak naj ohladi ko staršev ni v bližini in da ne bi fasali prehlada.

Višek izobrazbe: kak konkreten nasvet?



stran 789..isto klimo dobiš z logotipom GREE ja...tisto plasmo + elektrofilter mam tud jaz in je zakon.

poglej si še argo ecolight ...te kolikor sem gledal imajo tudi aktivno čiščenje zraka, cene so okej, argo je pa itak preverjen manufaktor.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.018
91
48
Pri starsih je spalnica na severni strani, torej ni problem. Problem sta dnevna soba in kuhinja na juzni strani.
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.018
91
48
Hanzi, a si samo zadirčen, ali si želel biti žaljiv?
Sandra, če is dekle, bi pričakoval malo več empatije.

Če sta pa samo firbčna - vmes sem moral najprej na nenapovedano pot, potem sem imel pa še ne nesrečo in se nisem mogel ukvarjati s tem.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Če si lahko tipkal bi tudi obrnil par cifer lokalcev ki se stem ukvarjajo in dobil predračune.