Kje v Ljubljani tiha čitalnica?

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Zanima me, kje v LJ obstaja kakšna tiha čitalnica, torej lahko je knjižnica ali pa kaj podobnega. Iščem zato, ker mi zadnji vlak zjutraj pelje ob osmih, s predavanji pa začnem ob dvanajstih, pa bi se za tiste dobre tri ure nekam dal, da bi lahko kaj koristnega za faks naredil. Pogoj je res mir in tišina, zato tudi knjižnica na faksu ne pride v poštev. Bi bilo pa fino, če je to nekje v centru ali pa vsaj kje blizu, ker hodim na Aškerčevo (filozofska, strojna, kemija ... ).
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Izogibaj se CTK-ja. Vedno ko sem se spravil tja učit sem bil prisiljen poslušat idiote, ki mislijo, da se njihovih do konca nabitih iPodov ne sliši meter, dva okoli ...
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
nuk bo kar prava izbira. tam notri je kar strasljiva tisina, meni deluje kot v harry potterju:)
pa pravijo, da obcasno sove letajo tam notri..
smile-1.gif
 
19. jul 2007
2.765
1.495
113
CTK :) Kar nekaj izpitov sem naredil tam.
cheer.gif


Lokacija - trg republike stolpnicar TR3.

Kar se tiče tišine. Zadaj je tiha soba, kjer je res tiho. Ce si pa bolj proti vhodu je tisina bol tako tako. Je pa ponavadi guzva, za najboljse sedeze.
write.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Js tud hodm v NUK, mi je všeč ker je tko... Staromodno, pa dejansko se da učit. Folk je skuliran tam, pa tud če boš koga kej slučajno vprašal, mu ne bo težko odgovort. Sicer zdej zadnje čase sem bolj malo tam, ker grem ponavad na kavo v staro Lj
redface-1.gif
... Kakorkoli, ta teden bom sigurno spet kej tam, ker se mi bliža kolokvij.
Se vidmo
wink-1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Če si vpisan na univerzo si včlanjen, samo nekaj formalnosti moraš še urediti pa bo.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Hehe, ne ne... Če si član Univerze v Ljubljani, greš lahko tja kadar hočeš. Ni ti treba nič plačevat posebej, ker si te stroške pokril že z vpisnino na svojo fakulteto -dočim ta fakulteta spada pod UN-LJ.
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Vbistvu se moraš v NUK včlanit. Vpisnina je za študente UL res zastonj, plačat pa morač uno čitalniško kartico, vendar ob vrnitvi le te, denar dobiš nazaj.
Nevem, nimam veliko izkušenj z nukom, kar jih pa imam, mi pa ni bil pretirano všeč
smile-1.gif

lp
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
kavcija za kartico stane dobrih 8 eur.
sicer pa nevem, kaj je tezko dat.. enkrat bos itak moral. vsaj meni se je ze parkrat zgodilo, da sem potreboval gradivo, ki ga imajo izkljucno v nuku.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
mir imaš tudi v knjižnici otona župančiča blizu bavarskega dvora. tam je, kjer je bil včasih kra kra oz marcus
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
U-la-la, česa js ne vem? Za ASTRO? Kje točno? Tole bi blo pa super zame, ker mam faks v bližini...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
če greš iz smeri faxa, greš desno pri tistem semaforju,ki je pred astro in čez cca 15m imaš na levi strani to knjižnico. ali pa če si z busom, greš dol pri astri ( isto iz smeri faxa), nazaj cca 10m do prehoda in levo. res ne moreš zgrešit
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Aha, tenks! Bom šla pošnofljat ko bom šla na predavanja... Sej bi človek šel v svojo knjižnico na faksu, pa kaj ko se vedno najde nekdo, ki more NUJNO potem čvekat po GSMu. Človk se sploh ne more skoncentrirat.
rolleyes-1.gif

Aja, edin na EF v knjižnici še nism bla.
tongue-1.gif
See ya soon.